Sievietei Aucē uzspīd neticama veiksme

tautaruna.lv 12.februāris, 1:00
 
Vladislavs Proškins/F64
Vikinglotto izlozē aucēniete Kristīne laimējusi 55 628,52 eiro, vēsta Latloto.

Sazvanīta laimētāja ir ļoti priecīga par veiksmīgo notikumu. “Tas ir mans pirmais lielais laimests loterijā. Iepriekš lielākais laimētais laimests bija 60 eiro, kā arī daudzus gadus atpakaļ SuperBingo studijā saņēmu Auditorijas bonusu,” viņa stāsta, “mēdzu izmēģināt veiksmi gan skaitļu loterijās, gan momentloterijās, taču to daru tad, kad ir iedvesma.”

“Saņēmu ziņu no Latvijas Loto darbinieces, kura priecīgi pavēstīja, ka laimēju vairāk nekā 55 000 eiro,” atklāj veiksminiece, “tas bija kaut kas neticams - pārsteigums, patīkams satraukums, man pat sāka trīcēt balss, pēc sarunas iedzēru kumelīšu tēju, lai nomierinātos. Grūti aptvert, ka laimēju tik lielu naudas laimestu.”

“Mans veiksmes cipars ir seši, tāpēc, iegādājoties Vikinglotto kvīti, sešas reizes spiedu atjaunot lapu, lai sešas reizes nomainītos piedāvātie skaitļi,” saka Kristīne.

Laimētāja ziņu par laimestu ir atklājusi tikai tuvākajiem. “Kad pastāstīju vecmammai, ka laimēju loterijā, viņa teica - nemānies, tas taču ir joks! Tagad, protams, viņa ir noticējusi un ir laimīga par mani.”

Veiksminiecei neesot bijusi priekšnojauta par laimestu, taču Jaunajā gadā viņa lēja laimītes, un ticējums vēstīja, ka 2024. gadā nauda pati kāps maciņā. “Tā tas arī ir noticis!” viņa apstiprina.

Laimestu tērēšot mājokļa labiekārtošanai.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 12:53

Jaunākās diskusijas

9 Kur tālāk?
Ir tāds 21.februāris, 21:20
.