Ziņo par cilvēku Latvijā, kas saņēmis 4 vakcīnas devas

tautaruna.lv 20.jūlijs 2021, 9:20
 
f64.lv, Dmitrijs Suļžics
Kāds Twitter lietotājs raksta, ka viņš personīgi pazīst cilvēku, kam iepotētas četras vakcīnu pret Covid-19 devas.
Kā atklāj ieraksta autors, viņam zināmā persona saņēmusi divas AstraZeneca vakcīnas un divas Pfizer-BioNTech vakcīnas devas.

"Izrādās, LV ir cilvēks, kas saņēmis kopā 4 vakcīnas: 2x AZ un 2x Pfizer. Redzēju abus sertifikātus, abi derīgi," teikts ierakstā.

Tikmēr komentāros cilvēki diskutē par to, kā vispār kaut kas tāds tika pieļauts un vai neviens šo procesu nekontrolē. Ieraksta autors gan atbild, ka viņam pašas ir divu dažādu ražotāju vakcīnu devas.

"Protams, ka nepārbauda, process ir optimizēts uz ātrumu. Man pašam ir 1x AZ + 1x Pfizer".

Tāpat komentētāji neslēpj ironiju, minēto personu saucot par "vakcīnatkarīgo", par "kolekcionāru", un piebilst, ka šis cilvēks cītīgi gatavojas loterijai vakcinētajiem.

Tikmēr, kā ziņots, aizvadītajā nedēļā Latvijā vakcinācijas pret Covid-19 temps turpinājis ievērojami sarukt, liecina Nacionālā veselības dienesta (NVD) apkopotie dati.

Laikā no 12. līdz 18.jūlijam Latvijā poti pret minēto slimību saņēma kopumā 32 020 cilvēki, kas ir viens no mazākajiem rādītājiem kopš šī gada marta. Vasaras periodā šis rādītājs bijis zemāks vien nedēļā, kurā svinēti Jāņi, tolaik sapotējot 31 489 personas.

Līdz šim Latvijā pirmo vakcīnas devu saņēmuši 33,73% iedzīvotāju, bet vakcinācijas procesu noslēguši 33,84%.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: 8.maijs, 18:33

Jaunākās diskusijas