Rēzija Kalniņa pēc pirmās sēdes pamet deputāta amatu

tautaruna.lv 20.jūlijs, 14:30
 
F64
Dailes teātra aktrise, mūzikas un drāmas telpas "OratoriO" vadītāja Rēzija Kalniņa pašvaldību vēlēšanās kandidēja uz deputāta vietu Mārupes novadā domē un tika arī ievēlēta, pēc pirmās sēdes uzrakstīja iesniegumu ar lūgumu atbrīvot viņu no deputāta pienākumu pildīšanas, vēstīts Margaritas Koržakovas, Jura Vaidakova materiālā "Aktrise deputātes amatā izturēja tikai vienu sēdi" izdevumā "Kas Jauns".

Rēzija Kalniņa uzreiz pēc Mārupes novada domes jaunā sasaukuma pirmās sēdes 1. jūlijā iesniedza iesniegumu ar lūgumu atbrīvot viņu no deputāta pienākumu pildīšanas, ko deputāti nākamajā sēdē vienbalsīgi atbalstīja.

"Es, Rēzija Kalniņa, sakarā ar neiespējamību apvienot savu profesionālo darbu ar deputāta darba pienākumiem laika trūkuma dēļ atsaucu savu deputāta kandidatūru," tika teikts aktrises iesniegumā.

Komentējot šo situāciju, pati Rēzija saka, ka visaugstāk darba vidē novērtē profesionalitāti un kvalitatīvi paveiktu darbu, tāpēc, izvērtējot visas iespējas, nolēmusi nodot šo mandātu tālāk.

Kandidējot vēlēšanās, viņa vēlējusies atbalstīt konkrētus cilvēkus un iestāties par ideāliem. Arī noliekot deputāta mandātu, nekas, kā saka Rēzija, viņu nekavēs no šīm darbībām - kopā ar pozitīviem u darbīgiem ļaudīm tiekties pēc tā, kas bagātinās mūsu vidi un sabiedrību.

Komentē 11

 
Anonīms
 

Slikta aktrise, izturēja tikai vienu izrādi, un to pašu bez ,,Bis".

20.jūlijs, 14:42 Atbildēt

Varbūt viņa tādā "teātrī" piedalīties nevēlējās?

20.jūlijs, 20:50 Atbildēt
Acidum > 583738203030947

Viņa pati sevi paslavēja, ka esot cīnītāja. Kad bija jātaisa revolūcija Dailē, tad gan piedalījās, tagad balotējās, bet nosvīda jau pirmajā dienā. Neesi naivs, meklē zemtekstu.

20.jūlijs, 22:17 Atbildēt

Pie mums te, Jēkabpilī, viens tieši tāpat izdarījās, bet nezinu kāpēc TR par viņu nestāsta.

21.jūlijs, 8:52 Atbildēt

TR Jēkabpilī nav savai pliekanai domāšanai uzticama korespondenta.

21.jūlijs, 9:43 Atbildēt

Tā izdarīties ir vienkārši cūcība. Neko nezināja, neapjauta, - tad ko lien deputātos. Bet tā jau negodīgā NA, visādus pekstiņus taisa. Šitādi gājieni būtu jāaizliedz ar likumu. Lokomotīve ievilka nākošo kadru, pati atkāpās, jo nekad nav domājusi strādāt par deputāti.

21.jūlijs, 12:03 Atbildēt

sūds ne cilvēks--līda līda līda deputatos ,,urins galvā bija saskrējis--beztabildīga bāba ..viņu ievēlēja un tagad viņa velētājiem ir vnk uzdirsusi

ziepes to rēziju--neejiet uz izrādēm ,kurās piedalās viņa kuce rezija

21.jūlijs, 19:15 Atbildēt

To tieši tā arī sauc - prostitūcija. Politiskā prostitūcija.

21.jūlijs, 19:15 Atbildēt

Manuprāt to sauc par atbildības sajūtu,jo viņai piedāvāja tērēt laiku un darīt to,no kā viņa neko nesaprot.

21.jūlijs, 20:16 Atbildēt
Diduu > dzintra.5afe6f04c82ee

Tad, kad piekrita kandidēt, domāja, ka nebūs nekas jādara, tik 2reiz mēnesī uz bankomātu jāaizstaigā...

22.jūlijs, 22:21 Atbildēt

Laba aktrise, tāpēc jau ņergas viņu iesaistīja sava partijā.

22.jūlijs, 20:10 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:30

Jaunākās diskusijas