FOTO: Skat, cik neparasts kompanjons pievienojies ārlietu ministra brokastīm

tautaruna.lv 17.jūnijs, 19:16
 
Ģirts Ozoliņš/F64
Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs sociālajā vietnē Facebook dalījies ar amizantu kadru.

Rinkēvičs ceturtdienas rītā publiskojis attēlu, kurā redzams kopā ar neparastu brokastu biedru.

"Rīta kruasāns...Lai jums maltīte vienmēr lielāka par paša svaru," attēlu ar zvirbuli, kurš nolēmis pievienoties brokastīm, komentē ministrs.

"Apakšīrnieki tur gadiem. Covid laikā gan jau arī šiem jostas bija jāpievelk, šis bonusiņš pelnīts," pausts komentārā pie ieraksta.

"Toties ievēro ārpuses novietojumu," ievērojis komentāra autors.

Jāatzīmē, ka Rinkēvičs mēdz dalīties soctīklos ar dažādiem novērojumiem un amizantiem notikumim gan darbā, gan ikdienā. Piemēram, ministrs reiz dalījās dalījās ar kāda viņam adresēta iesnieguma fotogrāfiju, kurš pārsteidzis ar tā kodolīgumu.

Komentē 5

 
Anonīms
 

simpatjaga putniņš! bet nedomāju, ka Covid laikā arī šiem bija jostas jāpievelk! putnu pilsētā vairāk un arī strazdi. elementāri, Nikolsōn, slimi cilvēki labsirdīgi un tie, kuri baidās nomirt no Covid vai no pret-Covid vakcīnas, grib katram gadījumam atmazgāt dvēseles, tad nu vismaz pabaro putniņus!

17.jūnijs, 20:31 Atbildēt

Neievēro distanci, putnam steidzami sodu.

18.jūnijs, 9:06 Atbildēt

... un vēl grib paēst bez maksas...

18.jūnijs, 10:55 Atbildēt

Mana kaimiņa papagailis korella ēd tikai kopā ar saimnieku.Tēš iekšā gan kotletes,gan makaronus vai kartupeļus gan salātus un dzīvs un vesels vairāk kā 10 gadus. Padzer un nomazgājas virtuvē zem krāna.

18.jūnijs, 9:20 Atbildēt

Manam kaķim ir lielākas kulinārās izvirtības, ēd marinētu siļķi un piedzer liķieri klāt... brrrr. Tas tā, kad uz pasēdēšanu galds ir klāts, pamēģinās visu.

18.jūnijs, 10:02 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 23:32

Jaunākās diskusijas