“Graizījos, lai nokļūtu slimnīcā. Roku pats sev salauzt nevarēju”. Ieraksts, kas satricināja Twitter

tautaruna.lv 17.jūnijs, 14:30
 
Ģirts Ozoliņš/F64
Biedrības "OPEN Radošais centrs" vadītājs Edijs Klaišis mikroblogošanas vietnē “Twitter”dalījies ar ierakstu, kas viņu “nolicis uz pauzes”.

Proti, jaunietis, kas apmeklējis centru, atzinies, ka rokas graizot tāpēc, lai nokļūtu slimnīcā. Viņš neesot ēdis četras dienas un gulējis kāpņu telpā. “Roku es pats sev taču nevaru salauzt,” skaidrojis jaunietis.

Reaģējot uz šo ierakstu, Twitter lietotāji atzinās, ka roka neceļoties piespiest “sirsniņu” pie šī stāsta.

Tas, ka šādi gadījumi nav mazums, liecina šis ieraksts: “Tas bija 2008. gada nogale. Pie “Origo Rimi” ieejas mani uzrunāja puisis un lūdza viņam nopirkt ēdienu. Kopā aizgājām, nopirkām visu ko vajadzēja. Teica, ka viņam esot vēl māsa vai māsas. 13 gadi gandrīz pagāja, bet to puisi joprojām atceros. Ceru ka viņam viss labi tagad”.

Daži zināja stāstīt, ka bezpajumtnieki ziemā bieži cenšoties tikt slimnīcā, dažādos veidos kaitējot sev. Slimnīcas netiek galā. Saprotu, ka patversme nav variants, ja esi acīmredzami lietojis alkoholu - tad neņemot. Atliek vienam otram sadot pa seju, lai nonāktu slimnīcā - siltumā. Tas ir drausmīgi un necilvēcīgi jebkurà šādā gadījumā,” pauž viena “Twitter” lietotāja. Dažs rosina centros neuzbāzīgi izvietot drukātus materiālus ar informāciju, kur var paēst un pārnakšņot bez maksas.

Komentē 7

 
Anonīms
 

Postpadomijas atraugas.

17.jūnijs, 15:08 Atbildēt

Padomijā tādiem naktsmītnes atrada uz ilgu laiku.

17.jūnijs, 15:32 Atbildēt
bezkaunīgais sivēns > jelena.sergejeva

Nemaz tik daudz nedeva, par klaidonību līdz diviem gadiem, bet deva 7/8 mēnešus, parasti rudenī un pavasarī jau tika ārā un tā neskaitāmas reizes, jo to pantu par recidīvistiem nepasludināja, protams, ja nesastrādāja vēl kaut ko. Kad Rīgā vēl bija pontonu tilts, tas vasarā arī bija apdzīvots,pat elektrība un TV bija iekšā pontonos.Miliči šad tad taisīja reidus,bet tā arī palika.

17.jūnijs, 18:58 Atbildēt
Jelena Sergejeva > j.nis.lauks

Toties tie kas sēdēja par klaidonību, tos divus gadus dabūja atstrādāt. Tanī laikā neviens nevarēja sēdēt valstij uz kakla. Tagad pat brīvībā nav ko īpaši darīt.

17.jūnijs, 23:47 Atbildēt

Īsta tīrasiņu Homo latviensis habilis cienīgs konentārs.

Vergi nemīl savus atbrīvotājus, jo jūtas tiem parādā. Tàpēc arī šādi pastalas tā rīstās un gānās uz krieviem, jo tie atcèla latvānijā dzimtbūšanu. Pēc dzimtbūšanas atcelšanas muižnieki vairs nevarēja izmantot pirmās nakts tiesības uz bauru līgaviņām, kā rezultātā bauru zemcilvēku sugas uzlabošanās šajā teritorijā apstājās, un sākās strauja primātveidīgo aborigēnu deģenerācija, kā sekas īpaši jūtamas šādos komentāros.

Jau Merķelis rakstīja par šādiem latviešiem:

latvietis ir slinks, gļēvs, zaglīgs, bez pašapziņas un mugurkaula. “Arvien viņš iztēlo sevi par nožēlojamu un nabagu; arvien tam ir uzskaitāma vesela virkne nelaimju, kas tam notikušas.” (64)[1] “Tieksme uz dzeršanu ir otra vispārēja latviešu tautas pazīme.” (65) “Neattīstīti, notrulināti viņu lielum lielais vairums maldās pa dzīvi.” (78) Sievietes “ir vienīgās, kas zem vispārējā jūga vēl var sajust dzīves prieku”, savukārt, lai drūmo un noslēgto vīriešu sirdis paceltos “līdz prieka augstumiem, [..] viņiem vajadzētu tā piedzerties, ka viņi paši sevis vairs nepazītu”.

18.jūnijs, 11:27 Atbildēt
Jelena Sergejeva > roberts.59bd35ecbaf65

Pēc laika it kā vajadzētu būt paģirām, bet laikam izdzerts ir ļoti daaaaudz.

18.jūnijs, 16:35 Atbildēt

Nevaja dzert alkoholu, tad patversmēs vieta atradīsies un sociālie darbinieki būs atsaucīgi. Alkoholisms ir izlaidība!

20.jūnijs, 16:07 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:30

Jaunākās diskusijas