PVO brīdina par vēl bīstamākiem Covid-19 paveidiem

tautaruna.lv 23.jūlijs, 9:20
 
Reuters/Scanpix/LETA
Pasaules Veselības organizācijas (PVO) Ar Covid 19 saistītās ārkārtas sitācijas komiteja ir brīdinājusi starptautisko sabiedrību par ļoti iespējamu jaunu, bīstamāku koronavīrusa paveidu parādīšanos un izplatīšanos. Par to paziņoja PVO ģenerāldirektors Tedross Adhanoms Gebreiesuss.
"Komiteja brīdina par jaunu un, iespējams, bīstamāku Covid-19 paveidu rašanos un izplatīšanos pasaulē, kurus, iespējams, būs vēl grūtāk kontrolēt. Pastāv liela iespējamība," viņš teica.

Pēc PVO ģenerāldirektora teiktā, eksperti arī pauda bažas, ka pašreizējā situācija ar Covid-19 pasaulē "tiek nepareizi raksturota kā pandēmijas beigas", lai gan faktiski "tā nekur nav beigusies".

Komiteja ir satraukta par finansējuma trūkumu stratēģiskajam pandēmijas reaģēšanas plānam. Eksperti mudina pasaules sabiedrību atbalstīt PVO aicinājumu līdz septembra beigām kaytrā valstī vakcinēt vismaz 10% iedzīvotāju.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 26

 
Anonīms
 
Dzēsts lietotājs

Pvizeristi tikai no ES nopelnija 50 miljardus.To'' paveidu'' būs kā sunim blusu.Dīvaini,bet es kā vienmēr atšķiros,jo nepazīstu sērgas laikā ne slimos ar kovidu,ne mirušos no kovida Bet saka,ka kovids esot.Libānietim visi radi miruši,citu mediķu radi ari trakoti mirstot.ASV ja palasa mirstot daudz skolotāju ,kuri pirms miršanas sadodas ar rokām un atstāj sirdi plostošas pirmsnāves vēstules.

23.jūlijs, 11:19 Atbildēt

Biksēs lej aiz prieka ka nepazīsti nevienu saslimušo un mirušo. Vai tas tiešām ir tik grūti saprotams?

Es slimoju. Smagi. Man radi slimoja. Smagi. Es leju aiz prieka biksēs ka uz bērēm nav jāiet.

23.jūlijs, 11:28 Atbildēt

Tu debilas ostins tak bez dirst neta savus murgus idiots.

23.jūlijs, 11:47 Atbildēt
Jelena Sergejeva > andris.briedis

Bļāviens, tas ir tāpāt kā ar gripu, ne visi pārslimo smagi, vai viegli. Ja cilvēkam tā veselība ir jau bijusi nekāda, tad būs smagāk pārslimot un saslimt varēs vēl un vēl. Tādos gadījumos nelīdzēs nekāda vakcīna, atliek cerība uz Dievu.

23.jūlijs, 13:46 Atbildēt
Dzēsts lietotājs > andris.briedis

no onkoloģijas un lērumu citām slimībām mirst 100 reizes mokošākā nāvē un neviens neskrien viņus glābt un vēl naudu piemaksāt.Visiem pohuju.Smagi slimoja,labi,pieņemsim un redz visi dzīvi un uz darbu iet.No onkolo'gijas mirušos pēdejo 2 gadu laikā vien zinu bez domāšanas gabalus 10.Neviens viņus glābt nemēģināja jo visiem viss pohuj.Pats esmu slimojis ar parastu gripu.jā viegli nebij,bet neredzu iemeslu panikai no tādām slimībām.Visi dzīvi un veseli.Es neskaitu ,ka zinu kovida slimos tos kuri slimi būdami grāba lapas pagalmā un skaldija malku izolācijā,jo viņiem it kā tas '' bezsimtomu kovids''."Tak šmiekls nāk tādus pieskaitīt slimajiem.Un ja ārsti teica,ka kovids,bet varbūt parasta gripa kurai ir 100% visi kovida simtomi un slimības gaita.Pazuda gripa,encefalīts,plaušu pleirīts,karsonis,angīna un lērums citu sērgu ,bet uzradās mistiskais kovids kad slimie nejūtas slimi ,bet ārsti saka ka slims.Beidzat pist prātu citiem ar šito lohotronu.

23.jūlijs, 18:48 Atbildēt

100% piekrītu.

23.jūlijs, 20:57 Atbildēt
Dzēsts lietotājs

komiteja ir satraukta par finansējuma trūkumu ... viss skaidrs top.Jo ilgāk kovidosies,jo vairāk vilcienu ešalonu ar naudu nopelnīs.

23.jūlijs, 11:21 Atbildēt

ostin, tu ir debils.

23.jūlijs, 23:26 Atbildēt
Dzēsts lietotājs > 583738203030947

protams,tu pat nevari iedomāties ,kas es esmu un cik debils es esmu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jā,tā ir taisnība!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Debilākais no visas planētu sistēmas un debilu debiloīds !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Piekrītu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

24.jūlijs, 20:30 Atbildēt

Varu iedomāties.

24.jūlijs, 22:07 Atbildēt

Vai nav pienācis laiks mainīt stratēģiju akcentu liekot uz savlaicīgu diognescēšanu, saslimušā izolēšanas un ārstēšanas pilna cikla izstrādi. Kāda jēga skriet pakaļ katram Covid paveidam ar jaunu vakcīnu?

23.jūlijs, 14:24 Atbildēt

Ejiet ļaudis potēties, bet pirms tam izvērtējiet visus plusus un mīnusus, tieši tāpēc vakcinācijai ir jānotiek tikai un vienīgi pēc brīvprātības principa.

23.jūlijs, 16:49 Atbildēt

Nu re, beidzot prātīgi pateici, nevis aplikt tos, kuri vakcinācijai nepiekrīt. Nedrīkst piespiest cilvēku uz valsts izdomātiem un apšaubāmiem pasākumiem.

23.jūlijs, 17:36 Atbildēt
Dzēsts lietotājs

Jā un padomā vai tā Astriņa dos tev to laimi? Varbūt glupa būdama bez bērniem būsi un vienīgā tava izklaide būs ar kāju griezt vecu vērpjamo ratiņu?Nez vai to laimi var radīt 2 vai 3 mēnešos,bet glupos jau ari baznīcā sit.

23.jūlijs, 18:54 Atbildēt

potēšanās divreiz mēnesī ir stipri par maz - jāpotējas biežāk. Jo biežāk , jo labāk. Nepotesies - neredzēsi qr kodu kā savas ausis, netiksi pat uz Sibiriju, nezinu pat kādā badā nomirsi.

23.jūlijs, 17:19 Atbildēt
Dzēsts lietotājs

iesaku iededzināt tos QR kodus uz pieres.Aizmirs nevar un kafejnīcā ēst bulciņas varēs.

23.jūlijs, 18:56 Atbildēt

idiot, kur problēma?

Tak iededzini sev uz pieres.

23.jūlijs, 23:29 Atbildēt
Dzēsts lietotājs > 583738203030947

netaisos indēties ar to suslu,jo neticu nekādiem kovidiem un neredzu iemeslu lai to darītu/Bet nu citiem jau laiks revakcinēties,jo pāris mēneši pagājuši un '' imunitātes'' laiks izgājis.Jāceļ teltis un jāpierakstās uz jaunu dozu.

25.jūlijs, 11:42 Atbildēt

Kotik neizdomās lai piespiestu iet vakcinēties.Esmu bernībā saņēmis īstu,vislabāko vakcīnu pret gripu,ta saucamajā krievu laikā.Man vairāk nevajaga un nejau kautkādu vakcīnu kas izgudrota zinātniekiem nedēļas laikā.

23.jūlijs, 21:07 Atbildēt

Kotik, tu domāt nespēj nav tev tas dots.

23.jūlijs, 23:31 Atbildēt
Jelena Sergejeva > 583738203030947

Bet Egils pareizi pateica. Par otro vakcīnu joprojām nav skaidrs. Un nevajag aizvainot tos, kuri nedomā, kā Tu.

24.jūlijs, 0:23 Atbildēt

pisies dirsā pvo !!!...

23.jūlijs, 22:36 Atbildēt

kā tu?

23.jūlijs, 23:32 Atbildēt

''ļoti iespējams'' tas ir arī neiespējams

24.jūlijs, 11:49 Atbildēt

bet plecu pie pleca , kad visi valdībnieki uzrādīs covidsertifikātus , tad jau aizies arī kāds no tautas

24.jūlijs, 11:51 Atbildēt

ta jau ari viniem ir ieplanots lai sapumpetie sak razot vel briesmigakas virusu mutacijas

24.jūlijs, 15:39 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 11:32

Jaunākās diskusijas