Neparasts skats! Rīgā privātmājas pagalmā atrod avarējušu policijas auto

tautaruna.lv 23.jūlijs 2021, 15:44
 
Ilustratīvs foto / Vladislavs Proškins/F64
Neparasta aina nesen manīta kādas privātmājas pagalmā Rīgā, kur vietējie iedzīvotāji ievērojuši avarējušu policijas spēkratu. Tas sētā, šķiet, novietots ”uz palikšanu”. Auto ir manāmi bojāts, turklāt no tā nav noņemtas bākugunis, vēsta TV3 raidījums ”Degpunktā”.
Aculiecinieki kādā sētā bija pamanījuši ceļu policijas automašīnu ”Škoda”, ar vēl veco trafarējumu. Bet braucamrīks, kas ir ļoti līdzīgs operatīvajam transportam, tomēr atšķīrās no dienesta spēkrata, jo tam trūka bākuguņu. Visas uzlīmes uz motora pārsega un sānos ir oriģinālas.

Šo auto kādas privātmājas pagalmā Rīgā iemūžināja aculiecinieks, kurš vērsās ar jautājumu, vai šādā veidā dekorēt savu privāto auto nav pārkāpums. Arī valsts iestādei bija nepieciešams laiks, lai noskaidrotu, kā ”Škoda” automašīna ar trafarējumu nonāca privātpersonas rokās. Atklājās, ka mašīna tiešām kādreiz kalpoja likumsargu autoparkā līdz brīdim, kad spēkrats cieta kādā negadījumā.

”Valsts policijā ikdienā lietošanā ir automašīnas, kuras ir gan policijas īpašumā, gan pieder līzinga kompānijai. Pēc līguma termiņa beigām attiecīgās automašīnas tiek atgrieztas līzinga kompānijai, kura var tās tālāk realizēt, pamatojoties uz līguma nosacījumiem. Konkrētajā gadījumā policijas automašīna pēc ceļu satiksmes negadījuma tika nodota atpakaļ līzinga kompānijai, kurai ir tiesības realizēt to tālāk. Taču šajā gadījumā līzinga kompānija nav izpildījusi visus līguma nosacījumus. Tā nav noņēmusi policijas trafarējumu no automašīnas virsbūves. Tāpat Valsts policijas amatpersonas ir veikušas pārrunas ar šā brīža automašīnas īpašnieku, kurš apsolīja noņemt trafarējuma uzlīmes no konkrētas automašīnas,” skaidro Valsts policijā.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: 8.maijs, 18:33

Jaunākās diskusijas