Mairis Briedis lūdz palīdzību

tautaruna.lv 23.jūlijs, 8:30
 
Mairis Briedis/Facebook
Mairis Briedis savā "Facebook" kontā publicējis lūgumu pēc palīdzības. Briedis norāda, ka māsas vīram Jānim ir atklāts galvas ļaundabīgs audzējs, pat neskatoties uz ikgadējām pārbaudēm.
Diemžēl, ārsta nolaidības rezultātā, kurš to laicīgi nepamanīja, viss ir attīstījies ļoti tālu. Latvijas ārsti ir atteikušies no turpmākās ārstešanas un izrakstījuši Jāni uz mājām, raksta Briedis.
Mēs esam atraduši iespējas turpināt ārstēšanu Vācijā, kam ir nepieciešami lieli līdzekļi. Daļu to jau esam sagādājuši, bet, ja jums ir iespēja un vēlme, lūdzu, palīdziet Jānim atgriezties pie normālās dzīves savā ģimenē, kur viņu gaida mazs dēļiņš, savā "Facebook" kontā raksta sportists.
Briedis norāda, ka līdzekļus var nodot, izmantojot ziedot.lv lapu.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 6

 
Anonīms
 
ivo

Pašam naudu žēl...lai palīdzētu...

23.jūlijs, 10:09 Atbildēt

Kauna nav miljonārs- diedelē naudu!

23.jūlijs, 10:21 Atbildēt

Nožēlojami, ka slavenības izmanto tikai savu vārdu, bet ne naudu.

23.jūlijs, 11:20 Atbildēt

Apskatīju ziedot lapu, 22.07.ievietots projekt, bet jau šodien savākta vajadzīgā summa- 58 tūkstoši, tajā pašā laikā, piemēram, Artūrs V. ar trim bērniem gaida naudu zālēm no 1.07., bet bez reklāmas un slavenības saziedoti tikai 7 vajadzīgo 31 tūkst.vietā.

23.jūlijs, 11:51 Atbildēt

VID mājaslapā ir publiski pieejama informācija par Brieža ienākumiem pagājušajā gadā. Divās bankās ap 1 miljonu €. Un tas ir tikai par vienu gadu.

Cilvēks ir zaudējis kaunu un godu.

23.jūlijs, 11:33 Atbildēt

Jāā, šis ir diezgan nekaunīgs aicinājums. Pat UFC cīkstoņi saņem mazāk, bet ja vajag uztaisa papildus cīņas un tur federācijai nav pretenziju.

23.jūlijs, 14:41 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 10:55

Jaunākās diskusijas