Baltu pagānisms. Lūgšana Dievam Pērkonam.

Latvian pagan

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/4/47/Figure_God_Perkons_A4_LV_landscape_1.jpg 

Balti – latvieši un lietuvieši – neskatoties ne uz ko spēja saglabāt savu senču vietējo garīgumu. Lai arī katrai tautai ir savs vietējais pagānisms, tomēr baltu pagānisms ir aktuāls tiešu mums. Latviešiem ir jābūt lepniem, ka mūsu senči ir spējuši nosargāt savu dzimto zemi un savu savdabību. Un sentēvu pagānisms ir nozīmīga daļa no baltu tautu sakrālā, kultūrvēsturiskā mantojuma.

Šajā rakstu sērijā es iepazīstināšu ar mūsu tautas neopagānismu: dievturību. Tomēr manis veidotais saturs tik pat labi ir  attiecināms arī uz lietuviešu  neopagānismu: romuvu.

Būšu priecīgs, ja kādam manis veidotais saturs šķitīs noderīgs. Esmu gatavs atbildēt arī uz jautājumiem, ja tādi kādam ir radušies.

Veiksmīgu dienu!

 

Lūgšana Dievam Pērkonam:

«Visvareno Pērkon – Debesu Tēv, es Tevi lūdzu!

Debesu Kalēj, es Tevi lūdzu!

Pērkoņtēv, es Tevi lūdzu!

Padzen no šejienes visus ļaunos garus un nelabos.

Padzen no šejienes visus jodus.

Visvareno Pērkon – Debesu Tēv, svētī šo vietu un šo zemi kā savu templi!

Lai šī vieta un šī zeme kalpo par Tavu templi!

Lai šī vieta un šī zeme kalpo par visvarenā Pērkona – Debesu Tēva templi!

Dod šai vietai savu svētību un savu aizsardzību.

Piepildi šo vietu ar savu dievišķo spēku.

Piepildi savu templi ar savu dievišķo spēku.

Lai šis templis stāv mūžīgi par godu visvarenajam Pērkonam – Debesu Tēvam!

Lai Pērkoņtēva templis ir mūžīgs!

Lai Pērkona svētie zibeņi pasargā šo vietu no naidniekiem un nelabvēļiem!

Lai pērkonkrusts pasargā šo vietu no nelaimēm!

Lai pērkonkrusts griežas!

Lai Austras koks zeļ un plaukst!

Visa slava Pērkonam!

Visa slava Pērkonam – Debesu Tēvam!». 

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/1/10/Figure_Latvian_Gods_stand_with_Ukraine_UA_ENG_landscape.jpg 

6.marts, 15:45
DŽA

Aleluja.

6.marts, 15:55
DŽA

Tēvreizes pārveidojums jūsu, sektantu, vajadzībām? Tu tak no sektas esi, neadekvātu ļaužu kopienas, kuriem piemīt iedzimtas, jebšu iegūtas saprāta nobīdes. 

6.marts, 16:04
Ir tāds

Lai vai kā, bet reizumis arī mazajam Džajulītim uznāk apskaidrības brīži un tas uzraksta arī ko sakarīgu. Tikai žēl, ka tas notiek tik reti. Bet šoreiz viņam taisnība, malacītis mūsu Džajulītis! Te patiesi nav nerekā vairāk kā "Mūsu Tēvs" sagrozijums. Neopagāniem nav pat tik daudz prāta spēju, lai izdomātu ko savu, ka ir jāsagroza kristīetības galvenā lūgšana un tad tā jāpasniedz kā sava. Nožēlojami! 

6.marts, 17:36
Stāstnieks

Ir tāds

Pat salauzts mehāniskais pulkstenis 2 reizes diennaktī rāda pareizu laiku.

6.marts, 18:10
DŽA

Vēl viens sektants, ir tāds, atlidoja, šitas gan no fašistu sektas, sātanists.

6.marts, 18:11
DŽA

Latvian pagan, kā es varu tajā sektā iestāties? Atnākt un tev pa tauri riktīgi iedot? Visus sūdus izsist?

6.marts, 18:16
Ir tāds

Protams, protams, kurš gan ko labāk zina par manu mazo pūkaino draudziņu no mazo pūkaino draudziņu sadraudzes. Tu esi ļoti jauks, kad guli piesiets pie gultas, pamperos un gumijniekos, raugies rozā griestos un smaidi ar savu bezzobaino mutīti! Tu esi ļoti jauks!

6.marts, 18:25
Latvian pagan

Cik noprotams, tālāk diskutēt te vairs nav jēgas. Sakarīgi viedokļi te tāpat nebūs redzami. Bet kaut kādas rupjības te parādīsies ik uz soļa. 

6.marts, 21:41

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 20:45

Jaunākās diskusijas