Pidarattiecības

DŽA

Baigais palags, Gedroic, atkal tu?

13.decembris 2023, 19:25 (14.decembris 2023, 9:46 - labots)
Aivars

Smirdīgaiis sūda pidars pamodās, sen jau gaidīju! :)))

13.decembris 2023, 20:06
DŽA

Gedroic, idiota gabal, kāda tev darīšana gar homoseksuāliem cilvēkiem???

Vienkāršāk sakot, esmu absolūti tradicionālās sex orientācijas, man ir tiesības precēties, šķirties, atkal precēties. Tas ir normāli, mana izvēle.  Latvijā, homoseksuāliem cilvēkiem, tādas izvēles nav. Tātad,  domāju, ka šis likumprojekts viņiem palīdzēs. Viņi varēs oficiāli reģistrēt savas attiecības! Un, arī pārtraukt tās. 

Gedroic, idiota gabal, ko tev, personīgi, nodarīs likums par viendzimumu pāru partnerattiecību likumīgu noformēšanu?  Mani tas neskar! Un, nekādā vīzē! Tevi tas aizskar? 

Tu tak dalbojebs esi.

13.decembris 2023, 20:13 (14.decembris 2023, 13:37 - labots)
Aivars

Jebkurš izdzimtenis, kurš atbalsta pidarus, pats ir pielīdzināms pidaram! Esmu drosmīgs un lepns HOMOHEITS, bet tu, smirdīgā sūdu čupa, pat savu identitāti baidies te atklāt !!!

13.decembris 2023, 20:25
DŽA

Iespējams, ka arī Latvijā, par nacistiskiem, agresīviem, homofobiskiem komentāriem nāksies atbildēt. Vācijā sods ir virs 1000€. Smieklīgi būtu, ja sīko pideru noķertu,  un viņa vecākiem rēķinu piesūtītu. Jautrība ģimenē sāktos  :)

13.decembris 2023, 20:39
Aivars

Vācijā drīz pie varas nāks jauns HITLERS un tad tu, sūdu čupa, būsi priecīgs, ja paspēsi aizvākt prom savu mēslaino pakaļu laikus !!!

13.decembris 2023, 20:43
Ir tāds

Paldies par ļoti noderīgu informāciju. Atdzītstu, nezināju. Bet mūsu mazais, pūkainais, divus metrus garais draudziņš no Vāczemes Džaiņa jaunskungs varētu doties karot uz Ukrainu,bet viņš no tā baidās kā nelabais no krusta. 

13.decembris 2023, 23:26 (13.decembris 2023, 23:27 - labots)
V ilis Gutmanis

Savādi gan kāpēc tad viņu par nacistiskiem komentāriem Vācijā nesoda? Ak jā viņš taču Vācijā tur muti ciet un plātās tikai šeit.

14.decembris 2023, 7:37
Marcis Dzelme

Ej dirst Aivars Gedroics Lavija galvena homofobiska ateja un tev debilam neta pidaram vairs neviens psihiatrs nepalidzes un gondon un pakarties un nevis neta dirs savus debilos neta murgus.

14.decembris 2023, 10:52
V ilis Gutmanis

Marcis Dzelme atkal procēdūras neievēro marš pēc šprices un jāsaka sanitāriem lai nelaiž ārā no palātas.

14.decembris 2023, 11:33
Ir tāds

Vai Aivars Gedroics ir tas "mīļais, jaukais" zēns kura fotogrāfijas var atrast internetā pozējot padomju laiku sieviešu apakšveļā pie diezgan nolietotas padomju laiku sekcijas? Jā padomju laikos mācēja ražot, ka vēl šodien lieto! Bet vispār viņš ir īstens mazā, pūkainā, divus metrus garā draudziņa Dža jaunskunga brālis, tikai dredu šim nav un līdz diviem metriem jāpaaugas un svars jānomet, bet abi sāž uz viena viļņa. 

14.decembris 2023, 11:56 (14.decembris 2023, 12:00 - labots)
Aivars

Parādiet man to bildi, labprāt apskatīšos !!! :))

14.decembris 2023, 12:07
Ir tāds

Aivar

Pameklē, bet ir. Vairs adresi neatceros. Meklē, ir!

14.decembris 2023, 12:20
Aivars

MANIS uz tās bildes "točno" nav !!!!

14.decembris 2023, 13:00
DŽA

Bet tu, Gedroic, nedomā to, ka tavs koments par jauna Hitlera nākšanu pie varas, paies bez sekām. Latvijā, jā, tā būtu. Bet mēs esam EU. Tavu komentu iekopēju, nosūtīšu Vācijas policijai. Kāds sakars Vācijas policijai ar Latvijas drošības policiju? Nekāds, izņemot to sīkumu, vārdā Eiropas Savienība. Redz, nacistu cūka, vācieši ir visai skrupulozi, viņi manu iesniegumu izskatīs, nosūtīs lietas materiālus Latvijas drošības policijai un Latvijas policijai būs jāsāk darboties- friči prasīs rezultātu. Tā kā, Gedroic, tevi gaida sūdi. 

14.decembris 2023, 17:25
V ilis Gutmanis

Kaut kā savādi, ko nabags kviec kā aizkauts sivēns? Laikam taču atradis daudzas līdzības ar savu personību. Nabags laikam nezin ka lai gan vācieši ir skurpulozi tomēr viņu birokratija ir tāda ka kamēr kaut kas nonāks līdz Latvijai viss var mainīties tūkstoš un vienu reizi. Kaut gan domājams ka nabags kviec tāpēc ka dabūjis no saimnieka pa biksēm un apēsta naudiņa kaut kā ir jāatstrādā. Un  pēcpuses caurums tur nekotējās.

14.decembris 2023, 17:53 (14.decembris 2023, 17:55 - labots)
DŽA

Gedroics nobijās, dzēsa savu nacistu manifestu. Bet, gedroic, tas NAV dzēsts! Dirsā tu esi, nacistu cūka. 

14.decembris 2023, 17:56
DŽA

Z ilais v ili, tu esi galvā pists dalbojebs. Kamdēļ tevi pieņēma kremļa troļļu fermā, nav ne jausmas. Moš darbinieku trūkums. 

14.decembris 2023, 18:03
Aivars

Es neko neesmu dzēsis! Bet man neviens sūda pidars nevar aizliegt PRPGNOZĒT, KAS VAR NOTIKT Vācijā un jebkur citur !!!

14.decembris 2023, 18:07
Aivars
14.decembris 2023, 18:09

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 7:38

Jaunākās diskusijas