Liene Ušakova uztetovē sev "vienkārša latviešu puikas" iniciāļus

tautaruna.lv 5.februāris, 18:30
 
Ekrānuzņēmums
Liene Ušakova nolēmusi pateikties dzīves pavērsieniem un uztetovē uz rokas sava slepenā mīlnieka pirmo burtu. Viņa neslēpj, ja abi tomēr nākotnē nebūs kopā, viņa tik un tā būs iemācījusies sevi ieraudzīt no cita skatupunkta.

Šova “Slavenības. Bez filtra” jaunā dalībniece, mākslīgā skaistuma piekritēja Liene Ušakova neslēpj, ka šobrīd viņas sirds ir aizņemta, taču vēl neatklāj sava mīļotā personību. Lai arī viss tiek turēts pilnīgā slepenība, viņa tomēr izlemj, svarīgo dzīves cilvēku godināt uz savas rokas, uztetovējot viņa iniciāļus.

Konkrēti šis tetovējums ir veltīts ļoti īpašam cilvēkam. Pateicoties šim cilvēkam, manuprāt es sevi esmu ieraudzījusi citā gaismā, bet varbūt nevis tikai konkrēti šim cilvēkam, bet visai apstākļu sakritībai, kas savija mūsu likteņus kopā. Es pieļauju, ja nebūtu šī apstākļu sakritība, mēs nekad dzīvē nebūtu satikušies. Es iespējams, nekad nebūtu uz šo cilvēku paskatījusies.

Jau iepriekš influencere tika minējusi, ka jaunais draugs ir vienkāršs latviešu puika, kas ir pilnīgs pretstats viņas bijušajiem.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: 8.maijs, 18:33

Jaunākās diskusijas