Renārs Zeltiņš: Biju ļoti aizkustināts un raudāju

tautaruna.lv 17.oktobris 2023, 19:30
 
Foto: Alise Šulca/F64
Viesojoties raidījumā "Pasaki to skaļi", pasākumu vadītājs un bijušais basketbolists Renārs Zeltiņš atklāja, cik radoša un izdomas bagāta ir viņa sieva Ieva. Izrādās, Zeltiņa sieva izvēlējusies interesantus veidus, kā paziņot vīram par gaidāmo ģimenes pieaugumu.

Viens no izklaides industrijas harmoniskākajiem pāriem ir pasākumu vadītājs, un kā pats sevi dēvē, gaviļmeistars Renārs Zeltiņš un viņa sieva, pasākumu organizatore Ieva Koha-Zeltiņa. Pāris šajā vasarā sagaidīja savu otro atvasi, dēlu Noa. Raidījumā Renāra sieva dalās ar aizkustinošu stāstu par to, kā paziņojusi par gaidāmo ģimenes pieaugumu.

Ieva mūsu abu bērnu gaidīšanas brīžos ir bijusi tik radoša, ka tas mani aizkustināja. Pirmajā reizē mēs devāmies uz Jūrmalu pastaigāties un viņa man iedeva vairākas lapiņas, vienu uz otras, kas sākās ar “čau, Renār, tu esi brīnišķīgs un es gaidu tikšanos ar Tevi” un tā tās lapiņas gāja, līdz pēdējā lapiņā es sapratu, ka kļūšu par tēti. Es atceros, ka biju ļoti aizkustināts un raudāju.

Šādi sieva paziņoja, ka gaida pirmdzimto, meitu Emmu, taču par mazā Noa ienākšanu ģimenē Ieva atkal bija izveidojusi radošu risinājumu.

Mēs satikāmies pie Matīsa tirgus, kur bija iepirkts baklažāns un otrs, laikam bija nektarīns vai persiks, un viņa iedeva man izvēlēties. Pirmkārt, es sapratu, ka mēs esam otrā bērniņa gaidībās un es izvēlējos baklažānu.

Sarunas turpinājumā Ieva veltīja savu paldies vīram, ka satika viņa un dāvāja vislielāko dāvanu būt par divu brīnišķīgu bērnu mammu, un kopā piedzīvot tik skaistus momentus.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 21:21

Jaunākās diskusijas