Edgars Rinkēvičš atklāj, kurš veic ierakstus viņa sociālo tīklu kontos

Portāls nra.lv 12.augusts 2023, 3:30
 
Edgars Rinkēvičs / Foto: Kaspars Krafts/F64
Nākošajā nedēļā apritēs mēnesis kopš prezidenta Edgara Rinkēviča ievēlēšanas. Plašu sabiedrības sajūsmu raisa viņa cilvēcīgie un vienkāršie ieraksti, kas liek secināt, vai Rinkēviča kungam ir spēcīga komunikācijas komanda, vai tomēr viņš to dara pats? Raidījums “360TV ZIŅneši” devās uz Rīgas pili, un sarunā ar pašu Rinkēviča kungu, noskaidroja atbildi uz aktuālo jautājumu.

Prezidenta ikdiena ir pilna dažādu tikšanos, interviju un citu atbildīgu pienākumu. Par šiem darbiem sabiedrība tiek informēta ne tikai ar masu medijiem, bet arī ar prezidenta sociālo tīklu palīdzību. Sociālie tīkli ir bijuši visiem Latvijas valsts prezidentiem, ar kuriem strādāja sabiedrisko attiecību komandas. Taču šī brīža prezidents izvēlējies tos pārvaldīt pats.

Man pamatā sociālie tīkli vairāk ir saistībā ar informācijas iegūšanu nekā ar informācijas izplatīšanu.

Rinkēviča kungs atklāj, ka nevienā brīdī, viņa sociālo tīklu kontus nepārvalda kāda trešā personā, publicētais saturs esot paša radīts, jo vēlas, lai tas ir cilvēcīgs un viegli saprotams ikvienam.

Ja man kaut kas patīk, es to nofotografēju, nofilmēju. [..] Cenšos dot to ziņu, ko es vēlos dot. Man senāk atpakaļ pārmeta, ka par kaut kādiem lēmumiem tiek paziņots Twitterī, bet ne ar preses relīzi. Tagad jau žurnālisti ir pieraduši, ka patiesību sakot, sociālie tīkli ir pats ātrākais informācijas nodošanas līdzeklis.

Edgars Rinkēvičs pilntiesīgi prezidenta amata pienākumus sāka pildīt sākot ar 8. jūliju, līdz šim brīdim viņš ir devies daudzās reģionu vizītēs, kuras plaši atspoguļo arī savos sociālo tīklus kontos.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: 8.maijs, 18:33

Jaunākās diskusijas