Magone domā, ka Žanis viņas dzīvē nebūs pēdējais vīrietis

tautaruna.lv 18.jūnijs, 17:00
 
Ekrānšāviņš no STV
Magones Šutovienes un viņa vīra Žaņa attiecībās ir iezadzies aukstums vienam pret otru. Kā secina pati Magone, katrs sācis dzīvot savu dzīvi. Lielākoties Žanis ir darbā Smiltenē, bet Magone kopā ar bērniem mājās.

Raidījumā „Slavenības. Bez filtra” Magone stāsta, ka tajās retajās reizēs, kad abi mājās satiekas, vēl sanāk sabārties. „Viņš neapmierināts, ka nav padarīti visi mājas darbi, taču es viena nevaru ar visu tikt galā,” norāda sieviete. Uz viņas pleciem viss mājas solis, bērni, mājdzīvnieki, dārzs. „Kādreiz gulējām atsevišķās gultās, tagad jau katram sava dzīve,” nopūšas Magone.

Šī nav laulība par kuru Magone sapņojusi, būdama vēl maza meitene. „Vai Žanis būs pēdējais vīrietis mana dzīvē? Es teiktu, ka nē”, uzsver Magone. Viņa pieļauj, ka viens no viņiem reiz pateiks šīm attiecībām stop. „Vai nu Žanis uzsprāgs un aizies. Vai arī man piegriezīsies. Līdz nāve mūs šķirs - tas nav mans gadījums.”

Magone piebilst, ka katrs jau tagad skatās uz citu pusi.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 42

 
Anonīms
 

Jā būs,mārcis kazupisis.

18.jūnijs, 17:45 Atbildēt

Idiots sranijas un aizver savas smirdigas zaunas,2021.gada Latvija 1 goda pederasts.

18.jūnijs, 17:50 Atbildēt
Roberts Cipulis > marcis

Ko tāds skrobīgs, kasers ar brūti uz baļļuku neuzaicināja? Nu brauc pie burkas izlīdzies ar kādu lopiņu.

18.jūnijs, 20:55 Atbildēt

Robert ! Kaut arī Jums nepatīk Magone kā sieviete un dzejniece ( vismaz man tā šķiet ? ) priekš kam Jūs tai nabaga sievietei , kurai tomēr ir normāla , pareiza seksuālā orentācija , novēlat to nenormālo debīliķi , garīgo kropli , nožēlojamo pedarastu kazupisi pidarMarci ? Ko Madara ar to kazupisi darīs ?! Viņai taču mājās nav iekārtota privatā psihiatriskā klīnika vai privāta patversme garīgiem invalīdiem ?! Kāpēc Jūs esiet tik nežēlīgs pret to nabaga sievieti ? Nevajag citiem vēlēt ļaunu !

19.jūnijs, 11:13 Atbildēt

Jā, Marcis būtu cienīgs ieņemt Žaņa vietu. Kā nekā, tomēr mūsu tautietis.

18.jūnijs, 19:52 Atbildēt

Paldies,bet man jau ir divi berni un divi mazberni,un rudeni jau bus bus jau tresais.

18.jūnijs, 19:55 Atbildēt
Jelena Sergejeva > marcis

Aizgāji pa kreisi? Šķelmis draiskulis?

18.jūnijs, 20:40 Atbildēt
Sarmite Nikitina > marcis

Tad nodarbojies ar mazbērniem un beidz stulbi apsaukāties soc.tīklos .

18.jūnijs, 20:48 Atbildēt
Marcis Dzelme > jelena.sergejeva

Tu aizver savu smirdigo muti,un mani berni un mazberni dzivo citur,

18.jūnijs, 20:55 Atbildēt
Roberts Cipulis > sarmite.nikitina

mārcis mazos baltos kazlēnus par mazbērniem mīļi sauc.

18.jūnijs, 20:57 Atbildēt
Jelena Sergejeva > marcis.dzelme

Mārci, neizaicini mani, jo savādāk mani nobloķēs. Vispār es brīnos, kā tādu rupekli un kāzu jākli laiž pie datora.

18.jūnijs, 22:46 Atbildēt
Marcis > jelena.sergejeva

Tu man jau sen zajebal ar saviem slimajiem murgies slima dura.

18.jūnijs, 22:53 Atbildēt
Marcis > roberts.cipulis

Un 2012 gada goda 1 pederasts ar aizver savas smirdigas zaunas.

18.jūnijs, 22:55 Atbildēt
Jelena Sergejeva > marcis

Kāzu jākli, Tu zini, ka Tev ir kirdik?Ne jau tiešā nozīmē.

18.jūnijs, 23:58 Atbildēt

Par saviem murgojumiem, Tev nāksies palasīt ne īpaši glaimojošus komentārus no manas puses.Es Tevi pirms tam jau brīdināju.

19.jūnijs, 0:11 Atbildēt

Jūs tiešām esat "īpaši stulbs" ! Vai Jūs lepojaties ar to ka garīgs kroplis un pedarasts Marcis ir Jūsu tautietis ?!? Par tādu "godu "vajag no kauna zemē ielīst ! Žanis ir lietuvietis , mums radniecīgas un cienījamas tautas pārstāvis . Lietuvieši padomju laikos krievu čurkām dibenā bez ziepēm nelīda kā latvieši . Tāpēc viņiem šobrīd ir stabila nacionālā valsts , bet mums kas ir ....................?

19.jūnijs, 11:20 Atbildēt
Juris > marcis

Marci ! Vai tavi bērni un mazbērni arī ir tikpat nenormāli un garīgi atpalikuši kā tu ? Vai viņi arī mīl pedarastiju un regulāri mitinas Tvaika ielā bez interneta pieslēguma ?

19.jūnijs, 11:24 Atbildēt
Juris > marcis.dzelme

Debīlais kazpisi Marci Dzelme ! Smirdīga mute ir tikai tev . Neuzdrošinies apvainot normālas un cienījamas dāmas . Es tev par to visus zobus izsitīšu kad beidzot dabūšu tevi rokā !

19.jūnijs, 11:27 Atbildēt
Juris > jelena.sergejeva

Cien. Jeļenas kundze ! Tapēc vajag izdrukāt tās Marca rupjības un apvainojumus un ar tiem griesties policijā ! Cik ilgi var tos mēslus paciest ?! Ja es to mēslu būtu dabūjis rokā , Marcis tiktu tā piedauzīts ka datoram tuvumā neietu ! Bet šis nekaunīgais idiots ir ļoti parliecināts par savu drošību un neaizsniedzamību ! Policija gan viņu dabūtu rokā !

19.jūnijs, 11:33 Atbildēt
Jelena Sergejeva > juris.5e2771d83ac7e

Cienījamais Juri! To izdzimteni tāpat kāds nositīs. Viņam mute, kā laidara vārti. Visādi ir redzēti un dzirdēti, bet šitas ir nepārspējams kretīns.

19.jūnijs, 12:40 Atbildēt

Runājot par bērniem un mazbērniem,ja tādi ir, tad jāžēlo nabaga māmiņa.

19.jūnijs, 12:44 Atbildēt
Jelena Sergejeva > juris.5e2771d83ac7e

Par lietuviešiem precīzi. Cik ir būts viņu festivālos, nevienu sliktu vārdu nevaru teikt. Braļukas.

19.jūnijs, 12:54 Atbildēt

Aizmirsu piebilst... viņiem nav piektā kolonna. Lietuvieši ir 89% no kopējā iedzīvotāju skaita visā valstī, atšķirībā no Latvijas, kur ir gandrīz 50/50 no cittautiešiem. Ja kas pati esmu krieviete.

19.jūnijs, 13:01 Atbildēt
Sarmite Nikitina > jelena.sergejeva

Bērni un mazbērni sen jau aizmukuši.

19.jūnijs, 15:18 Atbildēt
Jelena Sergejeva > sarmite.nikitina

Precīzi. Gribēju to teikt, ka viņiem ir paveicies.

19.jūnijs, 16:02 Atbildēt
Juris > jelena.sergejeva

Cien . Jeļenas kundze ! Un kas tad ir kad esat krieviete ?! Man nav apsalūti nekādu pretenziju un nav nekāda nepatika pret krievu tautu kā tādu . Krievi ir ļoti dažādi. Pret godīgiem un inteliģentiem krieviem man ir tikai liela cieņa un simpātijas. Esmu saticis savā dzīvē Latvijas krievus kuri ir daudz lielāki Latvijas patrioti , ir godīgāki un inteliģentāki par lielu daļu latviešu . Salīdzināsim kaut vai Jūs ar to garīgo kropli Marci . Jūs esiet krieviete , bet pilnībā pārvaldat latviešu valodu . Es Jūsu komentos neatradu nevienu gramatisko kļūdu . Kazupisis Marcis Dzelme it kā esot latvietis , bet latviešu valodu viņš nepārvalda . Katrā viņa teikumā ir pilns ar gramatiskām kļūdām . Par Marca komentu saturu vispār nav ko teikt . Kā var sarakstīt šitādas rupjības publiskā telpā pilnīgi svešām sievietēm !!??? Par tādu "tautieti "gribās no kauna zemē ielīst !

20.jūnijs, 0:18 Atbildēt
Jelena Sergejeva > juris.5e2771d83ac7e

Tam "tautietim" nav pilns rublis. Es vienkārši reizēm uzjautrinos viņam atbildot. Ir jau reizes kad gribētos iešķelt, bet tas tā. Latviski nemācēšu pateikt.

20.jūnijs, 0:40 Atbildēt
Juris > jelena.sergejeva

Cien. Jelena , Sarmīte Ņikītina un Robert ! Gribu Jums visiem atgādināt ka Marcis melo un murgo , tika nav saprotams kad . Kad par viņa apvainojumiem un rupjībām ~ gadu atpakaļ aicināju Marci uz "randiņu" lai nokārtotu mūsu konfliktu kā vīrs ar vīru , tad viņš uzrakstīja ka viņš esot 30 gadu vecs 100 kg smags spēkavīrs un man pret viņu neesot NEKĀDU izredžu . Tagad izrādās ka Marcim esot gan bērni un pat mazbērni ?! Kā 30 gadu jaunam vīrietim var būt jau mazbērni !? Bērni protams var būt , bet ne jau tādā vecumā lai paši spētu radīt bērnus . Tad jau iznāk ka Marcis savus bērnus ir radījis jau bērnu dārzā kad vēl skolā negāja ?! Rodas loģisks jautājums - cik vecs patiesībā ir Marcis Dzelme ? Es domāju ka apgalvojums ka Marcis esot bijušais milicis jeb policists arī ir 100% meli . Tapēc ka ne padomju milicijā , ne nevienas valsts policijā garīgi slimus indivīdus darbā neņem . Ja nu vienīgi par apkopēju vai sētnieku , bet diez vai ................? Vai visi man piekrītiet ?

20.jūnijs, 0:41 Atbildēt

Ja kas es septiņus gadus atpakaļ kvalificējos uz UFC Eiropas čempionātu. Tā kā zobus viņam varu arī pati izdauzīt.

20.jūnijs, 0:49 Atbildēt
Jelena Sergejeva > juris.5e2771d83ac7e

Viņš tak teica, ka ir 1971. gada.Pēc vecuma 90jā gadā sanāk tikai 19 gadi, tanī laikā vispār vajadzētu vēl dienēt psrs armijā. Mans brālis tieši atgriezās no armijas.

20.jūnijs, 0:56 Atbildēt

Mārcis gribētu žanim ieņem magones vietu

20.jūnijs, 12:56 Atbildēt
Jelena Sergejeva > roberts.59bd35ecbaf65

Vispār tas būtu labākais šovs vēsturē. Mārcis -

Magone, tādu es tiešām skatītos, nospļauties par darbu.

20.jūnijs, 15:35 Atbildēt
Juris > jelena.sergejeva

Marcis dzimis 1971. gadā ? Cik tad viņam sanāk šobrīd gadu ? Pagājušajā gadā esot bijuši 30 gadu un 100 kg , bet vienalga bail ar mani tikties aci pret aci . Bet šobrīd jau mazbērni uzradušies ? Laikam tie ir tie baltie kazlēni ? Tiec nu gudrs ko tas pamuļķis murgo ! Te pat ar 1 litru šņabja nekas nav saprotams .

20.jūnijs, 19:30 Atbildēt

Ai tai lauku mamzelei abīcijas....Cik ta viņai to bērnu? Saprotams ka katrs no cita veča.Pieprasīta dzejniece,māksleniece.....

18.jūnijs, 20:29 Atbildēt

Blozga grib nākošo dēlu ieņemt no cita sēklinieka. Kur dzejnieks izčibēja? Pagulēja siena šķūnī abi, vēl Žaņa gultā, un prom?

19.jūnijs, 7:13 Atbildēt

Žēl to Magoni, bet šoreiz pati vien vainīga. Šķiet, ka par daudz sakāpis paurītī.

19.jūnijs, 8:09 Atbildēt

Runā, Mūrniecei romāns ar Žani

20.jūnijs, 12:57 Atbildēt
Jelena Sergejeva > roberts.59bd35ecbaf65

Tad būs paveicies, ka Mārcis nepretendē uz vīra lomu. Viesnīcās lopiņus nedrīkst turēt.

20.jūnijs, 13:31 Atbildēt
Juris > jelena.sergejeva

Kā Marcis var pretendēt uz vīra lomu Mūrniecie , ja viņa ir tomēr sieviete , bet Marcis ir no tās pašas sugas kā Kašers , Miņins , K. Streips un t.t. ? Neštimmē nekādi !

20.jūnijs, 19:35 Atbildēt
Jelena Sergejeva > juris.5e2771d83ac7e

Smieklīgi, bet laikam precīzi. Juri gaidiet asinizācijas ekspertu Mārci, ar visiem viņa atkritumiem.

20.jūnijs, 21:03 Atbildēt

Spriežot pēc komentiem, pikantais mērcis saņem daudz vairāk uzmanības nekā raksta galv. persona, Magone. Jebkurā gadījumā, par daudz "dvižuhas" dēļ viena bogoğeļņas rezidenta.

21.jūnijs, 8:03 Atbildēt

Bet tā jau līdz šim vienmēr ir sanācis . Marcis gandrīz visus bez pamatota iemesla izlamā un aizvaino , bet citi viņam dod pretī . Ļoti stulbi un nožēlojami jau sanāk , tur Jums 100% taisnība .

21.jūnijs, 10:43 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 14:14

Jaunākās diskusijas