Jēkaba Rēdliha ģimene saslimusi ar Covid-19; viņa stāvoklis vissmagākais

tautaruna.lv 14.jūnijs, 9:20
 
Ekrānšāviņš no Instagram
Hokejista Jēkaba Rēdliha ģimenes cīņa ar Covid-19 vēl pavisam nesen - maijā - bijusi baiļu un bezspēcības brīžu pilna, vēstīts Gitas Vīksnes, Edgara Orlova materiālā "Trīs nedēļas šausmu un neziņas" izdevumā "Privātā Dzīve".
Jēkaba Rēdliha sieva Ieva Zvaigzne-Rēdliha saka - maijā viņu dzīve bija īsti amerikāņu kalniņi, un tos sagādājis koronavīruss. Saslima gan viņa, gan bērni, gan Jēkabs, kas slimību izjuta vissmagāk.

Ievai slimība noritējusi vieglā formā, bet Jēkabs mocījies ar augstu temperatūru, viņam gandrīz pazuda balss, ļoti sāpēja kakls.

Ieva ieguldīja daudz enerģijas un izdomas, lai palīdzētu vīram atveseļoties, tostarp, viņi pildīja vietnē Youtube atrastus elpošanas vingrinājumus, regulāri devās pastaigās. Viņa uzsver, ka regulāra plaušu kustināšana tiešām palīdz. Lai ārstētu Jēkabu, tika izmēģināts gandrīz viss - tradicionālā medicīna, masāžas ar ēteriskajām eļļām, dažādi homeopātiskie līdzekļi.

Viņa piebilst, ka kopš negatīva Covid-19 testa saņemšanas jau pagājis vairāk nekā mēnesis, taču Jēkabam vakaros joprojām ir 37 grādu temperatūra, ir arī vārgums.

Komentē 12

 
Anonīms
 

Tagad jau slimo tikai ar kovidu,citas slimības neeksistē.Man kakls sāpēja, kad bij angīna. Diagnoze...ja slims,tātad kovids.Jā, taisnība,plaušu kustināšana palīdz pret jebkuru kaiti.Jāiebāž pa muti gara koka pagale un jāpakustina plaušas.Palīdz ļoti labi.Vēl labi ārstēt galvu,ja pa ausi vai degunu iebāž mietu un pakustina smadzenes.Ļoti efektīvi.Aizmirsu piebilst,ka es to daru ari ļoti regulāri.

14.jūnijs, 13:06 Atbildēt

Tev pēc smadzeņu kustināšanas miets galvā palicis? Tādēļ viss ieklemmē?

14.jūnijs, 13:24 Atbildēt

Tas tiesa Dzintar, jūtams, ka ar galvu tev vēl nav vis kārtībā! To pagali laikam tu bakstiji uz augšu, un traumēji smadzenes! Ceru ka ne neatgriezeniski!

14.jūnijs, 14:16 Atbildēt

Vairāk ticams, ka esi ar pagali pa galvu dabūjis :)

14.jūnijs, 17:58 Atbildēt

dzintar, pareizi tikai ar humoru jāattiecas pret niecīgiem simptomiem, kas senākos laikos tika dēvēti par parastu saaukstēšanos vai gripu. Tagad mazliet augstāka temperatūra un klepus izrādās ir nāvējoša būšana. Kur ir dzirdēts, ka nāvīgus vīrusus ārstē ar masāžām ar aromātiskajām eļļām un homeopātiskajiem pilieniem (Jēkaba sievas metodes kā viņa ārstēja vīru no nāvīgās kaites).

14.jūnijs, 22:40 Atbildēt
Jans Meķis > lauma.5d49bbd293d7c

Lauma, ja tu nebūtu tik stulba, tad būtu izlasījusi, ka vīram bija augsta temperatūra un nemuldētu par "mazliet paaugstinātu" temperatūru.

15.jūnijs, 11:56 Atbildēt

Palīdz ļoti labi.Vēl labi ārstēt galvu,ja pa ausi vai degunu iebāž mietu un pakustina smadzenes.

14.jūnijs, 16:38 Atbildēt

Baismīgi.

14.jūnijs, 17:54 Atbildēt

37 ir iekaisuma, infekcijas temperatūra. Varbūt ir vērts uztaisīt analīzes un aiziet pie kāda zinoša daktera, jo diez vai tas ir kovids - zinot, ka tests ir negatīvs

14.jūnijs, 21:43 Atbildēt

37 nav tikai infekcijas izraisīta temperatūra! Arī autoimūnas reakcijas izraisa mazliet paaugstinātu temperatūru; tāpat arī pastiprināta vairogdziedzera hormonu aktivitāte... Pati ar 37 grādiem pie ideālām analīzēm dzīvoju padsmit gadus.

15.jūnijs, 11:43 Atbildēt

Vo, bļē..!

15.jūnijs, 9:33 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 7:44

Jaunākās diskusijas