"Jēziņ, čaļi, kas ar jums"; Ralfs Eilands pauž atklātu viedokli par iepazīšanos internetā

tautaruna.lv 11.maijs, 16:14
 
Dmitrijs Suļžics/F64
Mūziķis Ralfs Eilands kanāla STV pirmā! raidījumā "Kad viņas satiekas" paudis atklātu viedokli par iepazīšanos internetā.

Eilands atklāj, ka pats nemēdz izmantot iepazīšanās aplikācijas, jo esot diezgan sabiedrisks un viņam patīk personīgi uzrunāt cilvēku.

Tomēr Ralfs neslēpj, ka ir apskatījis savu draudzeņu profilus iepazīšanās aplikācijā "Tinder", kur viņu šokējušas banālās frāzes, ar kādām puiši uzrunā meitenes.

"Viena teica, ka viens čalis viņai rakstīja: "Kur tu dabūji modeli savām profila bildēm?"[...] Es domāju, jēziņ, čaļi, mēs esam grimstošs kuģis. Nē, nu, nē," smejas Eilands, piebilstot, ka uzskata, ka vislabāk ir rakstīt patiesību.

Ralfs pastāsta gadījumu, kad Lielbritānijā pēc koncerta viņam nav bijis nekas ieplānots un viņš par savu situāciju atklāti uzrakstījis kādai tur dzīvojošai meitenei, kura esot piekritusi spontānajai idejai satikties, jo mūziķis bijis atklāts.

Ralfs Eilands ir latviešu dziedātājs, TV raidījumu vadītājs.

2007. gadā bijis viens no grupas PeR dibinātājiem, ar kuru plašāku ievērību guvuši ar dalību konkursā "Latvijas zelta talanti" 2008. gada novembrī. 2013. gadā grupa grupa startēja Eirovīzijas otrajā pusfinālā, tomēr finālam nekvalificējās.

2014. gadā Ralfs ieguva pirmo vietu TV3 šovā "Izklausies redzēts".

2019. gadā sabiedriskā balsojumā Eilands tika nosaukts par Gada Eiropas cilvēku Latvijā.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 16

 
Anonīms
 
Dzēsts lietotājs

Muļķības,tinderī ir foršākie čaļi,bez kautrības uzreiz rāda savu mantu.Nu pareizi tak dara,nedod dievs skuķis samīlēsies,bet vēlāk atklāsies ,ka tur tāds sapelējis striķa galiņš vien ir.Uzreiz jāvelk ārā desa un jārāda ko vērts esi!

11.maijs, 16:36 Atbildēt

Jā!

11.maijs, 17:26 Atbildēt
Marcis > izidors.m.rkak.ns

Un galvenais,ka Ralfs Eilands atbalsta LGBT.

11.maijs, 19:41 Atbildēt

Kā, lai iepazīstas tie, kuriem ir tas striķa galiņš?

11.maijs, 21:09 Atbildēt
Dzēsts lietotājs > diduu

Nu,Diduu gan no dzīves atpalikusi!!!.Nezini? Jāņem uz nomaksu piemēram dārgs auto kāds Lend Kruizers vai Porše Kajēns. Tas ļoti efektīvi sedz citus defektus.Var uz kakla uzkārt ''zelta ķēdi'' pirksta resnumā (pirktu uz tirgus) .Tas ļoti efektīvi iedarbojas uz jaunkundzīšu sirsniņām,bet pats galvenais ir jāmāk liet čugunu,vai maigi paņemt aiz rociņas lai sirsniņa izkustu. Deru ,ka tev ir tā bijis,paņem aiz rociņas un tev tajā pašā sekundē izaug taurenīša spārniņi uz muguras?Bet tad pēc laika pa gabaliņam no tiem spārniņiem nolūzt un nolūzt, līdz beigās čušš........Tinderpuika?Bet tikai godīgi?

11.maijs, 21:33 Atbildēt

dzintar, Tu varētu rakstīt padomu grāmatas! :)

....

Tev šķiet, ka esmu atpalikusi? Mans ir šokā!!!, jo, patiesībā, esmu atpalicis.....

11.maijs, 23:01 Atbildēt
īpaši stulbs > marcis

Nefleitē, vecais ment! Ralfs nekad nav balstījis un nekad neatbalstīs LGBT.

12.maijs, 6:22 Atbildēt
Dzēsts lietotājs > diduu

Nu nevajag tā. Var to citiem stāstīt ,bet ne man.Tā kā Tu raksti raksta tikai sievietes.Ļoti sievišķīgām lietām pievērs uzmanību, ideāli orentējies drēbju stilos,frizūrās un tt.Vīrieši tam parasti nepievērš uzmanību, jo ir kā teikt ''domās daudz rupjāki'' . Lai tā būtu,bet mani apmānīt ir praktiski neiespējami.Tādām lietām ,kas ir ļoti šievišķīgas vīrieši 99% nepievērš pat uzmanību. Tev ir iemesls maskēties.Bet nu nestrīdēšos.Ne mans ruksis,ne mana druva.

12.maijs, 7:44 Atbildēt
Marcis > izidors.m.rkak.ns

Tu stubais,tak ej pie daktera,Ralfs Eilands piedalas viesos Eiropas praidos.

12.maijs, 7:55 Atbildēt
īpaši stulbs > marcis

Nemuldi! Ralfam ir sieva un divi bērni. Kam viņam praids? Tu jau gan, ja klimsti praidos, tad zini labāk. Varbūt tiešām esmu kļūdījies... Varbūt tas tur ir pavisam cits Ralfs?

12.maijs, 12:49 Atbildēt

Ņu... ko lai te saka? Ja tev būs 20 cm tavs desas gabals, bet tu ar to nemacēsi apieties, tad no tā tpt nebūs nekādas jēgas. Viens otrs ar savu striķa galiņu ir ko vairāk vērts, ja tik zin ko un kā darīt. :P

12.maijs, 15:31 Atbildēt
Dzēsts lietotājs > roze.pu.te

Tev taisnība,akrobātiem ir liela vērtība. Piereģistrējies ''Tinderī'' ,varu derēt ,ka Tu regulāri saņemsi visāda izmēra ''desu'' un '' baklažānu'' foto ,kā ari video kur interesantie un atraktīvie tinderpuiši zina ko darīt un to ari parāda kā apiesies ar to (jo māk apieties ar to ),ja iesi ar tiem skaistuļiem uz randiņu. Piekrītu tev 100%.Neapstrīdams fakts.

12.maijs, 16:43 Atbildēt
Marcis > izidors.m.rkak.ns

Tu debilas idiots Ralfam nav ne sievas un ne divu bernu,un jau tev 10 reizes teicu,tak aizej pie doktora.

12.maijs, 18:46 Atbildēt
Marcis > izidors.m.rkak.ns

Tu stulbas paskaties YouTub No Bullshit Experience ar Andri Kivicu interviju ar Ralfu Eilandu,un mazak dirs neta savus murgus.

12.maijs, 18:53 Atbildēt
Dzēsts lietotājs > marcis

......dod man vienu dalderi pateikšu tev taisnību,bet par diviem dalderiem mīlestību pieburšu !!!!...čigānietes dziesma k.f '' Vella kalpi."'

12.maijs, 19:11 Atbildēt
Dzēsts lietotājs

Bļāviens,es Tinderī izliku sava tvirtā ķermeņa visu daļu fotogrāfijas, ieskaitot pat visinteresantākās daļas,bet nu nē,es tā nespēlējos,man atsaucās tikai Mārcis un Anglijas karaliene Elizabete 2.Mjā,95 gadi takā bišku pārāk veca.

13.maijs, 20:36 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 13:12

Jaunākās diskusijas