VIDEO: Intars Busulis saņem ļoti pikantu dāvanu

tautaruna.lv 27.oktobris 2020, 10:30
 
Vladislavs Proškins/F64
Šonedēļ TV3 šovā ”Gandrīz ideālas vakariņas” viens pie otra ciemojas īsti kurzemnieki – Sabiles kultūras dzīves pavēlniece un vietējā slavenība Gerda Zeberiņa, pasniedzēja Ieva Adamss, leģendārās grupas ”Līvi” jaunākais dalībnieks Henrijs Mucenieks un Talsos dzīvojošais dziedātājs Intars Busulis, kurš galdu klāja pirmajā vakarā.

Gatavojot vakariņas, Intars atklāja gan to, ka par viņu Krievijā fano daudz aktīvāk un apjomīgāk nekā pašu mājās, kā arī atzinās, kā ticis pie tik kuplas ģimenes: ”Tā gadījās, vienkārši sekss patīk.” Viņš izteica cerību, ka varbūt ar Ievu Adamss izdosies apspriest ģimenes veidošanas jautājumu.

”Tad mēs iebrauksim aptiekā, es aizvedīšu Intaram dāvanu. Uzreiz nekādu bērnu! Ja viņš pasniegs gurķus, es parādīšu, kā šo dāvanu lietot,” bez sevišķas skubināšanas paziņoja Adamss, un pa ceļam uz Melnsilu viņa iegādājās prezervatīvus.

”Kādi joki, tāda dāvana”, par oriģinālo ”ciemakukuli” izteicās Busulis. ”Bet es teikšu, ka nav trāpīts. Es nelietoju.”

Intars Busulis ir latviešu mūziķis, dziedātājs un trombonists.

Pirmo plašāku atpazīstamību guvis muzicējot grupā Caffe, kā arī bijis daudzu konkursu laureāts, tostarp, 2005. gada „Jaunā viļņa” uzvarētājs, 2009. gada Eirodziesmas uzvarētājs un starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa dalībnieks.

Piedalījies Krievijas televīzijas dziedāšanas konkursā Golos, kas veidots pēc The Voice koncepta. Bijis raidījumu vadītājs Radio SWH.

Ir biežs Latvijas, Baltkrievijas un Krievijas šovu, raidījumu un koncertu viesis un dalībnieks.

Avots

Komentē 2

 
Anonīms
 

Nezināju, ka Busuls ir biseksuāls. Varbūt Ādams arī tāds pats ir.

27.oktobris 2020, 10:53 Atbildēt

Šis ir patiešām stulbi (nevis asprātīgi, kā pats droši vien esat iedomājies). Ja vien nelasījāt rakstu pa diagonāli, noteikti pamanījāt, ka rakstā minēta Ieva Adamss - sieviete, nevis kaut kāds Ādams. Turklāt gan viņa, gan Busulis, tāpat kā Gerda Zeberiņa un Henrijs Mucenieks, bija TV 3 raidījuma 'Gandrīz ideālas vakariņas' dalībnieki, un ar intīmām attiecībām tur nebija nekāda sakara, ja neskaita pajokošanu par ģimenes pieauguma tēmu.

Bet tas, ka Busulis varētu būt kaut kas cits nekā heteroseksuāls, ir tikai tādu īpaši stulbo tipu un tipeņu kā jūs tikpat stulbās iedomas.

30.oktobris 2020, 0:32 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 10:08

Jaunākās diskusijas