Rajecka par Covid-19 krīzi: Bija tik slikti, ka nevarēju piecelties no gultas

Viktorija Gabrjuna 23.sep
 
Dmitrijs Suļžics/F64
Atceroties laiku, kad pavasarī pasauli pārņēma Covid-19 krīze, dziedātaja Olga Rajecka atceras, ka pirmais pandēmijas mēnesis bija kolosāls, jo tika darīts viss, kam iepriekš pietrūcis laika, savukārt jau maijā Olga gulējusi gultā un nav varējusi piecelties, vēstīts Agneses Meieres materiālā "Katra diena jāzīvo koši" izdevumā "Ieva".
Olga stāsta, ka pandēmijas laikā sāka pienākt īsziņas par atceltajiem pasākumiem. Lai gan laukā bija pavasaris, kad viss plauka un ziedēja, Rajecka saprata, ka emocionāli viņai kļūst arvien sliktāk.

"Galu galā man emocionāli kļuva tik slikti, ka nevarēju piecelties no gultas. Plakstiņi bija smagi, un kauli kā svina pielieti. Meita man gultā pienesa kafiju, bet es negribēju pat to," stāstīja Rajecka.

Viņa atceras, ka katru dienu bija viens un tas pats un nekāda radošās izpausmes, kas, pēc Rajeckas teiktā, māksliniekam ir garīgās eksistences jautājums.

No gultas Rajeckai palīdzējis piecelties kolēģa zvans, kas uzaicināja uzstāties kādā pasākumā. Tad Olgai esot atgriezusies enerģija un dzīvesspars.

Komentē 6

 
Anonīms
 

Moš bija zems asinsspiediens..?

23.septembris Atbildēt

Kas un cik Tev samaksaaja,vecaa pastalestraades orhideja ?

23.septembris Atbildēt

Mana ōme no rītiem parasti paņēma Melno balzāmu vienu spicglāzīti, tas iesakāms visām večiņām.

23.septembris Atbildēt

Pandemijas marionete!!!

23.septembris Atbildēt

Beidziet! Es ļoti Olgu saprotu, jo pati esmu saistīta ar pasākumiem. Un tiešām, ja to trūkst, kaut kas ir šķietami atņemts, pasaule brūk un neesi vairs nevienam vajadzīgs.

23.septembris Atbildēt

Kad ilgi kož, tā ir visuem

24.septembris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 18:53

Jaunākās diskusijas