VIDEO: Pasauli pārņem dziesmas "Jerusalema" izaicinājums; dejo arī Latvijā

Baiba Puriņa 23.sep
 
Ekrānuzņēmums no Youtube
Internetā visā pasaulē neidomājamu popularitāti iemantojis dejas izaicinājums "Jerusalema".

"Jerusalema" izaicinājumā piedalījusies Dobeles pilsēta. Kā norāda pasākuma organizatori biedrība "Gold Barbell", 19.septembrī organizētais pasākums iezpelnījies lielu atsaucību un tajā piedalījušies ap 400 dejotāju no 30 apdzīvotām vietām Latvijā - Jelgavas, Kuldīgas, Dobeles, Engures, Aizputes, Auces, Rīgas, Bēnes, Elejas, Tērvetes, Auriem, Mārupes, Gardenes, Ikšķiles, Saldus, Tukuma, Gulbenes, Apguldes, Šķibes, Ķekavas, Lielauces, Kuldīgas, Jaunbērzes, Līvbērzes, Jūrmalas, Ogres, Ķeguma, Penkules, Miltiņiem, Zebrenses.

"Noskatoties līdz galam var redzēt, ka šo video jau skatās arī Āfrikā," norada organizatori.

Arī Ķegumā 13.septembrī Ķeguma parkā ikviens bija aicināts, lai piedalītos "Jerusalema" dejas izaicinājumā. Stundas garumā vairākas dāmas mācījās dejas soļus. Deja bija veltījums Tēvu dienā.

Dejas izaicinājums radies pēc tam, kad šāda veida video uzfilmēja deju grupa Angolā. Dziesma kļuva par virālu hitu sociālo tīklu vidē ar mirkļbbirku #JerusalemaDanceChallenge. Oficiālo video noskatījušies 146 miljoni cilvēku visā pasaulē, vēsta "Variety".

Jau vēstīts, ka arī dejotājas Aleksandras Kurusovas viesi, tostarp dziedātājs Lauris Reiniks, viņas 35. dzimšanas dienā ļāvās jaunajam interneta izaicinājumam.

"Dzimšanas dienas flashmob deja. Mīlu jūs visus! Paldies!" video komentē Aleksandra.

View this post on Instagram

A post shared by Aleksandra Kurusova (@aleksandrakurusova) on

Komentē 11

 
Anonīms
 

arī tādā veidā žīdi zombē gojus.

23.septembris Atbildēt

Noskatoties video, nospriedu, ka Dobelē pasākums tiešām bijis brīnišķīgs.

23.septembris Atbildēt
Indra Volgaste > izidors.m.rkak.ns

Dobelē-arī mana pilsēta,pasākums bija brīvā un sirsnīgā atmosfērā,savukārt Jelgavā bija itkā viss ok bet ļoti samākslots ar dejotājiem,iestudēti deju un divas reizes tik izdejojām visu deju,savukārt Dobelē tas bija tāds īsts tautiešu pasākums bez klišejām

26.septembris Atbildēt

Skolotājiem samazināt algas, jo LATVIEŠU KULTŪRA TIEK NOPLICINĀTA, PASAULĪGĀM LIETĀM PIESKŅOTA , VEICINĀTA , KURA IR PLIEKANA , VULGĀRA, ŽĪDISKA , JO PASAULĒ KULTŪRU PILNĪBĀ ( rietumos) PAKĻAUTA ŽĪDU VADĪBAI UN PILNĪGI KOLONIZĒTA , BEZ ŽĪDU KOMADĀM VAIRS NEKAS NEVAR NOTIKT( īpaši ASV)

23.septembris Atbildēt

Kuri iztīrīja Latviju no naudas???===Lavents, Freimanis, Kargins, Krasovickis, Segalsun CO no ASV Liepājas metalurgā ar Godmaņa un Repšes galvenām svētībām== 11, 5 miljardi parāds tika radīts!!!!

25.septembris Atbildēt

...ir O.K., ..tikai latviēšiem un jo īpaši jau Latvijā gan nevajadzētu nekādu jerazalemu...bet dejot noteikti vajag, bet ''sudmaliņas'', vai ''tūdaliņ-tagadiņ'', vai kaut vai ''klimpiņpolku''... un vajag filmēt .. un vajag rādīt citiem.. kkā tā

23.septembris Atbildēt

Vēl mani sajūsmināja mazā Ķeguma dejotāja. Viņa nepārtraukti jauca dejas soli, bet tā centās, tā centās... :) Super!

24.septembris Atbildēt

Ēbreji pārkāpj CILVĒKTIESĪBAS UN VĪRIEŠI ČIPOJĀS AR VĪRIEŠIEM

www.youtube.com/watch?v=XsN3MrQHyVA

24.septembris Atbildēt

Vai tik nav laiks izlēkāt Sodoma Gomora

25.septembris Atbildēt

Kaut kāds stulbums - kāpēc jāaicina visu Latviju izdejot kaut kādu Jerusalemi, ja pašiem ir savas latviskās dejas, ko varētu izdejot? Kāpēc neaicināja izdejot kopā kādu mūsu deju? Jo tālāk, jo vairāk nonicinām savu valsti un kultūru - dziedam angliski, dejojam žīdiski, runājam un strādājam krieviski, un t.t.

26.septembris Atbildēt

KAUTKĀDA MASU PSIHOZE --- KĀ BEZSMADZEŅU SEKTANTI -- BARA LOPI

27.septembris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 4:04

Jaunākās diskusijas