Alise Haijima pārsteidz ar atklāsmi par suši Latvijā

Viktorija Gabrjuna 25.mai
 
Ekrānšāviņš no video
Japāņu izcelsmes dziedātāja Alise Haijima Maijas Rozītes-Krištopanes raidījumā "Personība" pārsteidza ar atklāsmi par Latvijā pieejamajiem suši.
"Japāņi nokristu no insulta, ja uzzinātu to, ka šajā pasaules valstī suši liek Filadelfijas sieru un avokado," pauda Alise, uzsverot, ka japāņi suši avokado neliek, jo Japānā nav avokado ēšanas kultūra. Arī siers netiekot izmantots.

Viņa gan uzsver, ka ir baudījusi Latvijas suši ar avokado un sieru un viņai garšo, savukārt japāņi ir kategoriski un nesaprot, kā no šiem produktiem var gatavot suši.

Viņa pauda arī neizpratni, kā var būt saldie suši.

Alise arī piebilst, ja tomēr jāizvēlas - viņai labāk garšo Japānas suši.

Haijimu plašāka auditorija iepazina Latvijas "X Faktora" šovā, kur māksliniece izcēlās ar košu koptēlu. 2018. gadā debitējusi uz “Cabaret O!” lielās skatuves un izdevusi savu pirmo triloģijas singlu "Krāsas". Triloģija tiek turpināta ar otro singlu un video “Es meklēju”.

Komentē 8

 
Anonīms
 

Izskatās pēc pārbarotas tadžikietes

25.maijs Atbildēt

Un ko tur var plātīties ar rokām?

25.maijs Atbildēt

No Japānas?! Nodomāju, ka no Vidusāzijas un ir tāla pēctece Omāram Haijamam (Heijamam), bet šī laikam četrrindes neraksta.

25.maijs Atbildēt

Ja itāļi nav apkrituši no Latvijas picām,gan jau arī japāņi izdzīvos

25.maijs Atbildēt

Njā, kad biju Itālijā, sapratu, kas ir īsta pica. Diemžēl tas bija tik sen, ka atkal jau pierasts pie vietējiem amerikāņu stila pakaļdarinājumiem.

25.maijs Atbildēt

Vajag mazliet attīstīt lasītprasmi, tad cienījamā māksliniece uzzinātu, ka šādi gatavoti suši nāk no Amerikas šefpavāru receptēm. Tie ir pielāgoti mūsu garšām.

25.maijs Atbildēt

Nezinu, kā gatavo" suši" bet domāju, ka pēc tādas pat Latvijas tehnoloģijas kā picas, kur paņem izejvielas pat par velti no MAXXIMĀM ar produktu iztecējušiem termiņiem! Lai vēl maksātu tādu naudu par viņām?....nēēēē, pasargi, Dievs! Ja izgatavojiet paši mājās, tad cita lieta!

25.maijs Atbildēt

Noklausījos ar interesi! Malacīte! Tādu cilvēku vienkārši nevar necienīt! Labs piemērs mūsu puslatviešiem, kā jādzīvo mūsu valstī ,kā jāciena pamatnācija! Protams, esmu pārliecināts ,ka arī viņu visi latvieši ciena un cienīs! Lai viņa tiešām ir laimīga!

25.maijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:46

Jaunākās diskusijas