Lindai Mūrniecei internetā raksta uzmācīgi vīrieši

tautaruna.lv 14.decembris 2019, 9:34
 
Vladislavs Proškins/F64 Photo Agency
"Kad dažas nedēļas pēc “sveicināti” domā, ko vēl gudru uzrakstīt..." ierakstu par interneta "kavalieriem" iesāk bijusī ministre un tagadējā viesnīcas "Hotel Roma" vadītāja Linda Mūrniece, kura dalījusies ar vairāku vīriešu centieniem ar Mūrnieci aprunāties un pat izmaksāt kafiju.

"Kādam tiešām šķiet, ka tieši es un tieši tagad sēžu un gaidu, kad man beidzot uzrakstīs vienu vārdu un es metīšos atbildēt?

Nerakstiet tās prastās muļķības sliktā latviešu valodā! Lūdzu! Nezinu nevienu sievieti, kuru tas varētu ieinteresēt.

Protams, varu nelasīt vēstules. Bet dažu brīdi šķiet, ka tomēr tās jāapkopo kādā atsevišķā rakstā. Jo tik ļoti aizskarošas tās ir.

Kas ir tie vīrieši, kuri domā, ka ir neatvairāmi ar savu tekstu “sveicināti” , “varētam kādu kafeju”, “vaj satiekamies?”, “tu esi smukiņa”, “ ko dari?”, “ gribu tevi” uzrunā sievieti? Kas ir tie vīrieši, kas domā, ka viena gandrīz 50 gadus veca bijusī ministre un visnotaļ veiksmīga sieviete steigsies atbildēt? Ko viņi vispār domā un vai domā?

Jā, varu ignorēt šos tekstus. Tomēr intensitāte, ar kādu pienāk tādas “mēstules” ir neaptverama. Tāpēc laikam skaidrs, kādēļ mums ir daudz skaistu, gudru un vienu sieviešu. Liela daļa vīriešu mēnešiem domā nākamo teikumu pēc “sveicināti” un neko citu arī nespēj izdomāt kā vienkāršu nepaplašinātu teikumu.

Ps. Nevispārinu. Zinu, ka ir normāli vīrieši. Viņi vienkārši neraksta stulbas vēstules. Viņi kaut kur ir. Visticamāk, pie savām foršajām sievietēm. Ps. Un tie - ar profila bildēm kopā ar sievu - jums kauna nav?!" sašutumu pauž bijusī ministre.

Linda Mūrniece ir latviešu, uzņēmēja, žurnāliste, iekšlietu darbiniece un politiķe, bijusī aizsardzības ministre un iekšlietu ministre. Bijusi arī vairāku Saeimu deputāte, pārstāvēja partiju "Vienotība" (iepriekš "Jaunais laiks"). Lindai Mūrniecei ir divi bērni - Helēna un Haralds.

Komentē 15

 
Anonīms
 

Tiešām viņa domā,ka kādam interesē,ko kāds viņai raksta sociālajos tīklos..? Viņas vēlme pēc publicitātes ir tik milzīga?!!! Nez vai viņa piemaksā arī,lai par viņu regulāri visiem atgādinātu? APNIKUSI !

14.decembris 2019, 10:24 Atbildēt

piekrītu

16.decembris 2019, 13:28 Atbildēt

kļuvusi viegli pieejama, meklējas, dāvina sev puķes raksta dzejoļus, tapēc raksta visādi duraki kam nav slinkums, pārējie ieņirdz. Nopietni jau viņa vairs nav uztverama.

14.decembris 2019, 11:50 Atbildēt

Un tāda strādā par vadītāju...

13.janvāris 2020, 18:43 Atbildēt

Visi šie uzmācīgie kungi ir janobloķē, Viņi raksta visām pēc kārtas, sameklē arī upurus - nesen lasīju sociālajos tīklos par izmānītu naudu no kādas cienījama vecuma kundzes

14.decembris 2019, 11:50 Atbildēt

Pati noblokjeejies katram gadiijumam :)

14.decembris 2019, 18:04 Atbildēt

: DDD ... KAUT MAN TAA BUUTU !!!!!!!!!!!!!! Pilniigi siekala tek : D ......-... Es kaa DURA JA, KALHOZNAJA . Dabiski .

14.decembris 2019, 18:01 Atbildēt

Vispaar jau araabu utml. tiiklos jaadisponeejas ... ja uz to noorienteejusies - TUR JUUURA IESPEEJU .

14.decembris 2019, 18:03 Atbildēt

jaaEKSPONEEJAS ... bet kaada starpiiba :)

14.decembris 2019, 18:03 Atbildēt

Man ne to vien raksta ... un ne man vien ... mio naudas un ko tik ne veel ... - tie tak visi bulshiti .... vieniigi laikam " latviešu, uzņēmēja, žurnāliste, iekšlietu darbiniece un politiķe, bijusī aizsardzības ministre un iekšlietu ministre. Bijusi arī vairāku Saeimu deputāte, pārstāvēja partiju "Vienotība" (iepriekš "Jaunais laiks")" ..... ne figa tak ne ponjii ne nezin ......... un taa vietaa, lai vnk noshtopeetu ... ka tik vien pati neiniciee ...... citus mari hatus ... va kaa tur ... kaa tas tur saucas ... DAVAI, DAVAI ! .... - neaizmirstiet par mani !!!

14.decembris 2019, 18:11 Atbildēt

sorry ! Par to, ka "ka tik vien pati neiniciee ...." ... tak gan jau nee - taadu briinumu biezos slaanjos naak ne tik exministereem vien ...

14.decembris 2019, 18:24 Atbildēt

Tas tikai iet kaa atkritumi ... vai nonjemties no soc. tiikliem, ja jau pavisam .... - nav tak telefons ???!!! _- Vai kaa ? - Vajag ? - Un veel pavairot ??? : DDDDDDDDDDDD

14.decembris 2019, 18:25 Atbildēt

Linda , tu tacu esi stulba mačka .

14.decembris 2019, 21:13 Atbildēt

Nu ko Linda meklejas ?

14.decembris 2019, 21:16 Atbildēt

Spriežot pēc komentāriem šeit, sievietes it nemaz nav labākas. Izskatās, ka viņām žēl, ka vēstules sūta Murniecei, ne viņām. Ja nebūtu tik debīlu sieviešu, vīrieši būtu spiesti pacensties. Tagad, priekš kam, jo atradīs sev lidzīgu.

15.decembris 2019, 12:42 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 9:20

Jaunākās diskusijas