Aija Strazdiņa emocionāli atvadās no ģimenes drauga Alfona

Viktorija Gabrjuna 5.dec 2019
 
facebook.com
Režisore, producente un mūziķa Aigara Grāvera bijusī dzīvesbiedre Aija Strazdiņa sociālajā tīklā Facebook atklāj, ka nācies atvadīties no ģimenes mīluļa.

Aija atklāj, ka mūžībā devies viņas "slavenais" suns Alfons, kura fotogrāfijas ne reizi vien tika publicētas medijos.

"Šodien ir tā pavisam, pavisam nejaukā diena, kad es svēti ticu, ka man nekad vairs nebūs suns.


Liels daudzums mīlestības, kas radusies no sķietama "nekā", no tā, ka viens otram vienkārši un beznosacījumā bijām, šodien ir pakāries gaisā.
Pēc dažām dienām, kad izvēdināsies un nosēdīsies, zinu, būs vieglāk - bet šodien tā vēl lidinās apkārt pa māju un lēni soļo pa dārzu, apostot stūrus pie sētas un bulciņas, kas prātīgi (un bezcerīgi) noliktas galda vidū.
Ja būtu kam - atdotu visas," raksta Strazdiņa.

Tikmēr komentāros Facebook lietotāji neskopojas ar līdzjūtības paušanu.

"Ir aizgājis ģimenes "cilvēks".... jūtu līdzi!" teikts kādā komentārā.

Jāpiebilst, ka Aijai bija Īru vilka šķirnes suns. Īru vilku suns ir ļoti liels kurtu šķirnes suns. Sākotnēji speciāli izveidots vilku medībām, īru vilku suns šodien tiek izmantots kā sargs un kompanjons. Tas ir Lielbritānijas armijas pulka Irish Guards simbols.

Komentē 4

 
Anonīms
 

Lai tev vieglas smiltinas. Atceros tevi no raidijuma kurà tu un tavs saimnieks uzñèma savàs majàs cieminus ar saviem suñiem un gatavoja èst. Tu biji mans favorits. Lielais miĺais Alfons.

5.decembris 2019 Atbildēt

Jūtu līdz,zinu tādas sajūtas.

5.decembris 2019 Atbildēt

nekas nav mūžīgs un asaras birst pašas -vieglāk ,kad paņem jaunu,bet vienalga tāds tas nebūs no kura jātvadās.Štruntīga sajūta un tukšums./

5.decembris 2019 Atbildēt

Tas ir ļoti sāpīgi zaudēt savu ģimenes locekli. Bat galvenais, ka viņš ir nodzīvojis laimīgu dzīvi pie mīlošiem saimniekiem un aizgājis ar mīlestību sirdī.

Bet pasaulē turpinās nežēlība pret pašiem uzticīgākajiem dzīvniekiem. Tiem, kuri nav vienaldzīgs to liktenis, vrb izdosies kaut vienu dzīvnieku glābt, lūdzu parakstiet petīciju:

www.change.org/p/we-are-agai...1-369e17817704

5.decembris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 7:54

Jaunākās diskusijas