Pēc publikācijas medijos pasliktinājušās Arta Kampara attiecības ar bijušo sievu

tautaruna.lv 6.dec 2019
 
F64
Politiķis Artis Kampars, kura laulība tika šķirta pēc 28 gadu kopdzīves, Lolitas Lūses materiālā "Man nav jāiet klosterī" izdevumā "Ieva" atklāj, ka attiecības ar bijušo sievu pēc šķiršanās bija labas līdz brīdim, kad medijos parādījās publikācijas par viņa privāto dzīvi.

Kā pauda Kampars, pēc laulības šķiršanas vairs nav nekādas nozīmes kaut ko ķidāt. Tā vietā abiem jādzīvo tālāk, saglabājot iespējami labas attiecības.

"Esmu saglabājis labas attiecības ar bērniem, un arī ar bijušo sievu tās bija labas - līdz brīdim, kad medijos parādījās ziņa, ka esmu izgājis sabiedrībā ar citu sievieti. Apzinos, ka sabiedrību neinteresēja, ka tas noticis divarpus gadus pēc šķiršanās. Tikmēr tas var nevajadzīgi uzplēst kādas apdzijušas vātis," pauda Kampars.

Kampars arī piebilst, ka neredz pamatu, kāpēc viņam palikt vienam. Viņaprāt, attiecības un tuvība dod dzīvei jēgu un nokrāsu.

"Ne jau tikai man veidojas citas attiecības, un tas ir normāli - dzīve gan man, gan bijušajai sievai turpinās."

Jāpiebilst, ka iepriekš medijos par šķiršanos bija izteikusies arī Kampara bijusī sieva.

Ilva Lapa Zanes Piļkas-Karaļevičas materiālā "Pusi dzīves upurēju vīram" izdevumā "Privātā Dzīve" neslēpa, ka ilgu laiku nebija pat nojautusi neko par vīra krāpšanu.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Ja ir divkosis, tad arī būs divkosis, blja.

6.decembris 2019 Atbildēt

Domāju,ka vispār mūsu žurnālisti pārāk lielu uzmanību pievērš personīgām dzīvēm,tās ir personīgās dzīves un nedomāju,ka tās ir vajadzīgs publicēt.Ir daži raksti kuri uzdveš pretīgumu kā piem.Kiviču pāris utt.

6.decembris 2019 Atbildēt

Slikti, ka par ministriem kļūst puišeļi.

8.decembris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 17:48

Jaunākās diskusijas