FOTO: Aivi Ceriņu pārsteidz viņa līdzība ar svēto

tautaruna.lv 14.nov 2019
 
Raimonds Subatovičs/F64
TV seja un pasākumu vadītājs Aivis Ceriņš savā Twitter kontā dalījies ar attēlu, kurā ir pārsteidzoši līdzīgs Vīnes Svētā Stefana katredrāles personāžam.
"Kolēģe atsūta uzņemtu foto vienā no Vīnes baznīcām. Prasu, vai joks? Neesot. Tāda jancīga sajūta par tik lielu līdzību," par kolēģes atsūtīto attēlu

Ilmārs Poikāns, kas plašākai sabiedrībai pazīstams, kā "hakeris Neo", ir komentējis Ceriņa ierakstu: "Apsveicu, varētu teikt, ka Tu vai Tavs dubultnieks ir Vīnes Svētā Stefana katedrāles ērģeļu atjaunošanas seja."

Viens no Vīnes atpazīstamākajiem simboliem ir Svētā Stefana katedrāle, kas kuras celtniecība sākās 14. gadsimtā. Greznā katedrāle ir veidota gotikas un romānikas stilā, un tās jumts ir noklāts ar 230 000 krāsainu flīžu, kas veido milzīgu mozaīku.

1147. gadā daļēji uzceltā baznīca tika iesvētīta par godu svētajam Stefanam. Augstākā torņa, kas tiek saukts par Šteflu (Steffl), celtniecība ilga no 1368. līdz 1433. gadam.

Komentē 1

 
Anonīms
 

Patiesi interesants raksts! No tā izriet, ka katedrāle, kuras celtniecība sākās 14. gadsimtā, 1147. gadā (12. gadsimtā) jau bijusi daļēji uzcelta...

16.novembris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Vakar, 23:31

Jaunākās diskusijas