Atklājušies vēl nezināmi fakti par Elizabeti II

tautaruna.lv 3.nov
 
AFP / Scanpix / LETA
Britu karaļnama noslēpumi arvien biežāk nāk atklātībā. Klajā nākusi jauna grāmata par Elizabetes II ikdienu, kuru izdevušas viņas tuvākie palīgi. Tajā atklāti pārsteidzoši fakti par karalieni, vēsta raidorganizācija BBC.

Andžela Kellija daudzus gadus ir bijusi Elizabetes II ģērbēja un draudzene. Karaliene esot devusi savu piekrišanu grāmatas "The Other Side of the Coin: The Queen, The Dresser and the Wardrobe" izdošanai.

Publiskajā telpā nonākusu jauna informācija par Elizabetes II dzīvi no jaunās grāmatas.

Izrādās, ka karlienes asistente ievalkā Elizabetes II kurpes. Kellija apgalvo, ka karalienei esot ļoti maz laika sev un jaunu kurpju ievalkāšanai. Tā kā asistentei un karalienei ir viens un tas pats kājas izmērs, ir tikai loģiski, ka šādi tiek aiztaupīts dārgais laiks.

Kellija arī atklāj, ka slavenajā Londonas Olimpisko spēļu skečā 2012. gadā ar Džeimsu Bondu (kuru attēloja Daniels Kreigs) Eilzabete piekritusi piedalīties uzreiz. Turklāt viņa pati uzstājusi, ka teiks frāzi: "Labvakar, mister Bond".

Grāmatā atklāts arī pārsteidzošs fakts par kristību tērpu jaundzimušajiem karaļnama locekļiem. Izrādās, ka šī tērpa replika, kuru savās kristības vilka prinča Eduarda dēls, Džeims 2008. gadā, tika mērcēta stiprā melnajā tējā, lai tērps iegūtu nepieciešamo toni.

Komentē 1

 
Anonīms
 

Vienalga,tas ir apbrīnojami cik viņa labi izskatās savos gados,manuprāt daudz labāk kā jaunībā.Tiešām simpātiska kundze.

4.novembris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 13:49

Jaunākās diskusijas