FOTO: Ieva Brante kārtējo reizi dalās ar pikantu foto

tautaruna.lv 12.jūl
 
Ekrānuzņēmums no Instagram
Juriste Ieva Brante vasaru pavada ar aktīvām nodarbēm pie dabas krūts. Par to liecina arī sporta entuziastes kārtējā uzņemtā fotogrāfija, kurā viņa pozējusi kaila.

Jūnija sākumā Brante nekautrējās dalīties ar pikantu kadru no pludmales, kur baudījusi saules staru un jūras viļņus kaila. Pirms tam tapis arī pikants kadrs no guļamistabas, kur labi redzama viņas trenēta vēdera prese.

Tagad juriste dalījusies ar foto, kurā redzama kaila starp ziediem.

View this post on Instagram

A post shared by Ieva Brante (@ieva.brante) on

Sekotāji Ievu apbēruši ar komplimentiem par skaisto kadru, kā arī norādījuši, ka redzamais atgādina "īstu Ievu no paradīzes dārza".

Iepriekš Brante presei norādījusi, ka aizrāvusies ar gaisa akrobātiku Aerial Hoop, kā arī vada Kangoo Jumps treniņus. Tāpat seko līdzi savam uzturam, trenē spēku un izturību.

Komentē 4

 
Anonīms
 

Juriste... tfu!!! Meiča no Rēperbāņa!

13.jūlijs Atbildēt

To visu var baudīt, bet kāpēc tas jāuzliek publiskai apskatei? Tas tikai apliecina, cik cilvēks ir vientuļš...

13.jūlijs Atbildēt

bet kā lai piesaista sev citu uzmanību ??? uz plikumiem vienmēr skatīsies …..nelaimīga sieviete - bez bērniem bez vīra un izskatās ka arī bez mīļākā , ir tikai PARTIJA.....

14.jūlijs Atbildēt

Šo duru redzēju uz Kr. Barona ielas - stāv apspīlētās bikšelēs un ar debilu sejas izteiksmi raugās, vai kāds viņu ir pamanījis. Es pamanīju, un man riebās šis skats ! Pretīgi ruda bāba.

15.jūlijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 20:14

Jaunākās diskusijas