Āboltiņa: Meitu skolā mēģināja pazemot manis dēļ

tautaruna.lv 11.apr
 
F64
Tagadējā Latvijas vēstniece Itālijā, Sanmarīno un Maltā Solvita Āboltiņa Aivas Kanepones materiālā "Mazliet atmaigusi" izdevumā "Ieva" stāsta par savu bērnu ietekmēšanu, viņai vēl esot aktīvajā politikā.

Uz jautājumu, vai bērni (Āboltiņai ir dvīņi - meita un dēls) kādreiz ir stāstījuši par izjūtām mammas amata dēļ, ka Āboltiņa vēl darbojās Latvijas politikā, viņa atbild noliedzoši, taču stāsta par kādu gadījumu, kas noticis ar viņas meitu skolā.

"Bija konflikts ar vienu no Annas skolotājām, kura klases priekšā mēģināja Annu pazemot tāpēc, ka viņa ir Āboltiņas meita," neslēpa Solvita.

Viņa gan piebilst, ka meita bija tik gudra, ka sarunu ierakstīja un pēc tās esot bijusi gara saruna ar direktori.

Jāpiebilst, ka Āboltiņa bijusi vairāku Saeimu deputāte, pārstāvējusi partiju "Vienotība" (bijusi tās valdes priekšsēdētāja) un partiju "Jaunais laiks". Bijusi tieslietu ministre un Saeimas priekšsēdētāja.

Komentē 14

 
Anonīms
 

Ko ta zozs var tik riebigi muldet.

11.aprīlis Atbildēt

Vēl viens kivičs...grib paspīdēt

11.aprīlis Atbildēt

Jūs Aboltiņas kundze pazemojat un čakarēijet smadzenes Latvijai jau vairāk par 10 gadiem visādos veidos un pozīcijās! Un izskatās, ka jūsu meita iet pa jūsu pēdām! Man nelabi metās, redzot kā jūs personīgi, Šleseri, Godmaņi, Ušakovi, Ameriki un pāreja šušera sūcat asinis no Latvijas! Deļ jūsu nekompetences un mantkārības valsts nevar attīstīties, cilvēki brauc prom, tūkstošiem cilvēku nevar normāli dzīvot, viņi izdzīvo! Bet jūs visi žiroijet, pelnat sev nenormālas algas un pensijas! MORĀLIE KROPĻI JŪS VISI!!!!!

11.aprīlis Atbildēt

Nu es tai meitai ar ganteli pa vienu vietu iedotu, lai tālāk šīs pelējums nevairotos

11.aprīlis Atbildēt

Šmara

11.aprīlis Atbildēt

Vai tas ir kads brinums? Skolotaji ir viena no trulakajam tautas masas dalam..viena no neintaligentakajam un mazattistitakajam.. vismaz 90 % tadi ir, diemzel...un..tas ir pieradits fakts... Skolotaji nav ne autoritates,ne specialisti.. tik it ka pargurusas tantes un onkuli, kas knapi sevi uzstiepj uz 2 skolas stavu...un meitenites,kas izvelejusas skolotajas darbu, jo ir gars, apmaksats atvalinajums,brivlaiki..slimibas lapu nenormeta apmaksa..un..ta lidz kazam un dekretam..

11.aprīlis Atbildēt

Esmu spiests secināt,ka šo vārdu autori ir pilnīgi un galīgi,bezgala pašapmierināti un bērnišķīgi egoistiski - pilnīgi"'TUPENĪŠI''.Skumjš fakts.

11.aprīlis Atbildēt

..un..nu varat kengaties un nemties..jo..varu pat deret,ka 50 % so trulo komentaru nak no sadzerusos skolotaju vidus..parejie..no tik pat piedzerusos dzilu lauku vietejas "intaligences" :) :) tada nu ir ta vieteja populacija, kas lepojas, ka tiek pazemots berns par vecaku cucibam..

11.aprīlis Atbildēt

Jums būtu vieglāk pirmsskolas skolotājas amatā,kad atskrien dēla klases biedri un saka-"jūsu dēls ar mazākas klases puikas galvu izsita loga stiklu"...Tas ir tikai normāli! Un stikls bija tikai ieplaisājis,un puikam galva vesela.Tā notiek...

11.aprīlis Atbildēt

Pirmsskolas skolotajiem darbs ir viss grutakais..tiesam neapskauzu un..tiesi sai kategorijai algas ir japaaugstina..pat krietni vairak, ka pamatskolas un vidusskolas posma.. To nu es atzistu un atbalstu viennozimigi.. !!!! Tapat ka algu paaugstinasanu pirsmsskolas skolotaju paligiem un sakumskolas posma skolotajiem... bet,noteikti, ne parejos posmos, kamer tur sez vecas klarbas..vismaz ne sobrid!!!!

11.aprīlis Atbildēt

Un ko Rižā teiks par šo -infoagentura.wordpress.com/2014/07/04/ci...nu-tirgotajus/ . Ko tā maita var nokomentēt par to, ka tirgojas ar Latvijas bērniem ? Un, ja, Solvita, Tavu meitu tāpat pārdotu, kā Tu pārdevi citus bērnus ?! Kur garantija, ka ne orgānos ?!

11.aprīlis Atbildēt

Pareizā valstī Āboltiņ jau sen būtu cietumā par genocīdu pret tautu!

12.aprīlis Atbildēt

Āboltiņu un visus pārējos deputātus saukt pie atbildības ko ir nodarījuši valsts iedzīvotājiem un ka pensionāriem jādzīvo ar tik mazām pensijām un vēl aizlaidās uz Itāliju lai varētu ņigāties par iedzīvotājiem.

12.aprīlis Atbildēt

Neticu,ka viņas bērni mācītos Latvijā,jo virs90%augstākās ierēdniecības atvases mācās jau no vidusskolas vecuma ārzemēs(tādēl jau viņiem izglītības kvalitāte LV ir pie vienas vietas)

13.aprīlis Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 21:41

Jaunākās diskusijas