Imants Parādnieks vienā pasākumā ar sievu un mīļāko

Portāls nra.lv 13.feb
 
F64
Hokeja spēlē, kurā Latvijas deputāti sacentās ar mūziķiem, ieradās gan deputāta Imanta Parādnieka sieva, gan mīļākā. Abas sievietes uz spēli ieradās ar deputāta dēliem, raksta "Privātā Dzīve".

Spēles laikā līdzjutēju rindās pamanīta gan Parādnieka sieva Dina, gan mīļotā sieviete - Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas Pašvaldības departamena vecākā eksperte Lita Trakina.

Dina bija atnākusi kopā ar deputāta dēlu Helvi, kurš dzimis Parādnieka attiecībās ar Janu Jakušenko. Savukārt Lita bija kopā ar deputāta jaunāko atvasi - gadu trīs mēnešus veco dēlu Reinardu.

Pēc spēles Parādnieka sievietes ar dēliem devās mājup - katra uz savu pusi.

Komentē 6

 
Anonīms
 

Galvenais, lai uz zemes valda miers (t.i. nav kara!). Jādomā, ka nevienu no savu bērnu mātēm viņš nav izvarojis, t.i. sievietes tā gribēja, vinām tas ir pieņemami, viņas ar visu tiek galā un ir laimīgas, audzinot savus bērnus. Nesaparotu vienu, kāpēc mūs nemitīgi informē, cik produktīvs ir Parādnieks, lai iekārdinātu vai?

13.februāris Atbildēt

nesaprotu, ko idioti retardi kasās. Islams Eiropā valdīs jau pēc 1 paaudzes. Poligamija ir neizbēgama.

13.februāris Atbildēt

Var tikai apbrīnot šīs bābas, kas ir mieru šo reti riebīgo plikpauri sev tuvumā laist. Ja nu vienīgi Trakina ir ļoti savam vārdam ATBILSTOŠA.

13.februāris Atbildēt

Brīnišķīgi viena sieva kalpo saimnieciskos jautājumos,otra kalpo mīlestībai.

13.februāris Atbildēt

Ne jau velti par demogrāfiju cīnās. Ar savu piemēru rāda,kā vajag.

14.februāris Atbildēt

Silvija - Rodas tikai viens jautājums, jums žēl? Kas jums par daļu,priekš visām gribētājām jau tik un tā nepietiks,lieciet taču reiz viņiem mieru!

16.februāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 9:07

Jaunākās diskusijas