Latviešu gleznotāja par ''Gaismas pili'': Esmu vīlusies... Nožēlojami!

Portāls nra.lv 13.feb
 
F64
Atzītā latviešu gleznotāja Gundega Dūduma ar meitu apmeklējušas Latvijas Nacionālo bibliotēku, tomēr sajūsma izpalikusi.

Dūdumas meita LNB telpās tapušajā video sniegusi savu verdiktu par bibliotēkas bērnu telpām - garlaicīgi.

Lai arī māksliniece bērniem savas domas par to neizteica, viņa nolēma ar tām dalīties sociālajā tīklā Facebook - un nē, tās nebija par ''Gaismas pili'' sajūsmas pilnas.

''Esmu vīlusies par Nacionālās Bibliotēkas bērnu stāvu. Nožēlojami,'' raksta Dūduma. ''Video tapa pilnīgi nejauši, un es bērniem savu viedokli neizteicu. Vispār, bija ļoti smieklīgi. Un ir.''

Gleznotāja komentāros paskaidrojusi, kas tieši viņai LNB 7.stavā nepaticis: ''Man mājās ir apmēram puse no grāmatām, kas bija tur. Visur aukstā spektra gaismas, bezgaiss, neviena telpauga...''

Komentē 10

 
Anonīms
 

Meitenītes, kas izteica it kā "verdiktu"bibliotēkai, gan uzvedās, gan spriež kā cilvēciņī ar īpašām vajadzībām... un mēle (kurai pamaz vietas mutē!) neliecina par īpašu izsmalcinātību?! Skumīgi un "garlaicīgi" arī man, šo visu vērojot!

13.februāris Atbildēt

varbūt nav tas sliktākais, ko bērni var darīt, gaidot uzņemšanu Ainažos?

13.februāris Atbildēt

Man nemaz nevajadzēja iet iekšā lai saprastu ,kā tā būda ir nožēlojama.

13.februāris Atbildēt

Un tomēr, saņemies un aizej, Gint! Tikai redzot pats, var spriest - ir vai nav, der vai neder. (Citādi būs kā anekdotē, kur kāds vīrs saka savam kaimiņam, ka viņam fiziski riebjas Pavarotti. Kaimiņš vaicā, kur tad tu to dzirdēji? Uz ko saņem atbildi: Kaimiņš pa kreisi ik rītu svilpo viņa melodijas...)

13.februāris Atbildēt

Kad uzcēla Eifeļa torni, viens mākslinieks bargi to nokritizēja. Oponenti viņam prasīja, kāpēc tad viņš ir biežš viesis. Te ir tā vieta , kur es to pilnībā neredzu...

13.februāris Atbildēt

Nu bērnu izdarības video arī neliecina par adekvātu uzvedību...un nez vai mājās ir tikkkk ļoti izsmalcināta vide, kā pieprasa šeit..

13.februāris Atbildēt

Radās sajūta,ka mamai tikpat gadiņi cik meitai.....

13.februāris Atbildēt

Šīm jaunkundzēm tiešām būs garlaicīgi bibliotēkā. Vediet uz krogu!

13.februāris Atbildēt

Man gan bibliotēka patīk. Sevišķi, salīdzinot ar iepriekšējām telpām Kr.Barona ielā - tiem šaurajiem gaiteņiem un mazajām lasītavām.

13.februāris Atbildēt

Vai tik Dūduma neglezno tāpat kā Aija Zariņa?

14.februāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:32

Jaunākās diskusijas