Raimonds Pauls ''Supernovai'' velta skarbu kritiku

Portāls nra.lv 13.feb
 
F64
Maestro Raimonds Pauls veltījis skarbu kritiku ''Supernovai'', pat pieļaujot, ka šogad Latvija varētu atteikties no starta Eirovīzijā.

Portālam Skaties.lv komponists norādījis, ka viņaprāt Markusam Rivam vajadzēja iekļūt atlases finālā, jo viņš esot ''visvairāk sagatavotākais un nenoliedzami pieredzējušākais dziedātājs''.

''Tikai nezinu, ko dara balsotāji. Tā tas ir vienmēr. Tauta ir tauta, bet, kad aizbrauks uz lielo finālu, tur mūsu tautas vairs nebūs. Kas tas būs?,'' pukojas Maestro.

Viņš pat uzskata, ka ja šī gada atlasē nav vērā ņemama talanta, tad Latvijai būtu jāatsakās no dalības Eirovīzijā: ''Šogad nepiedalīsies, pagaidīs, kas būs vēlāk. Piedalīties Eirovīzijā nav obligāti.''

Pauls arī neliedza skarbu kritiku pašam ''Supernovas'' pasākumam: ''Atklāti runājot, tajā pašā pasākumā ir ļoti vāji momenti. Ir jādomā par visu to uzvedumu, arī par to, kas vada. Vairāk nekā skaidrs, ka konkurss noris amatieru līmenī.''

Komentē 3

 
Anonīms
 

Paldies Maestro!!!! Bet balsotāji ir mazgadīgās meitenītes un draugi un radi!!! Tā nav tauta!Jā,tas ir amatieru līmenī un atkal būs kauns Eirovīzijā !

13.februāris Atbildēt

Paldies Maestro. Pareizi sacīts.Kauns par tādu zema līmeņa šovu.

13.februāris Atbildēt

daži labi arī no žūrijas nekur neder,

13.februāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 9:07

Jaunākās diskusijas