Ādamsona lietā pavīd informācija, ka ģenerālprokurors sitis savu dzīvesbiedru

tautaruna.lv 14.oktobris, 12:40
 
Romāns Kokšarovs / F64
Deputāta Jāņa Ādamsona lietā varētu tikt iedarbināts arī "spiegu žurnālistu" pants, raksta laikraksts "Diena" šodienas, 14.oktobra, numurā. Kā tiek minēts, rakstā "Dienai ir radusies iespeja iepazīties ar daļu no informācijas, kuru Valsts drošības dienests pasludinājis par izlūkdatiem un kuru J.Ādamsons nosūtījis. "Tajos minēts arī ģenerālprokurora Jura Stukāna vārds un informācija par viņa dzīvesbiedru.

Par ģenerālprokurora Jura Stukāna prīvāto dzīvi zināms samērā maz, neskatoties uz to, ka 2021.gadā viņš ierindots Latvijas slavenāko geju Top pirmajā vietā.

Jāņa Ādamsona neizpaužamā ziņa,kurā figurē ģenerālprokurora vārds, pievērš uzmanību.

"2021.gada 31.martā tika atrasta informācija par Latvijas Republikas ģenerālprokurora Jura Stukāna dzīvesbiedru. Zemāk J. Stukāna dzīvesbiedra fotografija un telefona numurs. Diemžēl vārdu atcerēties neizdevās. Zinams tas, ka J. Stukāna dzīvesbiedrs stradā vai strādāja RTU. Tāpat no vēsturiskiem momentiem ir zināms, ka atpūšoties kopā, J. Stukāna dzīvesbiedrs lietoja milzīgos daudzumos alkoholiskus dzērienus un uzvedas izaicinoši - varēja sākt izģērbties publikas priekšā, uzmācās citiem (to viņš darīja neagresīvā formā). Dzīvesbiedra uzvedības dēļ publiskās vietās alkohola reibumā J. Stukāns ar viņu strīdējās un sita." raksta "Diena".

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 25

 
Anonīms
 

Nu,ko tad lai citu dara,ja šādi uzvedas..Ja neklausa ar labu.

14.oktobris, 12:47 Atbildēt

Tas jau visiem sen bija zināms. Ja uz vairākkārtējiem lūgumiem izbeigt šitos neklausa, ko citu darīt. Cietumā jau neliks. Kurš tad mājās ēst taisīs un veļu mazgās!

14.oktobris, 12:59 Atbildēt

Pederasti savus dzīvesbiedrus sitot īpaši nežēlīgi. Ne tā, kā heteroseksuāļi savas sievas. Tāpēc jau tie vājākie grib to Stambulas konvenciju.

14.oktobris, 14:02 Atbildēt
Roberts Cipulis > izidors.m.rkak.ns

Tā nu tiem krāsainajiem ir ,mārcis savus ragulopus arī klopē ka izput ar ārā.

14.oktobris, 17:46 Atbildēt
īpaši stulbs > roberts.cipulis

:DDD

14.oktobris, 18:29 Atbildēt
Marcis > izidors.m.rkak.ns

Bet tu debila homofobiska ateja un saviem paris debiliem neta un smagi galva pists pederasts un ej un vienu reizi un poda nodirsies un mazak neta dirs savus debilos neta murgus stulbais neta idiots..

14.oktobris, 19:45 Atbildēt
Jelena Sergejeva > marcis

Uz poda jāiet ar beisbola bitu, tas gadījumā, ja tavs stulbais vieplis izlien no turienes.

14.oktobris, 20:52 Atbildēt
dzintars > jelna.sergejeja

Ļoti prātīga doma.

14.oktobris, 21:00 Atbildēt
Marcis > jelna.sergejeja

Bet debila neta mauka ar savi stulbo neta viepli un tavs debilas neta draugs neta pederasts abi ejiet uz poda un kartigi nodirsieties un mazak dirsiet neta savus slimos neta murgus ne par temam.

Vakar, 12:26 Atbildēt
Jelena Sergejeva > marcis

Kiš podā atpakaļ. Par vāku neaizmirsti🚾

Vakar, 15:38 Atbildēt
Dzēsts lietotājs

:D muļķu zemes citādi orientētie sit viens otru nost kaut vai ar dēli

14.oktobris, 13:15 Atbildēt

Gan jau pēc tam izlīga. Bet no militārā viedokļa tādai informācijai nav nekāda vērtība, taču noderīga karikatūristiem.

14.oktobris, 13:42 Atbildēt

No militārā viedokļa Latvijas armijas izmēri salīdzinot ar Krievijas armijas izmēriem ir tuvu apaļai 0.

14.oktobris, 15:55 Atbildēt
bezkaunīgais sivēns > edzus.zvejnieks

Tā ir jā. Nu un ?

14.oktobris, 16:21 Atbildēt
Antuuns Sipesņiks > edzus.zvejnieks

bet krievijas armijā katrs otrais ir pidars un ņem priekšā tos pirmos

14.oktobris, 20:17 Atbildēt
Roberts > antuuns.sipes.iks

Tas ir labāk kā nulles armija, kur visi pidari

Vakar, 7:49 Atbildēt

Kāpēc gan Ādamsonam šāda informācija būtu jāpārsūta kaut kādiem Krievijas cilvēkiem? Slikti tas viss izskatās, lai gan par Jāni jau sen mūsu drošības struktūrām bija aizdomas.

14.oktobris, 14:28 Atbildēt

diez vai viņš ko sūtīja.Vienkārši pie vodkas glāzītes palielījās kādam čomam no krievijas dienestiem,jo iešaut jau viņam patīk.Lai krievs nedomā,ka pie mums nav homīšu,kas dzer ,ālējas un kaujās tāpat,kā Krievijā.Tas tagadējā ģen prok.draudziņš esot īpaši izpaudies,ka bija vien jāsit,gribi vai negribi.

14.oktobris, 15:12 Atbildēt
Erkils > dzintra.5afe6f04c82ee

Jau pedofilijas lietā Ādamsona loma bija visai savdabīga. Birkavs atzina, ka tā viņu kā politiķi ir piebeigusi... Troksnis bija, bet pierādījumi...

14.oktobris, 15:29 Atbildēt

Bļaģ - agresīvs Petuhs 💩👹 bet lemj tiesās cilvēku likteņus = uz nārām gaili

14.oktobris, 16:17 Atbildēt

Vājprāts kas pārvalda mūsu valsti - Lesbietes un geji, tie taču ir Dieva tā kunga radītie brāķi, normāli cilvēki tiek ,,norakstīti,, un nekaunīgi pazemoti, kādā aizspogulijā mēs esam nonākuši, izlaisti no Tvaika ielas, pārvalda mūsu valsti, zog kā nekad tādu zagšanu Latvija nav pieredzējusi, bet mēs tikai viens otru pazemojām, aprejam un klusējam ... laiks celties kājās un izbeigt to patvaļu!

14.oktobris, 16:27 Atbildēt

Tad kur patiesā problēma, ja tā ir tiesa? Tas, ka Ādamsons to pavēstījis kādam no Krievijas, jeb tomēr tas, ko sadarījis Stukāns ar savu dzīvesbiedru?

14.oktobris, 17:13 Atbildēt

Jā, manuprāt, sist otru cilvēku ir pazemojoši, bet sist kropļus un peredastus vispār atņem cilvēks pats sev pašcieņu. Nu, ja paši neuzprasās, grēks smērēt ap šiem rokas, nudien nevajag.

14.oktobris, 17:45 Atbildēt
dzintars > izidors.m.rkak.ns

Tu domā tos pederastus,kuri staigā pakaļ ar nolaistām biksēm un mēģina izlūgties žēlsirdības aktu no kāda tradicionāli orentētā ???

14.oktobris, 21:04 Atbildēt

Sāk runāt it kā par Ādamsonu, bet turpinās tenkošana par ģenerālprokuroru. NRA raksturīgi nodarboties ar aptenkošanu un provocēt uz rupjību rakstīšanu komentāros. Bet, kad šī izdevuma kundzīte, kas raksta grāmatas par savu pārgulēšanu ar daudziem vīriešiem, saraksta dezinformāciju par vakcinēšanos, tad komentēt nemaz netiek dota iespēja.

Vakar, 20:18 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 14:40

Jaunākās diskusijas