Viņķele: Soctīklos izplatās viltus ziņa par hospitāli Covid-19

Viktorija Gabrjuna 2.decembris 2020, 12:11
 
F64, Dmitrijs Suļžics
Veselības ministre Ilze Viņķele mikroblogošanas vietnē Twitter aicina neuzķerties uz viltus ziņu par Covid-19, kas tiek izplatīta interneta vidē.

Runa ir par pagaidu hospitāļa ierīkošanu Ķīpsalas izstāžu hallē.

"Soctīklos tiek izplatīta viltus ziņa, ka uz Ķīpsalas izstāžu halli jau ved gultas, lai ierīkotu pagaidu hospitāli C19 slimniekiem.Tā nav patiesība," raksta ministre.

Viņa uzsver, ka, atbildīgi ievērojot epidemioloģiskās drošības pasākumus un ierobežojumus, mums kopā ir pa spēkam arī nenonākt līdz tik ekstrēmai situācijai.

Tikmēr komentāros daļa cilvēku pauž, ka ir pēdējais laiks, lai dezinformatoriem piemērotu reālu sodu.

"Vai šis nav pēdējais signāls Krišjānim Kariņam rīkoties par reālu sodu piemērošanu dezinfirmatoriem? Pāris paraugprāvu un varbūt tie šērotāji mazliet norāmināsies?" teikts kādā komentārā.

Kā vēstīts, Ministru kabinets otrdien nolēma Covid-19 izplatības ierobežošanas nolūkos pagarināt valstī izsludināto ārkārtējo situāciju līdz 11.janvārim, nosakot virkni papildu ierobežojumu.

Iepriekš, 14. novembrī, veselības ministre aģentūrai LETA skaidroja, ka vietas, kas nav ārstniecības iestādes, Covid-19 pacientu stacionēšanai Latvijā tiktu izmantotas gadījumā, ja būtu izsmelta slimnīcu kapacitāte un kopējais hospitalizējamo pacientu skaits sasniegtu tūkstošus.

Komentē 4

 
Anonīms
 

Tur vajadzētu ierīkot hospitāli dezinformatoriem un citiem auniem...

2.decembris 2020, 12:47 Atbildēt

Pie mums te, Jēkabpilī, arī jaunajā sporta hallē var hospitāli uztaisīt. Tikko uzcēla, bet Covida dēļ stāv tukša, un turpat slimnīca un kapi blakus.

2.decembris 2020, 13:51 Atbildēt

Es arī to dzirdēju ,ka nesot iekšā gultas, slimnieki gan vēl nav.

2.decembris 2020, 15:12 Atbildēt

GRIBĒJA KĀ LBĀK.

3.decembris 2020, 23:01 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:22

Jaunākās diskusijas