VIDEO: Rīgā piedzērusies māte streipuļo pa ielu ar zīdaini

tautaruna.lv 2.decembris 2020, 7:00
 
Dāvis Ūlands/F64
Vairāk nekā divu promiļu reibumā, lietū, ar mazu bērnu ratiņos – tā kāda jauna sieviete stundām ilgi pastaigājās pa Lāčplēša ielas apkārti galvaspilsētā, līdz par viņas streipuļošanu policistiem paziņoja aculiecinieki, vēstīja raidījums "Degpunktā".

Darba dienas pievakarē Latgales pārvaldes policisti saņēmuši ziņu par Lāčplēša ielas apkaimē klīstošu acīmredzami apreibušu sievieti ar zīdaini.

Aculiecinieki izteikuši bažas, ka bērna veselība un dzīvība varētu būt apdraudēta, tādēļ uz notikuma vietu nosūtīta tuvākā policijas patruļa.

Kā stāsta inspektors, kurš pats devies uz šo izsaukumu - šajā gadījumā ļoti palīdzējis, ka saņemtas vairākas norādes par to, kurp sieviete pārvietojas. Sastopot viņu, policisti konstatēja, ka māmiņa, kurai līdzās bija bērnu ratiņi, knapi spēj noturēties kājās.

Sarunas laikā noskaidrojās, ka šai sievietei ir vēl divi bērni, kuri viņai ir atņemti. Iedoties mediķiem, viņi konstatēja, ka bērna veselības stāvoklis ir labs, tomēr drošības labad mazuli bija jānogādā slimnīcā, kur mātei, šādā stāvoklī nebija ļauts atrasties. Tika pieņemts lēmums nošķirt sievieti no bērna, bet tā kā notikuma vietā ieradās viņas civilvīrs, kurš bija spējīgs parūpēties par bērnu, viņš devās uz slimnīcu kopā ar mediķiem.

Avots

Komentē 1

 
Anonīms
 

Lopi. Vēl uzliks sodu nabadzītei. Skumji.

2.decembris 2020, 8:05 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:51

Jaunākās diskusijas