"Kāda velna pēc!?" Sieviete neizpratnē par bankas pieprasīto informāciju

tautaruna.lv 18.jūn
 
F64
Kāda sieviete ir neizpratnē, kāpēc, viņai vēloties atvērt kontu bankā, ir jāsniedz detalizēta informācija par sevi.
Kāda starpība, vai man ir bērni, ja man vienkārši vajag atvērt kontu?

Sieviete uzskata, ka banka prasa tāda veida informāciju, kas neietekmē konta darbību.

"Man ir jautājums - kāda velna pēc Swedbank, ja vēlos atvērt kontu, man prasa jautājumus - vai es esmu precējusies, vai ir bērni, utt.?
Kāda starpība, vai man ir bērni, ja man vienkārši vajag atvērt kontu? Varbūt man nākamreiz reliģiju uzprasiet un cik reizes nedēļā nodarbojos ar seksu?" sašautumu portālā "sudzibas.lv" pauž sieviete.

Tikmēr kometāros cilvēki atzīmē, ka aizkaitinātības pakāpe par tādiem sīkumiem ir pārāk liela.

Avots

Komentē 6

 
Anonīms
 

Tādos gadījumos vajag pajautāt pretī, kādiem tieši nolūkiem banka ievāc informāciju, vai apzinās, ka šī informācija ir jāapstrādā saskaņā ar Privātpersonu datu aizsardzības likumu, un vēl jāpaprasa rakstiskas garantijas, ka banka nepieļaus informācijas noplūdi. Vispār afigeļi...ja latvieši nebūtu tādi bremzes, varētu vienoties par šādu banku boikotu.

18.jūnijs Atbildēt

apmeklējiet tikai tās bankas kuras visu dara inkognito un gan var nākties pēcāk nožēlot

18.jūnijs Atbildēt

Tie nu nemaz nav sikumi! Varbut ir vajadziba zinät, ka ja gadijumä naudina kautkur "izcabes" no konta, vai bus käds kas par to intresesies vai visi gali bus udeni

19.jūnijs Atbildēt

Tam nekaada sakara nav, piemeram darba deveji prasa to pashu info un arii religisko piederiibu... nekad nesmu sapratis priekshkam, jo tas neko nemaina. Darbinieka vertibu nosaka darbinieka rakstura iipashiibas nevis statuss, religiskaa piederiiba, bernu esamiiba utml. Shii info tiek ievaakta nepamatoti, respektiivi citiem merkiem. Un kkaadu neparedzetu gadijumu deel ir janoraada kontaktpersona, tas ir pavisam kas cits un ar to pilniibaa pietiek.

19.jūnijs Atbildēt

Man arī Swedbanka prasīja. Atteicos sniegt privātu informāciju. Tāpat pieprasīju izdzēst ķekšus viņu anketā, ka es it kā piekrītu saņemt no viņiem komerciālus piedāvājumus un tamlīdzīgu spamu. Nekam tādam es nebiju piekritis, ko viņi tur bez manas ziņas ieķeksēja. Tā privātā informācija ir paredzēta, lai pielāgotu reklāmas, ko viņi sūta visiem, kuri nepieprasīja izņemt viņu ķekšus. Spameru banka. Pēc manas atteikšanās sniegt privātu informāciju un saņemt viņu reklāmas man neradās nekādi šķēršļi atvērt kontu. Swedbank vienkārši savus klientus cenšas izmantot, cik vien var.

19.jūnijs Atbildēt

kropļi tai Swedbankā sēž, lai bāž degunus viens otram anusā

20.jūnijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 23:49

Jaunākās diskusijas