"Circle K" sniedz atbildi uzņēmuma boikotētājiem

Līga Nestere 18.jūn
 
F64
Jau nedēļu daļa sabiedrības pieteikusi boikotu "Circle K Latvija", tajā nepildot degvielu, tādejādi protestējot pret augstajām degvielas cenām. Šodien uzņemums sociālajā vietnē atbildējis boikotētājiem.

"Vai sociālo mediju kustība tiešām var ietekmēt degvielas cenu?

Pēdējā mēneša degvielas cenu kāpums ne tikai Latvijā, bet arī citur pasaulē pamatā saistīts ar augsto degvielas produktu cenu pieaugumu biržā, kāds pēdējoreiz novērots 2014. gada nogalē. Lai arī cilvēciski saprotam sabiedrības sašutumu, jāņem vērā, ka vairāk nekā 90% no degvielas cenas mazumtirdzniecībā veido pašizmaksa.

Cenu kāpuma brīžos tirgotāji nav ieguvēji - pircēji ļoti jūtīgi reaģē uz cenu svārstībām un pieauguma brīžos to iegādājas mazāk, tikmēr degvielas tirgotājam krītošu ienākumu laikā jāturpina segt nemainīgās izmaksas.

Jāapzinās, ka Latvijas ekonomiskie vai sociālpolitiskie notikumi nevar būtiski ietekmēt degvielas cenu. Latvija un pat Baltijas valstis ir ļoti neliels tirgus, savukārt cenu izmaiņas pasaules biržās ietekmē notikumi ekonomiskajā ziņā daudz lielākos reģionos," skaidro "Circle K Latvija"

Tikmēr boikota atbalstītāju pulciņš aug jo dienas - šobrīd facebook grupā "Boikots" jau vairāk kā 20 000 dalībnieku. Viņi apņēmušies boikotēt vienu mēnesi.

Komentē 19

 
Anonīms
 

Nu Cirks vienmēr ir bijis cenu Līderis, un ar to lepojas

18.jūnijs Atbildēt

Jāturpina un jāvairo Boikots kautvai tā tizlā skaņas signāla dēļ, kas tur skan izvēloties kur maksāt.. tas nogalina nervu sistēmu nerunājot par cenām ... Pildi visur tikai ne cirkulī!

18.jūnijs Atbildēt

Kātad,cirkulim cenas nevis svārstās bet tikai aug! Kāpēc tad leišos cenas krietni mazākas,vai tad lešu cenas neietekmē svārstības? Kāpēc viršos var babūt 95 pa 1,27 eur litrā?Vai viršus neietekmē pasaules cenas??? Circļi,nevajag irst un savu nenormālo naudas kāri novelt uz pasaules cenām!!!

18.jūnijs Atbildēt

Lielāku stulbumu, kā boikotēt tirgotāju par tā cenām, es nezinu. Tas pajoliņš, kas šo šovu uzsāka, vienkārši vēlas vākt punktus savai Zaļajai partijai vēlēšanās. Savukārt bars neizglītotu ļautiņu vienkārši parakstās uz šādu stulbumu. Tad jau varētu boikotus taisīt ik dienu. Atrodiet dārgāko pārtikas veikalu, piemēram MC2 vai SKY un boikotējiet. Tikai viņiem vienlaga, jo tie nav nabagu veikali, un tur vienmēr būs augstākas cenas. Tāpat ar mobilajiem - LMT vienmēr bijis dārgāks. Tas pats ar degvielu. Kāpēc tas idiņš nebeoikotē AUDI vai BMW? Arī tie ir dārgāki par škodām vai opeļiem. Ja dikti nepatīk iepirkties Kaplī, ok, ir Neste, Lukoil, Viada un vesels lērums citu tanku. Varētu padomāt, ka Kapļiem ir monopols.

18.jūnijs Atbildēt

Lielāks stulbenis par tevi pašu vēl nav redzēts! Tak pildies savā cirkulī un nelien,kur tevi neprasa.Neviens tev neliek pievienoties.Normāli domājošu un adekvātu cilvēku i bez tevis pietiek,idiņ!

19.jūnijs Atbildēt
Dzintars Cāzers > eduards

un tu būtu tas adekvātais? hi, hi, hi...

19.jūnijs Atbildēt

Laba doma.. Boikotēt visu dārgāko! Zini te cīņe ne pret cenām kā cipariem, bet pret liekēžiem - buržujiem, kas parazitē uz sabiedrības rēķina visās nozarēs un līmeņos!

20.jūnijs Atbildēt

Tu pats esi pjolīņš,un dēļtādiem kāds esi Tu,LV arī neko nevar panākt!!!!!!!!!

23.jūnijs Atbildēt

Lietuvā, ja nemaldos, benzīna cenā pat ceļu nodoklis iekļauts, un tāpat benzīns lētāks.

18.jūnijs Atbildēt

Kas vainīgs ,Tas arī taisnojas . CIRpsim Cik uziet LEtiņus . Sen jau brīnos par tiem , kas "Circle " pērk degvielu , laikam lai palielītos ka labi pelna un var atļauties pirkt "Circle" degvielu . Nu nav tur labāka kvalitāte kā citās devielas stacijās .Nav.

19.jūnijs Atbildēt

Cik zinu, Baltijas valstīs ietilpst arī Lietuva. Kādēļ tad Šauļos degvielas cenas tomēr ir SMIEKĪGI mazas (attiecībā pret mums)? Viņi nedarbojas pēc biržas principa, ja?

19.jūnijs Atbildēt

Ko jūs te visi variet murgot par kkādu boikotu pret degvielas uzpildes stacijām!!!!

Sāciet ar to lopu iestādi ar nosaukumu Saeima, tie ir tie kas nosaka degvielas cenas, nav jau nozīmes cirkulis neste, lukoils vai vēl kāds cits degvielas pārdevējs Latvijā.

Lietuvā akcīzes nodoklis ir lielāks nekā Latvijā un degvielas cenā ir iekļauts ceļa nodoklis, bet degvielas cena ir līdzīga, vienāda vai pat zemāka nekā Latvijā!!!!

Tad pret ko šeit vajadzētu boikotēt!!!!!?

19.jūnijs Atbildēt

ar mafijas saimi viss skaidrs, bet kāpēc tad degvielas cenas nav visur vienādas?

23.jūnijs Atbildēt

Es dzīvoju LT un LV pierobežā un dīzeļdegvielu uzpildu lielākoties Lietuvā pa 1,17 eur vai pa1.14 eur litrā kā nu kuru reizi un iesaku to darīt katram kam vien ir tāda iespēja. Tikai tādā veidā mēs varēsim panākt degvielas cenu samazināšanu Latvijā.

19.jūnijs Atbildēt

Vienīgās pretenzijas pret Cirkli ir tas, ka viņi nespēj nodrošināt regulāru degvielas čeku izdruku pie sūkņa. Jūnijā jau 2 reizi esmu spiests iet iekšā un prasīt čeku. Kā rezultātā laika ieguvuma vietā daudz lielāks laika zaudējums. Iepriekš arī tas noticis regulāri. Sakārtojiet beidzot šo problēmu!

19.jūnijs Atbildēt

Boikotējiet vsas uzpildes stacijas, nebrauciet, mašīnas krūmos! Paskatoties atpakaļ-šobrīd degviela maksā ap 1 latu vecajā naudā! Ja boikots-tad stop visam transportam ! Vai esat tam gatavi! Šaubos...............

19.jūnijs Atbildēt

Un ja pasaules cenas jums svarīgākas par Latvijas iedzīvotāju labklājību tad dodaties pasaulē un neaizņemat te vietu citiem bendzīntankiem. Vispār degvielas cenām jābūt zem stingras valsts kontroles un regulas.. pietiek barot Buržujus!

20.jūnijs Atbildēt

cenas veikalos ietekmē arī degvielas cena. nejau degviela atkarīga no veikala cenām

23.jūnijs Atbildēt

Riņķis K - RinKēviča benzīntanki?

24.jūnijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 23:37

Jaunākās diskusijas