Vanga atklājusi veiksmīgākās zodiaka zīmes

tautaruna.lv 20.februāris, 10:44
 
PantherMedia/Scanpix/LETA
Šīs horoskopa zīmes ir apveltītas ar spēcīgu enerģiju kopš dzimšanas, un tās vienmēr nonāk veiksmes paspārnē, raksta "clutch.net.ua".
Bulgāru gaišreģe Vanga ir vairākkārt pieminējusi, ka ir tādas zodiaka zīmes, kas no visām pārējām atšķiras ar apbrīnojamu veiksmi. Šo zīmju pārstāvji mazāk slimo un dzīvo ilgāk, un tas viss, pateicoties viņu temperamentam.

Vanga vienmēr ir teikusi, ka Skorpioniem ir spēks, kas var likt citiem darīt kaut ko neparastu. Skorpioni vienmēr ir noslēpumainas, neaizsargātas, bet ļoti spītīgas personības, ar kurām ir ļoti grūti sazināties. Viņi nāks palīgā draugiem grūtos brīžos, un tikai izredzētajiem atver savu dvēseli. Attieksmē pret citiem viņi ir pat atriebīgi un mānīgi, un dažreiz ar viņiem ir grūti saprasties.

Lauvas, neskatoties uz daudzām grūtībām un sliktiem notikumiem, spēj sasniegt savus mērķus. Vanga vienmēr ieteikusi Lauvām aizmirst par savu "karalisko kroni" un nesteigties īstenot grandiozus plānus, drīzāk sākt visas lielās lietas ar maziem soļiem. Jebkurā gadījumā Lauvas cīnīsies līdz galam un uzvarēs.

Zivīm tiek dāvāts apbrīnojams dzīves optimisms, neticama veiksme un spēja patikt visiem. Pats interesantākais ir tas, ka Zivis to labi zina un izmanto šīs īpašības dzīvē, kas, kā likums, ir veltīta īstās laimes meklējumiem.

Komentē 4

 
Anonīms
 

Manuprāt, Vanga nemaz visas horoskopa zīmes nezināja. Piemēram, par Ūdensvīriem viņai, kā rādās, nav bijusi pat nojausma.

20.februāris, 11:28 Atbildēt

Kārtējais stulbums.

20.februāris, 11:41 Atbildēt

Mežāži tie ir paši laimīgākie cilveki to es zinu bez Vangas jo jau 97 gadus esmu laimīgs

20.februāris, 22:50 Atbildēt

Viņa tiešām varēja nezināt par tādām zīmēm tajos laikos kad viņa dzīvoja nebija rakstu par horoskopiem un tāda veca sieviete tikai pēc mēneša dzimušiem jo grāmatas viņa nelasīja jo bija akla

21.februāris, 7:58 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 21:07

Jaunākās diskusijas