Trīs asprātīgākās horoskopa zīmes

tautaruna.lv 11.okt
 
pexels.com
Mūsu horoskopa zīme var liecināt arī par mums piemītošo humora izjūtu, raksta "purewow.com".

Dvīņiem ir talants uz ašiem, īsiem jokiem. Viņi prot pasmieties par citiem, nepārkāpjot robežas un neizklausoties ļauni. Tāpat viņi spēj ātri joku pavērst pret sevi. Kamēr ilga joku stāstīšana nebūs viņu gaumē, jo Dvīņiem ātri kļūst garlaicīgi, viņi vienmēr dalīsies ar sarkastiskiem komentāriem.

Draudzīgie Svari ir ļoti sociāli, tāpēc nav pārsteigums, ka šī ir arī viena no jautrākajām horoskopa zīmēm. Šīs horoskopa zīmes pārstāvji barojas no citu enerģijas, tāpēc, ja smaidīsiet, smaidīs arī viņi. Svari gan var nonākt apkaunojošās situācijās pārspīlēšanas dēļ, ja vēlēsies, lai visi labi pavadītu laiku.

Strēlnieki ir gudri un asprātīgi. Viņi spēj atrast humoru jebkurā dzīves situācijā. Strēlnieki spēj atrast ko smieklīgu pat šausmīgākajos brīžos un palīdzēt tajos justies labāk arī līdzcilvēkiem.

Komentē 5

 
Anonīms
 

Tātad Ūdensvīriem humora nav, ja..?

11.oktobris Atbildēt

Mana laba pazina ari ir Udensvirs.Vinai ne tikai humora nav,pat nespej saprast no kurienes zakim ausis aug.Bet iedomiba sit augstu vilni.

11.oktobris Atbildēt

Tad viņa ir viltojusi dzimšanas datus...

11.oktobris Atbildēt

Ūdensvīri?? H a--ūdensvīru sievietes ir vienas no nodevīgākajām ,lai gan lieliski to prot slēpt,bet bieži vien no'šīm sievietēm var sagaidīt dunci mugurā---pretīga zīme--ūdesnvīrs!!!

11.oktobris Atbildēt

Pilnīgi piekrītu.

12.oktobris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:06

Jaunākās diskusijas