FOTO: Ušakovam Eiropas Parlamentā nākas ēst burgerus

Viktorija Gabrjuna 20.nov 2019
 
Dmitrijs Suļžics/F64
Eiropas Parlamenta deputāts Nils Ušakovs sociālajā tīklā Facebook publicējis ierakstu, kurā redzams, pildot savus darba pienākumus Briselē.
No Ušakova ieraksta var spriest, ka darbi rit jau 12. stundu.

"Sarunas par ES budžetu starp Eiropas parlamentu, padomi un komisiju. Esam sākuši 11.30," rakstīja Ušakovs ap pusdivpadsmitiem naktī, publicējot bildi no sēdes.

Tiesa gan, Facebook lietotāji pievērsa uzmanību ne tikai Ušakova darba lietām, bet arī ēdienam, kas redzams fotogrāfijā. Proti, uz plastmasa šķīvīša stāv burgers un bulciņas.

Kāds Ušakovam iesaka apēst burgeru un doties gulēt, vēl kāds raksta, ka Nils labāk būtu Sarkandaugavā uzlabojis ceļu infrastruktūru, nevis publicējis bulciņas.

Jau vēstīts, ka pēc Eiropas Parlamenta vēlēšanām N.Ušakovs kļuvis par augstās Eiropas institūcijas deputātu. Zināms, ka partiju "Saskaņa" pārstāvošais deputāts Eiropas Parlamentā darbojas Budžeta komitejā.

Komentē 2

 
Anonīms
 

Tie nav burgeri, bet parastas dubultās sviestmaizes. Ja šādas sanāksmes ieilgst, reizēm pat līdz rītam, dalībniekiem tiek piedāvātas sviestmaizes un bezalkoholiskie dzērieni.

21.novembris 2019 Atbildēt

Rīgu iedzina bedrē un aizlaidas prom.gļēvulis

22.novembris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 23:06

Jaunākās diskusijas