Aizturēts jauns vīrietis, kurš Inčukalna novadā tirgojis narkotikas jauniešiem

Baiba Puriņa 20.novembris 2019, 17:36
 
Ekrānuzņēmums no Facebook/Valsts policija
Inčukalna novadā aizdomās par narkotiku tirgošanu vietējiem iedzīvotājiem aizturēts jaunietis, sociālajā vietnē Facebook vēsta Valsts policija.

Policija informē, ka 13. novembrī saņemta informāciju par to, ka Inčukalna novadā tiek tirgotas narkotiskās vielas.

Šajā pašā datumā aizdomās par narkotiku tirdzniecību Siguldas iecirkņa policisti aizturēja 2000. gadā dzimušu jaunieti, kurš iepriekš nav sodīts. Sadarbībā ar Speciālo uzdevumu bataljonu veicot kratīšanu viņa dzīvesvietā Inčukalna novadā, tika konstatēti un atsavināti 72,32 grami marihuānas, 39 MDMA tabletes, kā arī viena kaujas patrona un elektroniskie svari. Tāpat atsavināta nauda, kas, visticamāk, iegūta no narkotiku tirgošanas, norāda policija.

Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka marihuānu un ekstazī tabletes aizdomās turētais tirgojis Inčukalna novada jauniešiem.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 253./1 panta trešās daļas - par narkotisko vielu neatļautu iegādāšanos un glabāšanu realizācijas nolūkā un to realizēšanu lielā apmērā. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku no pieciem līdz 15 gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, ierakstā pauž policija.

Policija norāda, ka, ja ekspertīžu rezultāti apstiprinās, ka aizturēšanas brīdī jaunais vīrietis atradies narkotisko vielu ietekmē, viņam administratīvā kārtībā būs jāatbild arī par šo pārkāpumu.

Jau vēstīts, ka Valsts policijas amatpersonas sadarbībā ar Lietuvas Muitu, kā arī ar Latvijas Valsts ieņēmumu dienesta atbalstu šī gada 17. novembrī veica starptautisku aizturēšanas operāciju, kuras laikā Latvijā aizturēta persona, kuras vadītajā transportlīdzeklī atrasts 320 kilogrami narkotiskās vielas. Atrasto narkotiku vērtība var sasniegt aptuveni piecus miljonus eiro.

Savukārt Lietuvā aizturēts šīs narkotiku kontrabandas organizētājs, pie kura atrasti dažādi lietiskie pierādījumi. Par notikušo abās valstīs ierosināts kriminālprocess. Latvijā aizturētajai personai piemērots drošības līdzeklis - apcietinājums.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 18:02

Jaunākās diskusijas