Par mata tiesu! VIDEO atklāj asinsstindzinošus kadrus no avārijas uz Bauskas šosejas

Lelde Veinberga 20.novembris 2019, 18:38
 
Ekrānuzņēmums no Instagram
Sociālajos tīklos publicēts video, kurā skaidri redzams, kā trešdienas rītā notika avārija uz Bauskas šosejas.

"Šā rīta avarīja uz A7 šosejas, Bauskas novads, Cēraukstes pagasts. Video var redzēt, kā notika avārija," vēsta Instagram konta @sadursme komentārs.

View this post on Instagram

A post shared by Sadursme (@sadursme) on

Videoreģistratora materiāls, kas uzņemts no spēkrata, kas brauca pirms ceļu satiksmes negadījumā iesaistītajām automašīnām, atklāj, ka kāds vieglās automašīnas vadītājs klaji pārkāpa noteikumus, sākot apdzīt apdzīšanu, nepārliecinoties par drošību un pretī braucošo auto plūsmu. Materiālā pat redzams, ka no pretējās joslas tuvojas vairākas automašīnas, taču, iespējams, nespējot aiz smagās kravas automašīnas pārskatīt pretējo joslu, vieglā auto šoferis tomēr nolēma veikt apdzīšanas manevru.

View this post on Instagram

A post shared by Sadursme (@sadursme) on

Rezultātā pretī braucošā "fūre" knapi izvairījās no smagas sadursmes ar vieglo auto un, šķērsām iebraucot pretējā joslā, "ielidoja" grāvī.

Jāatgādina, ka sadursmes starp vieglo un kravas automašīnām bieži vien beidzās traģiski. Jau ziņojām, ka pagājušajās brīvdienās uz Rīgas apvedceļa "Ford" vieglās un "Volvo" smagās-baļķvedēja automašīnu frontālās sadursmes rezultātā gāja bojā vieglā auto šoferis. Policija turpina izmeklēšanu, lai noskaidrotu, kā traģēdija varēja atgadīties. Tāpat tiek lūgta aculiecinieku palīdzība apstākļu noskaidrošanā.

Komentē 14

 
Anonīms
 

TE JAU REDZAMS VIEGLAIS IDIOTS.... PLUSINS AUTINAM AR REGISTRATRU.

20.novembris 2019, 18:48 Atbildēt

Šis ir ļoti bīstams līkums (nāves līkums)..Esam nesaprašanā,kāpēc pirms šī ceļa līkuma nav nepārtrauktā sadalošās joslas līnija?!Gandrīz katru gadu šajā vietā notiek smagi cs negadījumi,pāris gadus atpakaļ pat ar letālu iznākumu.Dzīvoju netālu no šīs vietas,gandrīz katru dienu braucu pa šo maršrutu-ārprāCCCC!!!Dažs labs burtiski lido garām pirms šī līkuma.

20.novembris 2019, 19:03 Atbildēt

Varbut Jus,Anda ieverojat apzimejumus uz cela,bet daudzi sim linijam uzsplauj.Rezultats un sekas visiem zinamas.

20.novembris 2019, 22:54 Atbildēt

Es ceru, ka to idiotu vieglaja auto nokera vai nokers un vinam rokas nocirtis, tipisks kroplis.

20.novembris 2019, 20:16 Atbildēt

Tas idiots turpat tālak mētājas grāvī, pēc uguņiem var redzēt, un fūrē viņš trāpija.

21.novembris 2019, 0:52 Atbildēt

Gribās pajautāt ,tiem trakajiem ,apdzinējiem ,,,nerveniekiem ,,,uz kurieni ,jūs skrejiet,,,??? Tumsā ,apdzeniet ,veselu svītu ,ar mašīnām ,neredzot ,kas būs ,aiz līkuma ,,,???

20.novembris 2019, 21:11 Atbildēt

šādu idiotu Latvijā pietiek, tikai ceļu policisti vienmēr brīnās "kā viņš nonāca pretējā joslā"

20.novembris 2019, 21:49 Atbildēt

vainīgi šoferīši ??? kāds muļķis nesaprot ka no Bauskas līdz Rīgai vajag divas joslas vienā virzienā

20.novembris 2019, 22:33 Atbildēt

arī ik dienu mēroju šo ceļu. Tā ir vienkārši nolaidība, ka līkumā nav pat nepārtrauktās līnijas. Pašai nācies ne reizi vien bremzēt, jo svešinieki nenovērtē bīstamību. Līkums no abām pusēm izskatās maldinoši pārskatāms. Pretīga vieta. Leiši vai poļi jau sen būtu abos galos salikuši brīdinošu zīmi ar melnu punktu. Mēs laikam gaidām, kad avāriju skaits sasniegs kādu noteiktu ciparu, lai sāktu reaģēt.

20.novembris 2019, 22:57 Atbildēt

Skaidri redzams, ka nav vainīgs ne ceļa apzīmējums, ne līkums, tikai pats vadītājs elementāri nepārliecinājās par situāciju. Nekādi nav iespējams redzēt, kas notiek tālāk aiz apdzenamā auto, pielienot tam pāris metrus attālumā, vel jo vairāk, ja nedaudz ceļš izliecas pa labi. Šie apdzinēji klaji ignorē visus satiksmes dalībniekus un cer, ka gan jau pretī braucošais paņems nedaudz uz grāvi, un atkal būs sveikā, pārējos lohus apdzinis. Vispār, ja fūre būtu ietriekusies auto, kurš reģistrēja, būtu letālas sekas, un fūres vadītājs, tā nelieša dēļ sēdētu cietumā, jo bija pretējā ceļa pusē. Apdzinējs savukārt, ja neiebrauktu pļavā, mierīgi turpinātu ceļu. Labi, ka mūsu valstī ir atļauti vidroreģistratori un cilvēki arvien biežāk tos uzstāda.

21.novembris 2019, 8:50 Atbildēt

VISTICAMAK KA TAS DEBILAIS AR VIEGLO PARSITA SMAGAJAM PRIEKSEJO RITENI...TE JAU PANTS VIEGLAJAM PAR SLEPKAVIBAS MEGINAJUMU.

21.novembris 2019, 14:36 Atbildēt
vik

Nu ko lai saka, Video autoru paglāba pieklājīgā distances ievērošana un reakcijas ātrums no iespējams letāla iznākuma:) Jo sabučoties ar šito lielgabarītu

21.novembris 2019, 18:56 Atbildēt

Pareizi izbūvēts ceļš-droša satiksme. Ka uztaisīji ceļu,tads tev rezultāts. Nevienu tas neinteresē,turpina avarēt. Kautvai dubulta vai nepārtraukta līnija tur būtu,tas neapturētu autovadītājus veikt bīstamus manevrus. Tur vajag dzelzs bleķi kā citas valstu šosejās. Lasītāji komentē,bet tas neaizies līdz atbildīgām personām. Parāk bieži kas traģisks notiek.

21.novembris 2019, 21:52 Atbildēt

Līdz 30 gadiem tiesības nedot vispār. Latvijas idiotiem to nedrīkst darīt.

22.novembris 2019, 7:46 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 13:39

Jaunākās diskusijas