NOSKATIES! Interneta lietotāji sajūsmā par šīm piketētājām

tautaruna.lv 9.feb
 
Mārtiņš Zilgalvis/ F64 Photo Agency
Sestdien, 9.februārī, Rīgas Rātslaukumā notika pikets Rīgas mēra Nila Ušakova atbalstam. Aptuveni 3000 piketa dalībnieku vidū īpašu uzmanību piesaistījušas divas kundzes.

Video, kurā iemūžinātas abas piketētājas, skatīts jau vairāk nekā 2000 reižu. Tajā redzams, ka divas cienījama vecuma dāmas izcēlušās ar īpašu atraktivitāti- viena uz piketu līdzi ņēmusi svilpi, otra zvaniņu, un abas ar tiem pievienojušās bungotāju ritmam.

Jau vēstīts, ka sestdien notikušajā mītiņā Rātslaukumā Rīgas mēra Nila Ušakova (S) atbalstam kulminācijas brīdī bija ap 3000 dalībnieku, liecina Valsts policijas (VP) apkopotā informācija.

Pasākuma dalībnieki ik pa laikam izkliedza kādus Ušakovu un partiju "Saskaņa" atbalstošus saukļus, tostarp "Rokas nost no Rīgas!". Mītiņā tika rībinātas bungas.

Komentē 8

 
Anonīms
 

Jau padomju laikos krieviem bija teiciens ,,Naša Rīga,,viss turpinās un mēs to pieļaujam!

9.februāris Atbildēt

Kas tas par mitinu? Redz ka Francija,,,visas ielas rib,un dard.Te tik no malas vareja pasmieties.Vismaz bileti uz klaunradi nebij japerk.

9.februāris Atbildēt

Teiciens bija-v našei Rige očeņ mnogo latišei.

10.februāris Atbildēt

DURA.

10.februāris Atbildēt

viņi visi vienkārši atbalstīja lai to mērgli tiesātu!

9.februāris Atbildēt

Nesapratu VIRSRAKSTU !!!???

9.februāris Atbildēt

Skumji atdzīt, bet saskaņieši aktīvāki, līdz ar to spēj panākt daudz vairāk. Mūsu piketiņi ar pāri simtu dalībnieku nobāl pret viņu pāri tūkstoši. Tādēļ jau pinamies, kā vistas pa pakulām.

10.februāris Atbildēt

Nožēlojami tumšas mazizglītotas krievu sievietes,kuras vēl nav sapratušas kur atrodas,kur dzīvo,diemžēl tā slimība neārstējas...

11.februāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 17:38

Jaunākās diskusijas