Iedzīvotājs velta cieņas pilnus vārdus ugunsdzēsējiem, kuri "glābj mūsu zemi"

tautaruna.lv, Lelde Veinberga 3.aug 2018
 
Vladislavs Proškins, F64 Photo Agency
Pašreiz daudzviet Latvijā notiek meža un purvu ugunsgrēki. Glābēji joprojām cenšas nepieļaut atklātas liesmas rašanos Valdgales pagasta purvā, bet tikmēr jauni mežu un purva ugunsgrēki izcēlās Mazsalacas un Salas novadā.

Edgars sociālajā tīklā Facebook publicējis pateicības vārdus ugunsdzēsējiem, kuri par spīti karstumam turpina savu darbu.

Puisis, kurš dzēš liesmas neskatoties, cik temperatūra ir ārā

"Mēs cilvēki sūdzamies, ka ārā ir karsts, ka darba telpās nav iespējams pastrādāt, tad nu lūk lika aizdomāties, pērkot saldējumu Jelgavā, ienāk jauns, spēcīgs puisis, kurš tiešām ir pārkarsis, rokas un forma kvēpos. Puisis, kurš dzēš liesmas neskatoties, cik temperatūra ir ārā. Vēlējos padalīties ar redzēto un personīgi pateikt tiem VĪRIEM lielu PALDIES par viņu veikto darbu, jo viņi ir tie, kas aiz neapdomīgiem cilvēkiem glābj mūsu skaisto zemi, valsti, pasauli," raksta Edgars.

Kā iepriekš vēstīts, ceturtdienas vēlā vakarā izdevies ierobežot ugunsgrēku Salas novada Gargrodes purvā. Savukārt aizvien nav izdevies ierobežot ugunsgrēku Mazsalacas novada Ramatas pagasta Saklaura (Oļļas) purvā, tomēr VMD pārstāvis apgalvoja, ka "ir ļoti tuvu tam".

Komentē 2

 
Anonīms
 

Tikai totali kretini dzesh kudru 30 gradu karstuma. Arvalstis nevienu privato uznemuma teritoriju nedzesis valsts ugunsdzeseji. Tikai ja apdroshinatajs maksa vai apdraud cilvekus. Kudras purvus nemaz pasaule nedzes. Pagaidis, kamer ziema atnaks un pashi nodzisis. Nenodzisis, lai deg vel gadu. Ugunsdzesanu apmaksa apdrosinataji. Atak nodzesis, mazak naksies kompensacijas maksat...

3.augusts 2018 Atbildēt

Nupat,šai pašā portālā lasīju rakstu kuru arī feisbukā izplatīja brīvprātīgais kas piedalījās uguns dzēšanā, lādējas valsts ugunsdzēsējus par neko nedarīšanu,inventārā izmētāšanu u.t.t.

9.augusts 2018 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 9:01

Jaunākās diskusijas