"Neētiski un nožēlojami!"; KPV.LV pārņem Facebook lapas ar aģitāciju

tautaruna.lv, Lelde Veinberga 3.aug 2018
 
Ekrānuzņēmums/Facebook
Pašreiz Latvijā iet karsti ne tikai laikapstākļu ziņā, bet apgriezienus uzņem priekšvēlēšanu debates, diskusijas un, protams, neiztikt bez atklātas vai slēptas reklāmas. Sociālo tīklu lietotāji novērojuši, ka politiskais spēks KPV.LV, iespējams, piemēru ņemot no partijas "Saskaņa", izvērsuši savu aģitāciju sociālajos tīklos, kur iepriekš par politiku klusējošas lapas sākušas "ražot" deputātu kandidātu lozungus.

Kā vēsta portāls TVNET, pēc Zolitūdes traģēdijas izveidotā "Facebook" lapa "Esi atbildīgs!", kas apvienoja domubiedrus, kuri iestājās par Zolitūdes traģēdijā atbildīgo saukšanu pie atbildības, pārvērtusies par partijas KPV.LV aģitācijas platformu. Portāls novērojis, ka līdzīgs liktenis piemeklējis lapu "Pārdomu pērles", kurā sākotnēji publicēti joki, bildītes un konkursi, bet tagad 34 000 lapas sekotāju negribot kļuvuši par KPV.LV aģitācijas auditoriju.

Sociālo tīklu lietotājus sarūgtinājis fakts, ka lapa, kas iepriekš apvienoja domubiedrus saistībā ar Zolitūdes traģēdiju, tagad kļuvusi par politisko platformu. Tas ir neētiski un nožēlojami, pauž cilvēki.

TVNET ziņo lapas saturu pēdējās nedēļās veido Gobzema, Kaimiņa, Kiviča, Kambalas un citu partijas locekļu reklāmas video un ieraksti. Turklāt tā tiek izmantota ne tikai vienas partijas biedru reklamēšanai, bet arī konkurentu apriešanai.

Savukārt komentāros laiku pa laikam lasāmi neapmierināti sekotāju viedokļi, kas pauž nožēlu, ka šī lapa kļuvusi par politisko reklāmu. Šī iemesla dēļ daļa cilvēku pārtraukuši tai sekot.

Lapa "Pārdomu pērles", kurai sociālajā tīmeklī seko ap 34 000 cilvēku, sekotājus savākusi, publicējot dažādus attēlus, jokus, bet tagad lapa bez kautrēšanās lielākoties pārpublicē KPV.LV saražoto pašreklāmu.

Saeimas vēlēšanas gaidāmas 6. oktobrī.

Komentē 36

 
Anonīms
 

Skaidrs. Sakarā ar vēlēšanām mums nav jāpiemin ne Maximā bojāgājušie, nedz bunkusveidīgie, nedz arī par OIK zagšanu nav jāsūkstās. Kas ? Saudzējošais režīms korumpantiem ieslēgts uz vēlēšanu laiku ? Viss pie mums tik gludi ?! Tad. lai Vemjotība sper ārā pret Kaimiņu, ja ir ko izstāstīt. Ja, nav, tad lai klusē un atbild par savām shēmām.

3.augusts 2018 Atbildēt

Manuprāt, tā ir vislieliskākā ANTIREKLĀMA. Redzot Gobzemjas un Bambalas atbaidošos mūļus, kas gan balsos par tiem? Un vēl tā superragana uz slotas kāta - Liepulinde, che, che, pati par sevi ir antireklāma.

3.augusts 2018 Atbildēt

Tavuprāt .... ? Skaidrs. Tev prāta nav ..... Vai arī no Siles Vepriem esi.

3.augusts 2018 Atbildēt

Tāda prāta kā tev, man protams nav, jo es esmu pie PILNA PRĀTA, jo idiotu sile ir TAVA dzimtene un mājas.

3.augusts 2018 Atbildēt
Andris > 313131

Tu neesi amoss. Tu esi anuss. Un tam vispār prāta nav, kā mēs zinām. Kur nu vēl pilns. Anuss pats zini ar ko var būt pilns. Un tikai.

3.augusts 2018 Atbildēt
Itamārs Toledano > andris.5a42bb622370e

Esmu anuss, jo, paldies Dievam man tas darbojas normāla, bet tev ānusa nav - dēl šifilisa izoperēts, tad nu jādirš caur mute portālā TAUTA RUNĀ; tāpēc jautājums vai ānuss var būt instruments ar ko tauta runā, paliek atklāts.

4.augusts 2018 Atbildēt
Andris > 313131

Pats saprati, ko rakstīji ? Uzkatu, ka nē. Aiver savaspalātas durvis Tvaika ielā un liecies gulēt

5.augusts 2018 Atbildēt
Tautas balss > andris.5a42bb622370e

Kam nav ko dirst, tam jānomirst,uzskatu, ka to tu saproti, ka nepietiek piedrist ziņu potālus, lai dzīvs paliktu.

18.augusts 2018 Atbildēt

...nu tik nevajag, palika žēl! Bailes, ai nāves bailes! Bailes, ka izstāstīs par visiem valsts izlaupīšanas grēkiem! Nu, jau! neētiski un nožēlojami. Nožēlojami esat jūs! Kā pa šiem gadiem jūs esat aplaupījuši Valsts kasi! PĪLES NAKTI KLIEDZ, KA TIK KAS NENOTIEK...

3.augusts 2018 Atbildēt

Pamuļķe! Atradušies ''valsts izlaupīšanas grēku'' ZINĀTĀJI, kas NU KĀDAM ko stāstīs. Ko tad nestāstīja TAD, kad zaga? Nu paši ZAGT sakārojušies, un tad jau tad tādas stulbas maukas un pīles, kas naktī zviedz, kā Daigas KĀ ĒST vajaga.

3.augusts 2018 Atbildēt

Nu, kā tad tā? Vai tad jau varas partijām aizmirsies, kāpēc īstenībā, notika Zolitūdes traģēdija?Atgādināšu, ka tā notika Jūsu pietuvinātā, naudas pienesēja, Aināra Pauniņa alkatības rezultātā, vadot RE@RE. Kad vietniekiem noteikts galvenais uzdevums, nauda, nauda, un s.ds par drošību. Jūs to visu zinājāt, jo arī Jums svarīga bij nauda, nauda, nauda, un s.ds par drošību. Prezidenta pils ugunsgrēks vien vēlreiz to pierāda. Un Kaimiņš no Jūsu radītās Zolitūdes radās. Tāpēc, saprotiet, ka tas ir Jūsu pašu radījums. TĀPĒC, jautāju es Jums. Kur ir problēma??? NRA nu ņemās, Daukšte ņemās, Veidemane ņemās, Latkovskis ņemās, Paiders sen jau ņemās. Bet, zāles pret to vien vienas paliek, ir un turpinās. BEIGT MELOT MĒSLIEM JĀMĀCĀS!!!

3.augusts 2018 Atbildēt

Zāles būs TAD, kad idioti līdzigi daiņiem dobeļiem atkal par mēsliem pārtaps, kādi viņi bija pirms nākšanas šajā pasaulē.

3.augusts 2018 Atbildēt

Vispar biedriba esi atbildigs ir likvidēta

Iesaku cilvekiem iepazīties ar info tapat ari nra.lv redakcijai

3.augusts 2018 Atbildēt

Nabaga Amoss 31

3.augusts 2018 Atbildēt

Nabaga Dobelis, jo muļķiba visos laikos ir garīgas NADZĪBAS pazīme.Jebkuru muļķi, agri vai vēlu, paša muļķība IZNĪCINA.

4.augusts 2018 Atbildēt

Neaiztieciet anusu31 !!! Tvaika ielā visi ir savdabīgi gudri un 100 % garīgi savos slimnieka halātos. Viņu, viņa muļķība, vēl nav piebeigusi. Pretojās cilvēks.

5.augusts 2018 Atbildēt
Tautas balss > andris.5a42bb622370e

Nav jau Andrim obligāt Tvaika ielā jānoprāgst, to var tīri labi ĀCM skartās kūtīs izdarīt.

18.augusts 2018 Atbildēt

Jo īpaši Pārdomu pērļu gadījumā - kas tieši ir tik ļoti neētisks noticis? Starp citu,ir ari tāda podziņa "nesekot," kuru var lietot, ja profila saturs Jums vairs nepatīk.

3.augusts 2018 Atbildēt

Ak jūs naivie pastalas..........Jūs tiešām domājat,ka visādi "kaimiņveidīgie" jau sākotnēji negodīgā veidā aģitējot ,tiekot pie siles pēkšņi kļūs godīgi un godīgi pildīs savus pienākumus?Cik dumjam jābūt,lai uz ko tādu cerētu?Kaimiņš ir pastala,bet pastala tiekot pie siles rīs ,rīs un rīs.Naivie

3.augusts 2018 Atbildēt

Nu ja - galvenais Kaimiņu tagad jāpaspēj nomelnot un pazemot, lai par viņu neviens nebalsotu! :D Lielās partijas pēkšņi sabijās, ka tiks vērti vaļā čekas maisi un te tev nu bija - Kaimiņš ir parādā VIDam! :D

3.augusts 2018 Atbildēt

Un ar ko tas mēsls būtu labāks par citiem?Ar to,ka viņam nav bijusi un cerams nebūs iespēja pamieloties pie siles?

3.augusts 2018 Atbildēt
Sandra Orinska > babulis

Kāda tauta, tāda valdiba. Neko labu neesi pelnijis.

3.augusts 2018 Atbildēt
Jana Poreviča > babulis

Dunduks tu - es smejos par to, ka viņi visi viens otram tur kož kājās pirms tām stulbajām vēlēšanām un viens otru mālē melnāku par melnu, lai tik vecie netiktu nogrūsti no siles!

3.augusts 2018 Atbildēt

Tā vietā lai kostu viens otram kājās - varēja izdarīt 100 labus darbus un tad būtu ar ko lielīties, nevis bārstīt debīlus solījums - kuriem stulbā tauta tic vēl joprojām! :D

3.augusts 2018 Atbildēt
Itamārs Toledano > jana.porevi.a

Kass tautu par stulbu sauc, am māte - stulbene. Ja grib izdarīt labus darbus, tas vajag izgriest 100 tās tavas poras , arī abas šekumā ieskaitot, un debīlie solījumi pārvērtīsos viedos solījumos.

4.augusts 2018 Atbildēt

Nožēlojami ir tas,ka visus šos gadus esam staigājuši ar sakarinātiem makaroniem uz ausīm!! Nožēlojami ir tas,ka līdz šim pie varas esošie nav pratuši ar cieņu un godu pastāvēt par mūsu valsts iedzīvotājiem! Un-nožēlojami ir tas,ka tagad šie visi vecie liekēži ir nobijušies...publiski un pamanāmi nobijušies......no tā,ka beidzot kāds uzdrošinās atklāt kārtis. Nu ko? Kaimiņš kā skabarga pakaļā?? Bet varbūt,ka tā arī beidzot vajag!!!!!

3.augusts 2018 Atbildēt

Kaimiņas gumijas pakaļa pilna skabargām, arī atpuvušai relikts šekumā atpuvis, un tā viņam ne tikai BETDZOT vajaga, bet jau no dzimšanas.

4.augusts 2018 Atbildēt

KPV LV uzvarees , jus visi esat idioti kas balsos par citam partijam kas entos gadus ir sedejushi valdiba un visu nolaidusi lidz dirsai ! laiks piecelt savas pakaljas un balsot par jaunu ceriibu ! Ceru ka kurzemniekiem sogad vejs galvaa bus mazaak sapuutis lai kartejo reizi atbalstitu nozhelojamos ZZS ! Gobzems tapat ari vel joprojam njemas par zolitutes tragjediju tapec aizverat savas mutes ja nav ko teikt !

3.augusts 2018 Atbildēt

Pilnīgi piekrītu, ir cilvēki kuri nav nekad šeit apmierināti, un nomelno pilnīgi visu. Ir jāizmanto pilnīgi jebkura iespēja lai mainītu LV, sliktāk šaubos vai ir kur iet. Par KTV!

4.augusts 2018 Atbildēt

Juris visu ir nolaidis līdz Jura dirsai un cer, ka Kaiminja dirsa visu kas nolaists līdz jura dirsai pacels līdz Kaimiņa dirsai, un kurzemniekam rādās, ka tā būs tā zelta metode, ar ko LV mainīt, lai tai pastarā laikā neizdegtu zāle, neietu bojā raža, nenāktu plūdi un ĀCM. Kaiminja dirsa izstrādās vakcīnu pret ĀCM, un tāpēc Juris un kurze... balsos tikai par Kaiminja dirsu, līdz kurai VISS tomēr nolaists nebūs.

4.augusts 2018 Atbildēt

Varat melnot cik gribat KPV LV , bet tauta jau saprot ka zaudet vairs nav ko un balsos par viniem ! izskatas ka visiem bikses pilnas ! Latvija beidzot ziedes un plauks ! Komunisti bus prom !

3.augusts 2018 Atbildēt

Melns melno sevi pats, Izdzimteņu, mēslu, deģenerātu, zagļu un mauku bars kā (Kaimiņa Pederastu Varza) ir apdirsies visos iespējamos veidos, un nu, caur diršanu un sūdos sēdot, gaida, ka valsts no tiem sūdiem plauks un zels.

4.augusts 2018 Atbildēt

Kaa man izskatas, tas nevis KPV kko reklamee, bet vinu pretinieki un tad saak raudaat, ka KPV vien tiek apspriests visur kur tas iespejams... Miikstmieshi juus, neraudat, nezheelojaties... Ja redzat ka juusu mafiozi partijas zaudee reitingus, esiet vechi, cietiet klusu.

5.augusts 2018 Atbildēt

Kas nu tur ko raudāt? Lai raud KPL idioti paši! Paši par savu idiotiju, un lai paši savu idiotiju lai apspriež. Kam gan kāda daļa gar pāris izdzimteņiem un mēsliem, līdzīgiem Kaimīžam, Gubzemam un Līpiņai? Lai šie mērgļi iesālās ar visiem saviem reitingiem!

5.augusts 2018 Atbildēt
Janis Ozoliņš > amoss31

Kur tādi provokatori (tautas balss) roads.

5.augusts 2018 Atbildēt

Tautas balss no tautas rodas. Provokatori un muļķi no KPL - no elles, jo viņu dvēseles - melnas un provokatīvas. Elementāri!

6.augusts 2018 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 11:17

Jaunākās diskusijas