Streips Purvciemā iegādātajā dzīvoklī salst

tautaruna.lv 22.septembris, 17:30
 
Egons Ansbergs/F64
Žurnālists Kārlis Streips savā facebook kontā ziņo, cik auksti ir viņa mājvietā un ir neizpratnē, kad beidzot dzīvoklī tiks pieslēgta apkure. Pagaidām izlīdzās ar sildītāju.

"Naktis Rīgā kļuvušas dikti aukstas, un dzīvoklī patlaban, 13:27, ir vēss. Termometrs saka +19. Varbūt. Devos uz Rīgas namu apsaimniekotāja mājas lapu paskatīties, vai tur kaut kāda vēsts par to, kad sāksies apkures sezona, jo es tagad Purvciemā dzīvojošs vairs neesmu pats ar savu katlu un līdz ar to kontroles sistēmu.

Vai zināt, kas ir pēdējais RNA ieraksts zem jēdziena "paziņojumi"? Paziņojums, ka 2020. gada 23. un 30. decembrī RNA apkalpošanas centri strādās tikai līdz plkst. 14.00!

Mājaslapā kā tādā ir atvainošanās klientiem, kuri tehniskas kļūmes dēļ ir saņēmuši brīdinājumu par nesamaksātu rēķinu, ja arī rēķins bija nomaksāts. Gandrīz vai sajutos vientuļš, jo es šādu paziņojumu neesmu saņēmis, un tas vismaz būtu liecinājis par kaut kādu dzīvību vai dvašu attiecīgajā namu apsaimniekošanas uzņēmumā.

Pirms pāris mēnešiem uzņēmums nomainīja lapu internetā, kur ierakstīt ūdens patēriņa rādītājus. Pirmoreiz, kad to paprovēju, vienalga, kādā variantā es tos ciparus ierakstīju, sistēma paziņoja, ka ir bijis pārāk liels patēriņš, bet nedeva ne mazākā norādījuma par to, kāda ir problēma.

Līdz ar to, rādītājs pagājušajā mēnesī netika iesniegts. Uzrakstīju RNA depešu pajautājot, kur var uzzināt, kā rādītājus uzrādīt pareizi, bet atbildes nav bijis nekādas. Bet katrā gadījumā, es mājās varu uzvilkt vēl vienu džemperi. Zinu, pastāv kaut kāds algoritms attiecībā uz brīdi, kad top ieslēgta apkure, un varbūt apsaimniekošanas uzņēmumi nav atbildīgi par šādas informācijas sniegšanu saviem klientiem jau laikus, lai mēs varam priecīgi gaidīt. Neatceros, kad pērn apkure tapa ieslēgta. Atceros, vispirms radiatori bija tādi maigi silti, pēc kāda laiciņa jau bija apkure uz pilnu klapi, un ziemu es pavadīju pavisam omulīgos apstākļos. Redzēsim, kā būs šogad," raksta K. Streips.

Vēlāk viņš papildina: "Vakar vakarā jaunais elektriskais sildītājs darbojās nevainojami. Esmu apbruņots līdz brīdim, kad pilsēta pieslēgs apkuri. Dabas māte tāda nerātna kārtējo reizi izrādās esam.[..] Patlaban šeit sēžot manā Purvciemā dators rāda, ka ārā ir +7 grādi un spilgti saulains. Termometrs pie loga apgalvo, ka ir +8,4, un patiesībā ārā ir mākoņains un sauli nevar redzēt vispār. Bet katrā gadījumā, esmu sevi nodrošinājis pret nosalšanu istabas apstākļos. Drusku ceļi trīc domājot par to, kāds būs elektrības rēķins nākammēnes, bet par to padomāšu nākammēnes. Tādā Skārletas Ohāras pārliecībā, ka par nepatīkamām lietām varēs padomāt rīt."

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 31

 
Anonīms
 

Kārli, gaisa t° dzīvoklī jābūt 18, esi pārsniedzis normu, jāmēra 1 metru no loga un 1m no grīdas, laikam, bērnu sildīšanas 23 grādi ir sen par daudz, tad logs jātur pievērts ar saukli ,,samaksā un izlaid".

22.septembris, 18:19 Atbildēt

Nav jāfleitē, bet jāguļ pie atvērta loga un nebūs auksti,

22.septembris, 18:27 Atbildēt

vot jūtu līdzi, es ne Rīgā, šodien pieslēdza, tāda laime! Biju nosalusi ar visu sildītāju tiktāl ragā, ka pat sasilušais dzīvoklis mani vēl nespēj līdz galam sasildīt.

22.septembris, 18:30 Atbildēt
Dzēsts lietotājs

baigi mani uztrauc,ka pederasti salst

22.septembris, 19:18 Atbildēt

dzintar, pederasts jau tu esi.

Par pārējo gan tev piekrist varu- salsti nost, man vienalga.

22.septembris, 21:01 Atbildēt
Andris Fon Kiwi > 583738203030947

Panem bedrainas suda gabal stripaino annasnasa lai nesalst, tu pideru sudsvitra

25.septembris, 17:15 Atbildēt

Jēkabpilī vakar palaida siltumu ir peredastiem, ir homofobiem un visiem pārējiem vakcinētiem un nevakcinētajiem.

22.septembris, 19:42 Atbildēt

Streip- tevi taču silda kovidpotes par kurām murkšķi katru vakaru

22.septembris, 20:11 Atbildēt
Dzēsts lietotājs

kļūdies,jo no potes tikai siltums ir plecā.Tā visur reklamēja

22.septembris, 20:46 Atbildēt

Es 8 gadi dzīvoklī dzīvoju,kur apkuri pieslēdz kad grib. un , kad pieslēdz par tādu siltumu bez komentariem, gandrīz visu ziemu ar sildītaju. Nesūdzos.

22.septembris, 21:03 Atbildēt

Tas tak Mārča rajons, gan jau sasildīsies.

22.septembris, 21:12 Atbildēt

Kur visi zilie draugi palikuši - dabiskie sildītāji ???

22.septembris, 22:05 Atbildēt

Zilās asinis nesilda...

22.septembris, 22:39 Atbildēt

Kas to būtu domājis, ka pedāļi arī salst.

23.septembris, 4:47 Atbildēt

Pilna Rīga ar pederastiem, nevienam nesalst, bet Streipam- redzi salst .

23.septembris, 9:23 Atbildēt

Gintam neta idiotam jo pederastiem nav nekada sakara ar gejiem tas protams ari viesiem parejiem neta idiotiem.

23.septembris, 12:47 Atbildēt
Jelena Sergejeva > marcis

Pie tevis viesi ir tikai lopiņi. Kuri no gumijas, kuri dabīgi, tas kā apmēram plikais francūzis. Labāk pastāsti, cik liels ķirbis izdīdzis.? 🐎🐎🐎

23.septembris, 15:40 Atbildēt
Nicky > marcis

Nu, padalies pieredzē!

23.septembris, 15:41 Atbildēt

Nav kas sasilda lai brauc uz savu Ameriku nesals pat ar dirsu pliku

25.septembris, 15:13 Atbildēt

Ik pa laikam pec dazadam publikacijam palasu komentarus un ne reizi ,ar maziem iznemumiem,tur nav bijusas diskusijas vai ieteikums. Tas ka jus ,,gudrisi,, rakstiet,atgadina pie kedes piesietu trulu,dusmigu sunu riesanas .Ko jus cilvecini gribat pateikt,ieteikt ,pamacit Vai vienkarsi apriet? Ja -apriet! Kas tais smadzenu podoes ,kadas emocijas domine .....,nozelojamie.

Es stradaju liela kolektiva ,dazadas tautibas ,dazadas kulturas un te ir ari vairaki "p...ti" ka jus tuksgalvas tos sauciet.Un ziniet ko? Ar viniem var runat par interesantam temam,tie ir intelektuali ,pozitivi, gaisi cilveki .Es ceru jus Visszini dzili nokaunesieties par sevi ,jo nozelojamu iespaidu jus radiet.

23.septembris, 10:00 Atbildēt

"Un ziniet ko? Ar viniem var runat..." Ar viņiem var arī kniebties - izmanto izdevību!

23.septembris, 15:37 Atbildēt

Inara, gadījumā nav Mārča garīgā dubultniece.

23.septembris, 15:43 Atbildēt
īpaši stulbs > jelena.sergejeva

Ināra ir biseksuāle un vispār laikam sirsnīgs cilvēks.

24.septembris, 10:29 Atbildēt

Inarai patik izest bebra strutaibo cokolu, pirms tam protams papusdienojot Marcigaja cauruma

25.septembris, 17:17 Atbildēt

Te dažus personālais vajadzētu izslēgt no komentāriem par naida kurināšanu! Kāda jums daļa ar ko kurš draudzējas, ar zilu,sarkanu vai brūnu!? Viņi neviens jūs neaiztiek!

23.septembris, 11:31 Atbildēt

Visi salst! Vajag taču lai slimo,un tad teiks ka tas ir kovids!

23.septembris, 14:26 Atbildēt

Nu buržujs no štatiem. Nevajag tērēties un pirkt sildītāju, uzliec cepeškrāsni uz pilnu klapi un paver durtiņas un miers.

23.septembris, 16:38 Atbildēt

Pideriem arī salst??Es domāju ka viņi tā drāž viens otru ka dirsas kūp??Uz Liepāju brauc pamuļķi ( domā ka baigi inkognito) dirsas šūt sabiedrībā pazīstamie slimie lopi !

23.septembris, 20:49 Atbildēt

Neuztraucies, Kārli, es sašpricēties trešo reizi, saņem panaceju pret visiem iespējamiem nosalšanas gadījumiem un būsi vesels kā rutks!

25.septembris, 16:08 Atbildēt

Krieviem ir teiciens - krovi ņet, sopļi ne grejut. +19 grādi tiešām ir temperatūra, kurā cilvēki mēdz nosalt tikai vienā džemperī, noteikti vajag uzvilkt otru...

27.septembris, 0:06 Atbildēt

Te aiz Polārā loka ir mēreni silts!

28.septembris, 21:28 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 21:12

Jaunākās diskusijas