Valkas pašvaldību "soda" ar dotāciju samazinājumu skolēnu brīvpusdienām

tautaruna.lv 18.apr
 
Oksana Džadana/F64 Photo Agency
Valkas novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis mikroblogošanas vietnē Twitter paudis sašutumu par ministrijas samazināto dotāciju pašvaldībai, lai nodrošinātu bērniem pusdienas ārkārtējās situācijas laikā.

"Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms Ministru kabineta noteikumiem, Izglītības un zinātnes ministrija mums aprīlī samazinās dotāciju, jo pašvaldības rīcībai neesot bijis tiesiska pamata," sašutis novada domes priekšsēdētājs.

Valkas pašvaldība no 26. marta nodrošināja siltu pusdienu nogādāšanu bērniem uz mājām. Novada Sociālā dienesta darbinieki, sadarbojoties ar izglītības iestāžu darbiniekiem, kā arī saziņā ar mazturīgo un daudzbērnu ģimeņu bērnu vecākiem, noskaidroja, kuriem pirmsskolas un skolas vecuma bērniem ir mājās jāpiegādā siltas pusdienas.

Savukārt 30. martā valdošā koalīcija vienojās, ka ārkārtējās situācijas laikā trūcīgo un daudzbērnu ģimeņu skolēnus nodrošinās ar pusdienām.

Komentē 1

 
Anonīms
 

Nu ja cilvek ir mulkis tad uz visu dzivi. kads finansejums, ja no 14 marta visas valsts iestades slegtas?? Valka neviena jurista nav , vai tikai mulki. izdzitu cauri budzetam, ka arkartas situacijas lidzeklus. Attiet vilciens uz Valku, bet Valkas mers ir kluvis par totalako ideotu un vel censhas to paradit pasaulei

19.aprīlis Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 15:07

Jaunākās diskusijas