"Brauc ar ātro palīdzību!" Autobusa šoferis Jelgavā paņirgājas par invalīdi

tautaruna.lv 7.jan 2019
 
F64
Kāda sieviet, kas ir 2.grupas invalīde, atklājusi, ar cik briesmīgu "Jelgavas Autobusu parka" autobusa šofera attieksmi viņai nācies saskarties.

Portālā "sudzibas.lv" sieviete raksta, ka šoferis, izsniedzot biļeti, izturējies ļoti rupji.

"Mani ļoti sarūgtināja 14. autobusa vadītāja rupjā izturēšanās. Iekāpjot autubusā, kā ierasts, gaidīju rindā, lai saņemtu biļeti. Pirms manis vēl bija kāda sieviete, kad šoferis neapmierinātā balsī sauca, lai tak saņemu savu biļeti, pārsteidza tas, ka vadītājs nebija tuvāk apskatījis manu invaliditātes apliecību un mierīgā balsī teicu, ka esmu 2. grupas invalīde un viņa pasniegto biļeti aiz priekšā stāvošās sievietes neredzēju.

Tas autovadītāju ļoti saniknoja un viņš teica, ka viņa uzdevums ir pārvadāt normālus cilvēkus nevis kaut kādus. Lai braucot ar ātro palīdzību," raksta sieviete.

Jāpiebilst, ka pasažieri ik pa laika sūdzas par sabiedriskā transporta šoferu attieksmi pret pasažieriem. Piemēram, nesen tika vēstīts, kā Liepājas sabiedriskā autobusa šoferis nelietīgi izrīkojies ar pasažieri.

Avots

Komentē 7

 
Anonīms
 

Jelgavas autobusu parka šoferi ir pārsvarā rupji,cilvēcīgi un laipni 2-3 šoferīši.Dažs pat biļeti neiedod,bet met,tad varat iedomāties,kā ir celt biļeti no grīdas,ja problēmas ar mugurkaulu!DAUDZREIZ ESMU NORIJUSI SARŪGTINĀJUMU,DIEVS IR SOĢIS!Laimīgu Jauno gadu,vairāk sirsnības,sapratnes-jo Jūs tak strādājat ar cilvēkiem1

7.janvāris 2019 Atbildēt

Nožēlojams, izklausās..ka skolojies pamaz!

7.janvāris 2019 Atbildēt

Nu, bet Talsu vienai daļai autobusos invalīdu sēdvietai, priekšējos sēdekļos uz loga ir noņemta invalīdu zīme, vienmēr aizlikts gumijots šķērslis un ir autobusi, kuriem uz priekšējā sēdekļa uzlikts REZERVĒTS, kad gribēju tur apsēsties, saņēmu aizrādījumu iet uz aizmuguri, neskatoties uz to, ka man ir redzami pārvietošanās kustību traucējumi. Ir arī tādi gadījumi, kad uz invalīdu sēdekļa uzlikta liela sporta soms, dek. spilvens, veca virsdrēbe. Neteikšu, ka visu autobusu vadītāju attieksme pret invalīdiem ir šāda kā aprakstīta, ir arī solīdi un saprotoši šoferi, bet tie ir tikai daži, kam kultūra ir savā vietā

7.janvāris 2019 Atbildēt

Raksta autors varēja jau ielikt pareizu bildi. Attēlā ir GALSSBUSS transports kam ar Jelgavu nav nekāda sakara.

7.janvāris 2019 Atbildēt

Nesaprotu, tai vecenei acis nedarbojās vai smadzenes?

7.janvāris 2019 Atbildēt

Tev jau tagad nedarbojas smadzenes!!!!!!

8.janvāris 2019 Atbildēt

Tu krupi koTu vecus cilvēkus apsaukā vecene? aktu skaistais jaunekli.

13.janvāris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Vakar, 23:54

Jaunākās diskusijas