Pāris viesnīcas istabiņā seksuāli izmantojis mazgadīgu meiteni

tautaruna.lv 7.jan 2019
 
Attēlam ir ilustratīva nozīme/Pixabay
Pārim, kurš četrpadsmitgadīgu meiteni ieaicinājis savā viesnīcas istabiņā Lielbritānijā un pēcāk seksuāli izmantojis, piespriests cietumsods, vēsta "The Mirror".
36 gadus vecais Metjū Fokss un 33 gadus vecā Katerīna Slaima tika notiesāti uz 20 gadiem, pēc tam, kad Līdsas Kroņa tiesa konstatējusi, ka abi pavedinājuši mazgadīgu meiteni, kura vēl nebija sasniegusi 16 gadu vecumu.

Foksa advokāts atzinis, ka pāris "pārkāpis robežu". Zināms, ka pirms jaunietes seksuālas izmantošanas pāris kopā ar viņu diskutējuši par tetovējumiem, ķermeņa pīrsingiem, uzņēmuši kopīgas fotogrāfijas. Sarunas laikā meitene atklājusi, ka viņai ir vien 14 gadu.

Jaunā meitene pēc notikušā incidenta kopā ar pāri viesnīcas numuriņā dzērusi alkoholu un smēķējusi cigaretes.

Policijai par notikušo tika paziņots tikai pēc tam, kad meitene atgadījumu bija pastāstījusi kādam draugam.

Gan Foksai, gan Slaimai konstatēta ciešana no depresijas un pārmērīgas alkohola lietošanas problēmas.

Zināms, ka pāris 2016. gadā nodarbojušies ar seksu kādas skolnieces priekšā, arīdzan esot reibuma stāvoklī.

Komentē 1

 
Anonīms
 

Gribi nopirkt labu māju bez kredīta un braukt ar glaunu auto, nekad dzīvē vairs nesatraucoties par benzīna cenām? Doties skaistākajos ceļojumos apkārt pasaulei, kamēr Latvijā drēgnais rudens un ziemas slapjdranķi? Piesakies loterijai caur šo saiti un piedalies PowerBall izlozē, kur Džekpots sasniedz 82 miljonu dolāru, goo.gl/kX177C Aizpildi biļeti, uzdāvinot sev visu laiku labāko dāvanu, tikko atnākušajā Jaunajā 2019.gadā!!! Starp citu - neaizmirsti izmantot brokera īpašo piedāvājumu!

9.janvāris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:52

Jaunākās diskusijas