Centieni palīdzēt gados jaunajam bezpajumtniekam no Rīgas izgāzušies! Kas tad notika?

Portāls nra.lv 12.jan
 
F64
Pirms kāda laika, YouTube blogs ''Crazy Latvian Blog'' centās palīdzēt 27 gadus vecajam bezpajumtniekam Artjomam.

Artjoma stāsts bija skumjš - vairākus gadus mitinoties uz ielas, jo pazaudējis pasi, kā rezultāta arī var aizmirst par darba atrašanu. Vīrietim gan tepat Rīgā ir sieva un septiņus gadus veca meita, tomēr ģimenei kopā liedzot būt sievasmāte, kurai pieder miteklis.

Blogs nolēma bezpajumtniekam palīdzēt ar projektu ''Bezpajumtnieka pārvērtības'', tā ietvaros uztaisot Artjomam jaunu pasi, gan arī ziedojumos gūstot vērā ņemamu summu. Summa tikusi iztērēta dzīvokļa īrei pilsētas centrā, kā arī citās nepieciešamākajās mantās.

Visbeidzot, tika sarunāta arī darba intervija, tomēr tad arī viss atdūries pret problēmu, kuras dēļ Artjoms vispār bija uz ielas - alkohols.

Blogs ceturtdien, 11.janvārī, publicējuši telefonsarunu, pēc kuras arī palīdzēšanai pielikts punkts. Artjoms bijis piedzēries, kā rezultatā pārrunas neapmeklējis, piedevām īrētajā dzīvoklī jau atvedis pudeles brāli...

''Es turpmāk vairs Artjomam nepalīdzēšu un projektu slēdzu! Sākums pārvērtībām tika dots, bet tagad, lai domā pats, kā dzīvot tālāk,'' norāda blogeris.

Komentē 7

 
Anonīms
 

Aiz intreses noskatījos dažus YouTube pieejamos video!! Jājautā censonim, vai viņam ar galvu viss ok?? Ar šādām metodēm un attieksmi... :( ņirgāšanās.. ,,prikola" un skatītāju pēc?? Piedāvāt 5eur, par darbībām, kuras tieši apdraudēja bezpajumtnieka veselību.. cinisma kalngals!!

Ar bezpajumtniekiem, lai tie atgrieztos normālā dzīvē šādi nestrādā, šis viss lai iegūtu popularitāti??

Nu nebūs tā, ka iedodot 5eur, cilvēks pārstās dzert, pārstās dzīvot antisociālu dzīvesveidu!!

12.janvāris Atbildēt

tad ej un gudriniek parādi kā pareizi vajag palīdzēt..

12.janvāris Atbildēt

Mārtiņam Ainim Rogam daļēji piekrītu. Varbūt projekta vadītājam sirds ir laba, bet Mārtiņš pareizi raksta, ka šādi nestrādā. Var jau cilvēks teikt, ka māk vārīt soļanku, bet izvārīt 500 cilvēkiem tas ir kaut kas pavisam cits. Tāpat ar ''nabadziņiem'' , tur jau metode darbojas patversmēs, ka ja esi dzēris , tad iekšā nelaiž. DISCIPLĪNA! Ja gribēs mainīties un zinās mērķi, tad disciplīna noturēs, lai nepaslīd kāja. Kāda jēga bija telefoniski 8 reizes jautāt, vai Artjoms ir piedzēries? Tulīt aizbraukt un viss. Pirms tam jau veikt negaidītas pārbaudes. Novēlu, lai vadītājam šī pieredze noder nākotnē. Visi nav vienādi, bet jo smalkāks būs sietiņš, jo labāks rezultāts.

14.janvāris Atbildēt

Nekaisiet pērles cūkām silē ...

12.janvāris Atbildēt

Ne jau visi ,kas tagad ir bezpajumtnieki kādreiz ir bijuši cūkas.Ir arī tādi cilvēki,kuri zaudējuši darbu,izirusi ģimene pašam pietrūkst gribasspēka cīnīties un pēc brīža jau ir žūpa un bezpajumtnieks.Lai ko mainītu pēc tam,pašam jābūt stingram raksturam.Ja tāda nebūs nekas nesanāks,lai cik necenstos apkārtējie palīdzēt.

13.janvāris Atbildēt

Tur tik der kardinalas metodes un protams no miloto cilveku puses, ja tadu nav, nekas nevares sanakt, jo, lai dzivotu kartigi, vajadzigs iemesls,- bez ta, nekur.

13.janvāris Atbildēt

vispirms ir jāizvērtē tas kuram palīdzēt. Noklausīties pasaciņas, ka pazuda pase un dzīve beigusies? Čigāni '' īsta zelta '' ķēdes arī tirgo. Ir patversmes, bet uz tām negāja vai tajās nelaida, jo bija piedzēries? Ir daudz darbavietu, piemēram, apkopēji, sētnieki lielveikalos, kuriem ir gara maiņa, pusdienas, dušas, iespēja palikt pa nakti utt, bet VAJAG GRIBĒT STRĀDĀT! Ja klausīsies uz ielas, ka '' iedod 20 centus maizītei vai biļetei uz mājām'' tad tālu netiksi. Iespējas ir, BET ... izdomā pats, vai ''nabadziņš'' to vispār grib. Iespējams, ka vadītājs var pievērsties welcomistu kustībai, tur jau arī ''nabadziņu'' netrūkst.

14.janvāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 10:46

Jaunākās diskusijas