Auziņš velta skarbus vārdus mirušajam Pāvulam: Naudas trūkumā var vainot tikai pats sevi!

Portāls nra.lv 12.jan
 
F64
Lai arī Latvijas sabiedrībā nav pieņemts teikt sliktu par aizgājējiem, aktieris Ivars Auziņš nav kautrējies to tomēr izdarīt.

Dailes teātra aktieris intervijas laikā ar žurnālu ''Ieva'' skāris pirms vairāk kā 11 gadiem aizgājušā aktiera Eduarda Pāvula tēmu, konkrēti - tautā mīlēta aktiera finansiālās likstas.

''Bet cik ļoti viņš pats gribēja atgriezties teātrī?! Viņš no šīs iespējas atteicās,'' žēlot aizgājēju Auziņš neplāno.

''Ja tu neizdari kādu soli, tad vari vainot tikai paša raksturu. Veiksmīgi un talantīgi cilvēki normālā sabiedrībā ir bagāti,'' skarbs ir aktieris. ''Bet arī mūsu aktieriem neviens netraucē mācīties valodas, braukt spēlēt uz ārzemēm. Var meklēt iespējas, aģentus.''

Auziņš paša teiktajam seko līdzi, jo nesamierinās vien ar aktiera atalgojumu, nodarbojoties arī ar citiem rūpaliem, tostarp kaņepju produktu ražošanu.

Komentē 14

 
Anonīms
 

Pávuls bija gados un arí veselíbas problemas bija, Ivars Auziņš tu vel jauns esi spēka briedumā

12.janvāris Atbildēt

Pāvuls bija slavens,bet Tu.Nemaz visi Latvijā Tevi nepazīst

12.janvāris Atbildēt

Kas Tu tāds ... ?

12.janvāris Atbildēt

Kas ir tāds Auziņš? Zinu tik, ka Auziņa gados Pāvuls jau bija slavens un mīlēts. Bet tādu auziņu,vai graudiņu, vai rudzīti par šādiem vārdiem vien neviens nemīlēs Latvijā. Virvju vijējs tāds!

12.janvāris Atbildēt

Atvainojos, bet kas tas Auziņš tāds ir? Pirmoreiz dzirdu par tādu aktieri. Pirms kritizēt tautā cienītu un mīlētu mākslinieku, pamēģiniet nodzīvot līdz Pāvula vecumam un iemantot tādu pašu slavu un tautas mīlestību!

12.janvāris Atbildēt

Kas Tu tāds esi,auziņ?????????? S...ds uz kociņa!Ja ne bez kociņa... Nevajag sevi salīdzināt ar Latvijas teātra grandiem!!!

12.janvāris Atbildēt

++++++++Tādu auziņu dzirdu pirmo reizi!Ej prom no teātra mākslas un ''nemaisies kā peļu sūds pa putraimiem'' ! EDUARDU atcerēsies paaudžu paudzes,cerams,ka tevi nezinās pat tavas dzīves laikā!!!!!!!!!!!!!! pi...rass tu tāds!!! P.S. Pat ''pi...rass'' tu esi pelnījis ar mazo burtu!!!

12.janvāris Atbildēt

Muusdienu pirkt-paardot sabiedriibas produkts. Aktieris ? Nu, taads pats kaadi tagad zhurnaalisti, rakstnieki, muuzikji. Viens liels balagaans, kur no maakslas ne smakas. taapat kaa no kultuuras, inteligjences. Kaut kaads tur kanjepju, lai neteiktum marihuaanas audzeetaajs :))) atljaujas kritizeet tautas miileetu aktieri. Fui...

12.janvāris Atbildēt

...eju uz teātriem regulāri, bet par šādu auziņu dzirdu pirmo reizi. Un nespļauj auziņ akā, no kuras pašam būs jādzer, ja pensiju piedzīvosi... Izdari kaut 1/5 daļu no tā, ko Pāvuls savulaik teātrī un kino, un tad taisi muti vaļā...

12.janvāris Atbildēt

Pilnīgi piekrītu Jūsu teiktajam.

13.janvāris Atbildēt

Par aizgājejiem nevajag runāt sliktu.

Tie bij citi laiki ,un nesalīdzināt tos laikus ar tagadējiem.Varu pateikt vienu,to ko aktieris ir parādijis filmās,teātros un ttt.

Parādi pats ko vari izdarīt,ja esi aktieris tad uz priekšu.Parādi sevi no labās puses ja tik talantīgs esi.

Sēž laukos audzē kaņepes.Vienu gadu sausums tavā laukā,uznāks un pats būsi uz bankrota sliekšņa.

Eduardam Pāvulam lai vieglas smiltis.Bet viņa priekšā cepuri nost par ieguldīto darbu,un par viņa filmām ko varam skatīties šo balt dien.

13.janvāris Atbildēt

...marihuāna ir laba lieta ,bet par spēlēšanu-PĀVULS mūža nogalē ar BRĪZI un VEIDEMANI spēlēja-par naudu, tepat Latvijā pārpildītos k/n,cik nopelnīja naudas nezinu,...bet lai tirgotu "kaņepes",protams jāzin valodas un aģentus...

13.janvāris Atbildēt

Tu puišeli, domā ko runā! Pāvuls bija slavens un tautā atpazīstams mākslinieks, bet kas tu esi, nekas!

13.janvāris Atbildēt

Solveiga Pelnēna-kas ir Auziņš?.....Auziņš ir kaņepju audzētājs,un kaut vai TIKAI TĀPĒC Jums ir viņu jāciena!

15.janvāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 10:53

Jaunākās diskusijas