Ģimene aizved un pamet runčuku; kaķis mēro 20 kilometrus atpakaļ uz mājām

Portāls nra.lv 21.apr
 
@a.cat.named.toby/Instagram
Runča Tobija piedzīvotais aizkustinājis daudzus - kaķis noiet 20 kilometrus, lai meklētu cilvēkus, kuri viņu pameta, bet beigās atrada sev jaunu ģimeni, kas Tobiju pieņēma, vēsta "Metro".

Iepriekšējā Tobija ģimene kaķi pameta, jo nolēma, ka viņš vairs tai nav vajadzīgs. Runcis mēroja 20 kilometrus uz mājās, taču ģimene joprojām Tobiju atpakaļ nevēlējās.

Viņi pat kaķi ievietoja dzīvnieku patversmē Ziemeļkarolīnas štatā ASV un lūdza to iemidzināt. Taču patversme nepadevās un sazinājās ar kolēģiem, lūdzot, Tobijam atrast jaunas mājas.

Tobijs tika nomazgāts un sakopts, un pēc īsa laika viņš jau atrada sev jaunu ģimeni. Tagad Tobijam ir pat savs Instagram konts, kuram seko vairāk nekā 20 000 cilvēku.

Komentē 1

 
Anonīms
 

Tas ir sikums. Man kaimini parvacas uz dzivi Maskava un panema lidzi ari savu kaki, Picuku. Pec aptuveni 3 menesiem kakis bija atcelojis atpakal uz savam majam. Ta ari nodzivoja majas pagraba, kamer nenomira. Cilveki vinu vienmer pabaroja, bet vins ta ari 3 gadus neviena dzivokli nenaca dzivot. Mileja uz skunisa jumta gulet un skatijas, kas pagalma nak ieksa. Laikam tacu gaidija, ka saimnieki atgriezisies, bet ta ari nesagaidija.

22.aprīlis Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 18:34

Jaunākās diskusijas